Grudzień 2014 Najwspanialszy prezent na święta jaki można sobie wymarzyć

Wysłane przez Anetka83 

Anetka83 (offline)

10-08-2014 14:05:16

Zielona Góra
90/50, 90/40, 80/40 takie miewalam ciśnienie, ale o dziwo czulam sie dobrze i szczególnie nic z tym nie robiłam, ale kawe rozpszczalną tez piłam, teraz też piję, bo czasem zasypiam na siedząco tongue sticking out smiley

monika_mi (offline)

10-08-2014 18:15:01

Koszalin
Witaj Olka w naszym szczęśliwym gronie smiling smiley


U mnie też cisnienie ostatnio baaaaaaardzo niskie i lekarz nic mi na to nie zalecił
Upały jakoś szczególnie mnie nie męczą, raczej radzę sobie z nimi bez problemu, staram sie właściwie unikać wychodzenia z domu w samo południe jak jest mocne słonce, bo mimo, że upały dobrze znoszę to tydzień temu dostałam uczulenia prawdopodobnie od słońca- całe ręce w wysypce, no i to z tych upałów było dla mnie bardziej meczące, nigdy tego nie miałam.

Ja miałam z miesiąc przerwy ze wstawaniem na siku ale niestety wrociło i wstaje przynajmniej trzy-cztery razy w nocy sad smiley((, mimo, że staram sie nie pic na noc ;/ własciwie po przebudzeniu zasypiam od razu, ale jestem ostatnio bardzo zmeczona i chetnie przesypiałabym połowę dnia, staram sie tego nie robić i przemęczyć do wieczora, żeby lepiej spac w nocy. Poza tym pojawiły się u mnie humory i czasem siedzę i beczę ale własciwie nie wiem z jakiego powodu hehhe, dziwne to wszystko smiling smiley

A jeśli chodzi o ruchy maluszka to ostatnio zaczął coraz bardziej szaleć i własciwie się wystraszyłam, że tak długo fika bez przerwy, myślałam juz że cos moze nie tak ze tak sie dobija, ale to chyba normalne? Teraz chyba będzie coraz częsciej dawal o sobie znac?

Już jutro badanie glukozy, a w czwartek wizyta u lekarza

caroline2121 (offline)

11-08-2014 00:46:18

Nowy Kowalowiec
Witajcie smiling smiley Jesli chodzi o szal zakupowy u mnie, to juz sie zaczelo - ubranka, dwa misie,ktore byly przeurocze i nie moglam sie powstrzymac. Wozek mam upatrzony, nawet za kompletem poscieli juz sie rozgladalam i wiem,ktorre zamowie. Karuzelka nad lozeczko tez wybrana,aczkolwiek jeszcze nie kupiona. Dzis zamowilam kolejnego misia z pozytywka smiling smiley Zastanawiam sie tez nad kupnem filcowych literek z napisem NADIA, takich do powieszenia w pokoiku lub na drzwiach.No nie moge sie powstrzymac....

Co do samopoczucia to tez miewam dni placzliwe ,tak bez powodu. Z siku w nocy nie mam problemu ale moze to dlatego ze pozno zasypiam i zanim zasne staram sie odwiedzic toalete. Upaly tez znosze (z wiatrakiem). Mala kopie praktycznie caly czas i zaczynam odczuwac te skurcze przepowiadajace. Lekarz uprzedzal mnie o tym. Nie jest to jakies bardzo bolesne ale czuje sie tez skurcz. Ja za pierwszym razem az sie poplakalam,ale nie z bolu tylko ze strachu,a poza tym milam wtedy wlasnie jeden z tych "złych" dni. Jestem w 24 tyg a dzis moi klienci nie zorientowali sie ze jestem w ciazy. Ale naprawde tez brzuch juz mega widac,moze mysleli ze mnie wydelo po niedzielnym obiedzie hehe smiling smiley Od poczatku ciazy przytylam 1,3 kg. chociaz nie naleze do szczuplych osob, nosze rozmiar duze 38 lub 40. A powiedzcie czy u ktorejs z Was leci juz mleko? U mnie jeszcze nie,ale wielu moim kolezankom na tym etapie ciazy juz lecialo.

caroline2121 (offline)

11-08-2014 00:46:56

Nowy Kowalowiec
Ja to jak zwykle sie rozpisze tongue sticking out smiley

WikiGabi (offline)

11-08-2014 13:49:35

Słupsk
Hejka smiling smiley
u mnie mleka jeszcze nie ma smiling smiley zakupy w toku bo też nie umiem się powstrzymać hihihihihi co prawda wiele mi zostało po starszej córce ale nie ma to jak iść miastem a tu w oczy rzuca się jakiś śliczny " element" hahahahah i nie ma zmiłuj musi być mójsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anetka83 (offline)

11-08-2014 14:52:40

Zielona Góra
Siara u mnie pojawila się już w granicach 18 tyg. Jak dobrze pamiętam smiling smiley
Skurcze przepowiadające też już mam, z tym że calkowicie bezbolesne, robi mi się na moment twardy brzuch i po chwili puszcza smiling smiley
Kurcze nie cierpie zimy, ale tej nadchodzącej już nie moge sie doczekać, już bym chciała zeby był grudzień he he
Ja też mimo,że mam sporo ubranek po synku, wyglądają jak nowe, ale już też sporo pokupowałam smiling smiley już cała pólka zapełniona. Kupiłam też kocyk i zawieszke z misiami i melodyjką na nosidełko bądz wózek.
Karuzelkę i leżaczek bujaczek fisher prica mam po starszym synku, łóżeczko i wanienkę ze stelazem też.
Z większych wydatków to jeszcze wózek, pościel, przewijak i mata edukacyjna.
Pozdrawiam.

iskierka81 (offline)

12-08-2014 14:25:56

Tychy
Witam drogie mamusie :-)
Jestem tu nowa, czy moge się do Was dołączyć???

bukiet (offline)

12-08-2014 15:56:07

Białystok
grudzień nie jest fajny, bo zimno, nie można od razu wychodzić, trzeba maluszka ubierać, ono się denerwuje, lepsze sa miesiące np marzec, kwiecień, ale co my mamy do gadania

iskierka81 (offline)

12-08-2014 16:10:15

Tychy
a dla mnie cudowny byłby każdy miesiąc, w którym pojawić by się miała maleńka istotka :-) a że chce przyjść w grudniu to czekam i ogromnie się cieszę :-)

Anetka83 (offline)

12-08-2014 17:24:19

Zielona Góra
No zima ma to niestety do siebie, spacerki krótkie, ubierabie... ale zleci szybko i będziemy chodzić na wiosenne spacerki smiling smiley ja od roku cyrklowałam ze staraniami, żeby termin porodu był na początek roku smiling smiley ale, że nie wychodziło, więc sobie "odpuściłam" w głowie ... i nagle 2 kreski na teście i termin 8 grudzień he he, najwazniejsze, żeby dzidziulek był zdrowy i silny, a z porą roku sobie poradzimy winking smiley
Pierwszy synek jest z 8 marca z dnia kobiet smiling smiley

Iskierka81 witamy na naszym forum smiling smiley na kiedy masz termin? Pierwsze dziecko? Syn czy córka? Napisz coś o sobie.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547690, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.