Styczniówki 2013 part II

Wysłane przez sunflowerxx 

zelka89 (offline)

13-05-2014 22:01:26

hmmm, kropa moze to uczulenie na cos? jadla Martyna jakies nowalijki? truskawki?


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

nanamach (offline)

13-05-2014 22:12:20

Rzeszów
żelka to odpoczywaj ile sie da choc wiem że to wcale nie łatwe i nie stresuj się i oczywiście daj znać po wizycie
juz daję ci linki widze że tego mojego akurat juz nie ma jest ciut inna wersja [link widoczny po zalogowaniu] lub taki [link widoczny po zalogowaniu] lub [link widoczny po zalogowaniu] lub [link widoczny po zalogowaniu] lub [link widoczny po zalogowaniu]
w ogóle te rzeczy maja cudne!!!!!!!!!
a i zamawiałam przez stronkę [link widoczny po zalogowaniu] biorą 50 zł za przesyłke i kupno
dobra zmykam zrobić wadera


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

nanamach (offline)

13-05-2014 22:16:25

Rzeszów
ps. Kropa to może uczulenie jakieś jadła Buła coś nowego albo właśnie te wysławione nowalijki, których dzieci nie powinny jeść bo sa napchane chemią i substancjami azotowymi ot takie to samo zdrowie


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Kropczenka (offline)

14-05-2014 09:53:04

Rybnik
Nie, ja niczego nowego Bułkowskiej nie dawałam ale chuj wie czym na górze dziadek Ją futruje :/ Będę musiała zagrzmieć!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

kolko (offline)

14-05-2014 13:49:43

Repty
Helloł Mamusie !!

Wreszcie Was znalazlam tongue sticking out smiley Bo ja tempa strzala wchodzilam na stare forum a tam nic nie przybywalo postow, juz nie mowiac, ze sama wyslac wiadomosci nie umialam :|
U nas wszystko w porzadku, poczatki byly bardzo zalatane, teraz mamy mniej wiecej plan dnia, ktorego trza sie trzymac, bo inaczej wszystko pada grinning smiley
Wojtus bardzo ulewa, wiec jest co robic. Czasem za jednym karmieniem 5 razy Go przebieram winking smiley

Zelka- a jak Ty sie czujesz??

Musze zapisac sobie gdzies te stronke i wpasc tu wieczorem, bo teraz juz Mlodziez wzywa winking smiley

:*

Kropczenka (offline)

14-05-2014 18:53:00

Rybnik
Kolko głupia cipa mogłam Ci podesłać na priva link do drugiego forum ale zaradna, poradziłaś sobie sama grinning smiley Szkoda, że młody ulewa tak często. A tak poza tym to dajesz radę? Cieszysz się z bombla? Jest Ci trudniej? Mały jest grzeczniejszy? Mówią, że drugie dziecko jest przeciwieństwem pierwszego... O Hani wiemy, że to prawda a co Ty na to powiesz?? smiling smiley Całusiaki dla dzieciaczków :*:*:*


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Kropczenka (offline)

14-05-2014 18:54:02

Rybnik
AAA... najważniejsze! KOLKO WSTAW ZDJĘCIA MALUCHÓW!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

kolko (offline)

14-05-2014 19:42:36

Repty
Zaraz postaram sie Was nadrobic, choc widze, ze wcale nie tak duzo do nadrabiania tongue sticking out smiley Cos czytalam, ze znikacie na fb, pewnie dlatego grinning smiley

