Grudniowe aniołki 2013 part III

Wysłane przez Na_Tayla 

justa (offline)

08-05-2014 08:49:41

Witam

pracowity dzień mnie dziś czeka, puki co zupy nastawione Oliwierkowi no i nam, wreszcie wykorzystam kupioną botwinkę, a przede mną sprzątanie łazienki, wc i Oliwierka pokoiku, reszta jutro dumam jeszcze czy pościele pozmieniać bo kiedy kurcze mi poschną poszwy jak taka podła pogoda

nic przy śniadanku idę poczytać coście naskrobały od wczoraj


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Asia_T88 (offline)

08-05-2014 08:50:57

Kraków
Aga a jak wyciągasz gondole z wózka i położysz na ziemi to buja się? Bo ja mam taką że może być jako kołyska na ziemi. I najlepiej tak sprawdź czy uśnie


[link widoczny po zalogowaniu]

Asia_T88 (offline)

08-05-2014 08:52:25

Kraków
Justa ja mam zamiar dzisiaj umyć podłogi i łazienke. Jutro wszystkie kurze i kuchnie. Nad pościelą też się zastanawiam i chyba zmienie nam i małemu. Dzisiaj w Krakowie pogoda barowa to sprzątać można


[link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

08-05-2014 09:01:34

Ostrów Wlkp
asiu to mnie zagielas nie wiem hehe mam.wozek jedo bartatina hmm musze sprawdzic. Ostatnio zasypial wozony a teraz nagle jak w bok go kolysze i za raczke zlapie to zasypia dlatego pomyslalam o kolysce no i jestem za malo asertywna jak spi w lozeczku to jak sie rzuca to przekladam do gondoli bo mnie nerwuje smiling smiley) a powinnam dluzej wytrzymac no ale stwierdzilam ze teraz jak mial gorsze noce nie bede go meczyc dzis juz nocka lepsza to pare dni poczekam i znowu bede dzialac bynajmniej w dzien w lozeczku nie zasnie moze plozy by pomogly hmm..

Laski a marchewke w sloiczku mozna 3 dni miec w lodowce nie?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Asia_T88 (offline)

08-05-2014 09:06:42

Kraków
Cytuj
aga8922
asiu to mnie zagielas nie wiem hehe mam.wozek jedo bartatina hmm musze sprawdzic. Ostatnio zasypial wozony a teraz nagle jak w bok go kolysze i za raczke zlapie to zasypia dlatego pomyslalam o kolysce no i jestem za malo asertywna jak spi w lozeczku to jak sie rzuca to przekladam do gondoli bo mnie nerwuje smiling smiley) a powinnam dluzej wytrzymac no ale stwierdzilam ze teraz jak mial gorsze noce nie bede go meczyc dzis juz nocka lepsza to pare dni poczekam i znowu bede dzialac bynajmniej w dzien w lozeczku nie zasnie moze plozy by pomogly hmm..

Laski a marchewke w sloiczku mozna 3 dni miec w lodowce nie?

Zobacz tą gondolke bo może akurat się buja winking smiley
Tam na słoiczku pisze 48 godzin


[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

08-05-2014 09:10:38

Hejkawinking smiley
U nas nocka taka se, ale tragedii nie było, pobudka o 7winking smiley
Colaja- Grześ wykapana mamusia, hehegrinning smiley
Aga- ja płozy polecam, bo to jak by nie patrzeć bezpieczniej, po drugie pokonujecie kolejny etap i śpi jednak w łóżeczku, mimo, że lulany a przyjdzie stopniowo pora do nauki zasypiania bez lulaniasmiling smiley Różnica jest, tak mi się wydaje...ale dziecko szybko się przestawi...

Ja też dzisiaj sprzątam łazienkę, zaraz kładę Kaję spać, zjem śniadanie i biorę się za porządkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

08-05-2014 09:12:50

Cytuj
Asia_T88
ja słoiczek tylko 2 dni, czyli w ciągu 24h zużywam, nawet jak nie zje wszystkiego...
Gotowane tak samo...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

08-05-2014 09:16:06

Białystok
Cytuj
Justyszak
Luśce nadaliśmy ksywę Jedzosław grinning smiley Co prawda waży teraz góra 7 kg, a raczej mniej, więc taki większy średniak. Też każdy mówi, że kluska, że widać, że ją w domu karmią itd itp. Mi to nawet sprawia pewną przyjemność z racji odmiany po Oli-niejadku, gdzie każdy mi mówił o jaka drobna i jaka chudziutka itp. itd.

Ogólnie to dzieci w tym wieku wygladają jak pulpety, bo mają podwójne brody, wałki na udach itd, tak mi się zdaje. Ale po prostu są takie jakie powinny być w wieku 4-5 mies. smiling smiley

Asiu otóż Polskie Towarzystwo Pediatryczne oraz wszystkie znane instytucje tego typu ZALECAJĄ rozszerzanie diety po 4 mies. przy mm i po 6 mies. przy piersi. I tak już jest wiele lat. Owszem, zapewne szlag dziecka nie trafi nawet jak dostanie sok jabłkowo-marchewkowy w wieku 2 mies. (ba, tysiące dostawały), ale czasem warto przystopować i się zastanowić czy to na pewno będzie najlepsze dla dziecka. I szczerze jak ono nie chce albo marchewą rzyga z upodobaniem to może warto odpuścić choć na jakiś czas... Przecież i tak kiedyś dziecko to wszystko dostanie, nie? smiling smiley

I a propos tego, że dziecko samo wie ile potrzebuje - jakby tak zawsze było to by nie było otyłych dzieci ani dorosłych z nadwagą. Niestety jeszcze jest łakomstwo winking smiley Ja jakbym jadła tyle co bym chciała, bez ograniczeń ważyłabym jak nic z 90 kg poszłooo!

Ja nie jem 1/3 tego na ile mam ochotegrinning smiley i tyle wazetongue sticking out smiley
Ale ja to odrębny przypadek.
Karmiona piersią 14 m-cy i w wieku 3 lat wygladajaca szczuplej niż siostra fitnesskatongue sticking out smiley
Pozniej rozpasli...


[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

08-05-2014 09:20:54

Białystok
A tak w ogole dzień dobrysmiling smiley
Chyba Ania pisala czy tesciowa nie mzoe się zajac maluszkiem,jak to tyczyło się mnie nie Agnieszki to moja tesciowka pracuje do VIII.2015 wiec niestety...
Poza tym sytuacja w rodzinie mojego jest skomplikowana,i ma pod opieka inne dzieci wiec nie smialabymjej dolozyc Wojtka...


[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

08-05-2014 09:22:05

Cytuj
monteblack
A tak w ogole dzień dobrysmiling smiley
Chyba Ania pisala czy tesciowa nie mzoe się zajac maluszkiem,jak to tyczyło się mnie nie Agnieszki to moja tesciowka pracuje do VIII.2015 wiec niestety...
Poza tym sytuacja w rodzinie mojego jest skomplikowana,i ma pod opieka inne dzieci wiec nie smialabymjej dolozyc Wojtka...
Ania się chyba Agnieszki pytała...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.