Grudzień 2014 Najwspanialszy prezent na święta jaki można sobie wymarzyć

Wysłane przez Anetka83 

vesnah (offline)

03-07-2014 16:15:56

Kraków
Kacper tez mi sie podoba, ale syn mojego bylego ma tak na imie i moj maz srednio chcial sie zgodzic, zreszta w sumie ja tez nie chce odgapiac... hehe, ale imie ladne smiling smiley

u mnie i jedni i drudzy rodzice napalili sie tez na Kubusia - moj tata nawet utworzyl sobie folder "Jakub" i powrzucal tam zdjecia z USG i powiedzial, "teraz prosze mi juz nie zmieniac grinning smiley" (tata jest pasjonatem genealogii, gdzies tam znalazl ze pierwszy z naszych przodkow z 1700 ktoregos roku mial na imie wlasnie Jakub, wiec sie napalil na wnuka Jakuba)

Nie wiem, jakos mi nie przeszkadza popularnosc tego imienia, jest wdzieczne i ponadczasowe, wiec nie dziwne ze az tak popularne

monika_mi (offline)

04-07-2014 11:16:16

Koszalin
No właśnie, Kubuś bardzo ładne i popularne imię, też o nim myśleliśmy, ale brat ma już synka Kubusia więc nie chcę powtarzać. Po dłuuuuugich namysłach stwierdziliśmy, że będzie Oliwier, myślałam, że wybor imienia jest dużo prostszy smiling smiley A ruchy, też mi się wydaje mi się, że dwa razy czułam ale też nie jestem pewna czy to to. Moj mąż ciągle pyta, kiedy w końcu Oliwierek zacznie kopać, cały czas dotyka, nasłuchuje i też nie może się doczekać.
Dzisiaj idę do lekarza, bo od tygodnia mam zapalenie dróg moczowych i nie ustępuje (wczoraj powtarzałam badanie moczu), w tygodniu nawet chyba mnie nerki bolaly sad smiley dzwoniłam do lekarza i kazał się zgłosić, przede wszystkim musi mi nowe tabletki przepisać. Boję się łykać cokolwiek, ale jak trzeba to trzeba

vesnah (offline)

07-07-2014 09:23:21

Kraków
No to ja juz nie mam watpliwosci - maly wiercil sie w nocy w brzuchu tak bardzo, ze teraz jestem juz pewna ze to on smiling smiley

wczoraj wypilam na wieczor troche slabej kawy mrozonej (drugi raz w ciazy, tak to w ogole kawy nie pije) no i maly byl tak niespokojny ze juz teraz wiem ze nigdy wiecej tego nie zrobie.. sama nie moglam spac, a malenstwo ciagle sie wiercilo, a to czkawke mialo (juz rozpoznaje czym sa te rytmiczne kopniaczki) a to zmienial pozycje..

No to teraz ciekawa jestem czy juz zawsze bedzie tak ruchliwy czy to tylko po tej kawce tak.... hehe

Anetka83 (offline)

07-07-2014 09:33:22

Zielona Góra
To super, że już doświadczyłaś tego cudownego uczucia smiling smiley
Co do kawki to przez ponad 3 miesiące miałam do niej wstręt tongue sticking out smiley ale teraz czasem wypiję z jednej płaskiej łyżeczki sobie.

vesnah (offline)

07-07-2014 09:48:25

Kraków
Ja wczesniej rzadko pilam, choc od czasu do czasu lubilam ten smak i o dziwo nie odrzucilo mnie od zapachu kawy jak zaszlam w ciaze, wrecz przeciwnie mialam na nia wieksza ochote.. ale moja ciaza ogolnie dziwna jest grinning smiley

To fakt - cudowne uczucie, choc troche sie przestraszylam ze tak nagle i tak duzo grinning smiley

sisimami (offline)