Kropo- wlasnie sunflower przeslala mi linka, ale jak na niego wchodzilam to mnie przekierowywalo na inna strone, po czym pisalo, ze takowa nie istnieje :| No ale... znalazlam Was wkoncu tongue sticking out smiley
Co do dzieci to sa przecudne, bez dwoch zdan! Sa przeciwienstwami! Jedyna rzecz podobna, to to, ze ani jedno ani drugie jak jest obudzone nie chce samo spedzac czasu w lozeczku czy innym takim! A tak to nawet pielegnacja sie roznia grinning smiley (i nie mowie tu o roznicy w plci grinning smiley). Ogolnie rzecz biorac Antosia bardzo kocha swojego braciszka, codziennie chodzi Go calowac po tysiac razy (czasem robi to bez wyczucia...:/). Poczatkowo bylo nam bardzo ciezko, bo Mlody spadl po tygodniu z wagi i przestal przybierac, wiec musialam odciagac swoj pokarm i dokarmiac Go, wiec jedno karmienie trwalo 1,5godziny...:/ Ale za to jadl co 5 godzin winking smiley Teraz je 30min, ale co 2-3godziny.

A jak ta wysypka Martynki?? Zbladla juz??

sunflowerxx (offline)

14-05-2014 21:51:47

okolice Rzeszowa
Witaj Kolko! Fajnie, że jesteś smiling smiley Sprawdziłam wiadomość co Wam wysyłałam i to ja jestem jakaś lewa bo kopiująć link od nowego wątku jakąś spację dodałam i link nie działał, a ja głupia nawet nie sprawdziłam :/ Wyszyściło mi skrzynkę i nie wiem czy Asiek dostała wiadomość,bo wieki jej tu nie było.
Kolko podziwiam Cię z tą dwójką maluchów, ja czasem wysiadam z jednym winking smiley Hania też ma wesoło smiling smiley
Kupiliśmy wczoraj w biedronce rowerek biegowy Antosiowi i nawet sobie radzi. Ma samochodzik pchacz, na którym też się odpycha, więc tu mu szybko poszło załapac o co chodzi. Nawet sobie ładnie radzi, tylko jak się śpieszy to czasem równowagę traci i bach winking smiley Ale mu się podoba, bo zaprowadził do namiotu i z nim tam siedział winking smiley A jak szedł spać to chciał z nim hihi więc zakup udany całe szczęście,bo tani nie był winking smiley
Kropo Antoś miał taką wysypkę na pleckach i to uczuleniowe,ale mam maść robioną i posmarowałam kilka razy i po plamkach. Już mu tyle, rzeczy odstawiłam nawet kupiliśmy perliczki, bo jajka mniej uczulają niż kurze, cały nabiał, jabłka i dalej coś go uczula.Ręce opadają. No ale teraz jak go wysypuje to takie małe plamki. Lekarka kazała smarować,smarować i jeszcze raz smarować winking smiley
Nanamach teraz już się zastanawiam co z tą Chorwacją czy jechać ze znajomymi na wakacjach, czy poczekać na wrzesień,bo będzie dużo taniej. Na grouponie nawet mi przyszła oferta [link widoczny po zalogowaniu] i wygląda bardzo korzystnie.

Kropczenka (offline)

15-05-2014 12:04:24

Rybnik
Dziewuszki wysypka bez zmian wielkie oczy nie powiększa się ani nie maleje. A blada to jest. Ma tylko takie krostki.

Kolko no to masz wesoło. Martyna widząc młodszego kuzyna i kuzynkę ( teraz mają po 4 miesiące) nie była jakoś słonna do bratania się grinning smiley Tzn. kiedyś taka była, że chciała bić z liścia, szczypała za nogi itd. Teraz jak widzi, że bobasy się wiercą i pojękują to ich głaszcze. Raz myślałam, że tak bardzo się zmieniła bo tak fajnie się albo obok jednego czy drugiego kręciła myślałam, że była nimi zainteresowana a potem zauważyłąm, że Martynie zależało tylko na zajebywaniu im pieluch grinning smiley Targnęla pieluchę i na tym Jej zainteresowanie dziećmi się kończyło. Chce też brać ich butle i smoki.. Ale to chyba normalne takie jazdy.


Evela bądź taka fajna i napisz mi proszę (50x grinning smiley) jak robisz te maseczkę kawową :*


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-15 12:08 przez Kropczenka.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.