Grudniowe aniołki 2013 part III

Wysłane przez Na_Tayla 

blondii1985 (offline)

17-04-2014 17:00:33

Mysłowice
My po 2h spacerku, bartus zdarl sobie brode, uderzyl o kant piaskownicy. Mam nowa kolezanke urodzila tydzien po mine. Ona dopiero teraz wprowadza marchewke.
Galaretke zrobilam, podlogi umylam kuchnie ogarnelam jak dzieci pojda spac to musze popakowac rzeczy do rodzicow.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

blondii1985 (offline)

17-04-2014 17:01:31

Mysłowice
Asiu Witus sliczny, widzisz jak sobie radzi.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

17-04-2014 18:21:15

Cytuj
blondii1985
My po 2h spacerku, bartus zdarl sobie brode, uderzyl o kant piaskownicy. Mam nowa kolezanke urodzila tydzien po mine. Ona dopiero teraz wprowadza marchewke.
Galaretke zrobilam, podlogi umylam kuchnie ogarnelam jak dzieci pojda spac to musze popakowac rzeczy do rodzicow.
Biedny Bartuś:neutral:
Fajnie, że masz koleżankę, mi właśni u mnie brakuje takich z małymi dziećmi...co ja mówię, z takimi niemowlakami to nie ma w ogóleprzewracjący oczami

My zaliczyłyśmy drugi krótszy spacersmiling smiley Kaja w wózku a Martynka na hulajnodzesmiling smiley
I powiem wam, że się zmęczyłam, plecy mnie boląprzewracjący oczami
W sobotę już mój ma wolne, więc spoko, ja działam w kuchni a on na spacer pójdziesmiling smiley
Jeszcze tylko jutrzejszy dzień żeby zleciał...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Na_Tayla (offline)

17-04-2014 18:55:36

Ostrzeszów
Cytuj
aga8922
Matko niby przygotowania do świąt a i tak was nadrobić nie idzie winking smiley My wczoraj mielismy gości, później sprzątanie bo dziś tatuś mój przyjeżdza młody kozak juuupi winking smiley a z racji tego, że mój Tobiaszek wczoraj cały dzień bez przerwy się uśmiechał zrobilam mu sesję - zaraz wrzucę relację smiling smiley Dziś kolejny etap sprzątania. O 14 mam dwie kuzynki na paznokcie, jeszzcze do miasta musze skoczyć a nic się nie chce smiling smiley
Ja dentinoxem smarowalam 2-3 razy dziennie ale od 2 dni się uspokoiło i wczoraj w ogole, wkłada nadal wsio do buzi, ślini się itd ale chyba go już tak nie boli, coś tam widać w miejscu 2 ale nie chce wyjść smiling smiley
A noc dziś w miarę 2 pobudki ale spaliśmy tylko do 5,30, za to teraz śpi smiling smiley

O kurde to widze ze u ciebie tez bieganina niezła grinning smiley
Zdjecia boskie! I zgadzam sie z twoim "M" po co placic za sesje jak ty sama boskie foty strzelasz masz kobieto wyobraźnie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

Na_Tayla (offline)

17-04-2014 18:57:23

Ostrzeszów
Cytuj
Asia_T88
Na_Tayla co wprowadzasz pierwsze Brainkowi? Bo tak myśle że chyba jednak dam mu marchewke zeby nie zaczynać od słodkiego jabłka.

Kochana ja od poczatku bylam pewna ze to marchewka bo nie chce zaczynać od slodkich rzeczy - po chrzcinach pierwsza marchewka przez tydzien potem dodam pietruszke tydzien i ziemniak tydzien smiling smiley i tak sobie polecimy zeby mu ten gluten wprowadzić a dopiero później jabłko ale to nie ze i zupka i deserek tylko wymiennie jeden dzien to drugi to grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

Elizabet1204 (offline)

17-04-2014 19:00:18

Cytuj
Na_Tayla
Na_Tayla co wprowadzasz pierwsze Brainkowi? Bo tak myśle że chyba jednak dam mu marchewke zeby nie zaczynać od słodkiego jabłka.

Kochana ja od poczatku bylam pewna ze to marchewka bo nie chce zaczynać od slodkich rzeczy - po chrzcinach pierwsza marchewka przez tydzien potem dodam pietruszke tydzien i ziemniak tydzien smiling smiley i tak sobie polecimy zeby mu ten gluten wprowadzić a dopiero później jabłko ale to nie ze i zupka i deserek tylko wymiennie jeden dzien to drugi to grinning smiley
Kaja wczoraj dostała pierwsze jabłko, po 3 tygodniach praktyczniesmiling smiley

Masz wiadomość na smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Na_Tayla (offline)

17-04-2014 19:01:19

Ostrzeszów
Cytuj
Asia_T88
Monte no to oby taki dzień dla was był smiling smiley
Mi Witek od dwóch nocy wogole nie wstaje i dobrze aby tak zostało hehe ale zobaczymy.

Ja też wkładam do środka te falbanki ale wiem że różnie się robi bo widziałam u koleżanki ostatnio i zgupiałam bo nie wiedziałam czy ja robie źle tongue sticking out smiley

A siuśki śmierdzą ale po nocce nie ma tragedii. Rano go o 7 przebieram i nigdy mu się jeszcze pupka nie odparzyła. Jak na piersi byłam to go przebierałam a teraz nie.

Kochana ja w nocy tez nie przebieram i falbanki wkładam do środka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

Na_Tayla (offline)

17-04-2014 19:01:37

Ostrzeszów
Cytuj
Asia_T88
Dziewczyny a jak wystawiacie cos na tablicy to długo czekacie aż się sprzeda? Na allego miałam wystawić ale tam się za to płaci i jakoś mnie to przeraziło..

Ja sprzedaje duzo na tablicy i to zalezy od rzeczy co sprzedajesz... Ale jest duzo kupujacych w tym serwisie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

Na_Tayla (offline)

17-04-2014 19:03:06

Ostrzeszów
Cytuj
Asia_T88
http://static.ebobas.pl/img/users/44152/galleries/74479/44152_74479_1397728413656_9f2728e195c11c7928e0b598ad29373e77130536-w602.jpg

Dla cioć smiling smiley
Ostatni bo ostatni ale się nauczył grinning smiley

Ojej jaki siłacz smiling smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

Na_Tayla (offline)

17-04-2014 19:04:22

Ostrzeszów
Cytuj
Asia_T88
Justyszak i kiedy Ola Ci wraca? Ja daje rączki Witkowi pod klatke ale się jeszcze rozjeżdża tongue sticking out smiley
Monte ja kaloryfery to też nie wiem kiedy myłam ostatnio tongue sticking out smiley

Na_Tayla się dzisiaj nie pokazała...

No nie było bo miałam mega zwariowany dzien... aż szkoda gadac poszłooo! w leb se strzelic xd


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546420, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.