07-07-2014 10:27:25

Wroclaw/Esslingen
Hej znow znikłam ale to przez to ,ze czas spedzalam u mamy winking smiley szkoda bylo by ten czas marnowac na siedzenie przy komputerze.
Mam do Was pytanko...a mianowicie jestem w 18 tygodniu ciazy. Przed ciaza wazylam ok 80 kg przy wzroscie 173 mialam nadwagę.
Na poczatku ciazy byc moze schudlam coś ale niewiem bo sie nie wazylam. dopiero zwarzono mnie w 14 tyg i wyszlo 80,3 kg. w tej chwili 4 tygodnie pozniej moja waga potrafila spasc w ostatnim tygodniu nawet do 78.8 kg! w tej chwili od 14 tyg mam tylko 300g na plusie.czy to w porzadku ?? brzuch mi urosl to fakt zdecydowanie sie zaokroglil , dodam ze mialam nieleczoną niedoczynnosc tarczycy ktora spowodowala moj nagly przyrost wagi o 10 kg orzed ciaza w zaledwie 3 miesiace i wykryto mi to w badaniu u ginekologa od 4 tyg biorę na to leki a przy leczeniu niedoczynnosci sie chudne zas przy nie leczeniu tyje .Moze ktoras z was miala podobny prypadek? np z braniem tych tabletek lub z brakiem przyrostu wagi.Dziekuje za odpowiedzi.Pozdrwaiam Mamusie i maluszki!
ps strasznie przepraszam za jakiekolwiek bledy ortograficzne ale takie sa uroki mieszkania za granica;-(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-07 10:29 przez sisimami.

vesnah (offline)

07-07-2014 10:47:22

Kraków
Ja tez jestem w 18tym tygodniu i co prawda nie mam nadwagi wrecz przeciwnie, ale tez nic nie przytylam mimo braku wymiotow i mimo ze jem dosc sporo. Nie znam sie na chorobach tarczycy, ale znam przypadki gdy osoby nieco bardziej przy kosci nagle chudna w ciazy.. moze to kwestia hormonow, albo tego ze zwracaja wieksza uwage na to co jedza... na pewno warto wspomniec o tym lekarzowi przy najblizszej wizycie ale wydaje mi sie ze nie ma powodow do paniki smiling smiley

sisimami (offline)

08-07-2014 08:30:05

Wroclaw/Esslingen
Hehe ja się nawet cieszę bo dla mnie strasne bylo to gdy nagle pojawilo sie niespodzewane 10 kg przez chorobę, a potem ciąża ,ale pomyslałam o tej malej kruszynce i od razu przestałam sie martwic o wagę.Ku mojemu zdziwieniu mam mniejszy apetyt niż w przed ciążs ,dltaego się nie martwię ,boję się tylko ,ze lekarka "zarzuci" mi ze sie odchudzam hehewinking smileyDziś mam badanie na 10:15 drogie mamusie i obiecano mi ,ze poznam płeć mojej tajemniczej niespodziankiwinking smiley - tak je nazwałam ponieważ, rok temu moj narzeczony obiecal "Kochanie za rok dostaniesz prezent o jakim byś nie pomyslała",a że mam urodziny w Grudniu to musicie przyznać prezent o jakim bym nie pomyślaławinking smiley tylko coś nie trafił bo termin mam w imieniny tydzien po urodzinach.

Anetka83 (offline)

08-07-2014 12:04:05

Zielona Góra
Sisimami a tego to jeszcze nie wiesz, że narzeczony nie trafił, bo równie dobrze możesz urodzić tydzień przed terminem hehe
Ja swojego pierwszego synka urodziłam 5dni przed swoimi urodzinami :p i z tego względu zrobił mi prezet na dzien kobiet smiling smiley

sisimami (offline)

08-07-2014 15:28:15

Wroclaw/Esslingen
Anetka83 zdecydowanie sie zgadzam,pewnie zze i tak moze być.
A wiec przybylo mi 700gram z tego dziecko waży 202gramy i reszta to krew wody plodowe itd ,lekarka powiedziala" powinna sie Pani cieszyć ze Pani tyje wylacznie poprzez masę dzieckawinking smiley" A wiec dzis poznalam płeć wymarzony Synuś stal sie dla nas realnym marzeniem winking smiley bez zadnych wątpliwości chłopiecwinking smiley
och co za radość w domku !winking smiley
ile wazą wazyly wasze maluszki w 18 tygodniu.
własciciwie za dwa dni juz 19 sie zaczyna u mnie.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.