listopadówki 2014 smiling smiley

Wysłane przez _Zuzanna_ 

joanna25 (offline)

02-11-2016 19:48:01

titinka gratulacje

joanna25 (offline)

02-11-2016 19:48:36

Moniajulka planujesz rodzeństwo dla Julii?

moniaijulka (offline)

02-11-2016 22:53:43

Nowe
titinka no właśnie, Gratulacje! Kurcze nie było kiedy pogratulować ;*

joanna25 planuję, planuję ale za 3 lata smiling smiley no chyba że nas poniosą "emocje" i nie dopilnujemy szczegółów hehe tongue sticking out smiley od przyszłego roku chcemy zacząć oszczędzać, bo planujemy ślub kościelny w czerwcu 2018, ale nie wiem jak to będzie, na razie nam oszczędzanie wcale nie idzie. Najpierw kupiliśmy auto, teraz mieszkanie zmieniamy w Niemczech i trzeba je całkowicie wyremontować, ściany, parkiet, nie mamy kuchni i większości mebli. Wgl ciężko tu za granicą, mi się nie podoba sad smiley

A Ty czemu pytasz czy planuje dzidziusia? Chcesz nam coś oznajmić? grinning smiley

titinka (offline)

04-11-2016 22:26:49

Gdynia
Dzięki dziewczyny smiling smiley

No młody 2.11 skończył dwa miesiące i póki co wieczorami walczymy z kolkami :/ no ale liczę na to że niedługo jemu przejdzie.

No właśnie chcesz nam coś oznajmić??? grinning smiley

moniaijulka (offline)

05-11-2016 09:51:11

Nowe
titinka a jak sobie radzisz z kolkami? Julia też miała i jedyne co pomagało to Sab Simplex, mąż mi z Niemczech przywoził, parę kropelek i mała się po chwili wypierdziała i to było najlepsze co mieliśmy. Nic polskiego nie działało ani metody typu suszarka albo masowanie brzuszka.
Już 2 miesiące, jejku <3 czas leci, za ponad 3 tygodnie Aśka będzie miała 2 latka smiling smiley

joanna25 a nasze bąble za 12 i 13 dni, huhuhu imprezka grinning smiley

joanna25 (offline)

14-11-2016 18:26:43

hej dziewczyny !!!!


z tymi kropelkami to fakt , kolezanka tez przywozila z niemiec dla syna bo mu nic nie pomagalo. Igor moj ma problem z zaparciami. kupowalam mu xenne junior. teraz lekarka kazala pic kubusia.pomaga mu ale nie chce mi pic wody tylko siok winking smiley

moniaijulka nasze szkraby maja juz prawie dwa latka! matko wariatko winking smiley jak ten czas leci . dzieci coraz wieksze my coraz starsze. o rodzenstwo pytalam tylko tak ooo. my tez narazie sie wstrzymujemy. Igor tak zajmuje czas ze nie ma czasu na drugie.
wyjazd ci nie sluzy? mieszkanie remonty to juz powaznie. chyba musisz sie zaklimatyzowac bo z tego co piszesz to plany pobytu sa dlugoterminowe.
Igor przez ostatnie dwa tyg powtarza coraz to wiecej slow. ogolnie chyba mu sie zaczyna bunt dwulaka. foch za fochem o byle co ....


7 grudnia idziemy na bilans . mam nadzieje , ze uda sie za pierwszym razem. kolezanka miala 3 podejscia ze swoim smykiem bo sie nie dal zbadac



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-14 18:31 przez joanna25.

moniaijulka (offline)

14-11-2016 20:22:32

Nowe
joanna25 my starsze? ponoć 18stke ostatnio miałaś hahaha smiling smiley no my tu już niby na stałe, ja chce wrócić za 4 lata, ale Dawid nie bardzo. Ani języka nie znamy, dziecko trzeba by było do przedszkola posłać żeby się uczyło już od rówieśników a ja nie chce , nie dam rady, zatękniła bym się tongue sticking out smiley chyba się w domu będziemy uczyły, ona szybko łapie, już mówi sporo zwrotów po niemiecku. A po Polsku ile gada to nie wspomnę, non stop nadaje grinning smiley od 3 dni ma łóżko 140x80 w swoim pokoiku, przesypia całe noce bez problemu a o 7:40 woła : "Mamuniu chodź tu" albo "Mama Monia, Mama Monia" i wtedy muszę iść do niej i rano zawsze bajki oglądamy, mamy leniwe poranki. tongue sticking out smiley no ale na nocnik nie chce zrobić. W nowym roku spróbuję ją nauczyć winking smiley

moniaijulka (offline)

14-11-2016 20:26:06

Nowe
Julia często Dorę ogląda i dzisiaj układała klocki i liczyła : łan tu tli fol fajf. Po swojemu ale po angielsku, normalnie w szoku byłam że umie do pięciu liczyć. A po polsku tylko dwa tsi hely. grinning smiley

titinka (offline)

18-11-2016 16:12:43

Gdynia
Kolki mineły tongue sticking out smiley mamy sab simplex ale pomaga nam noszenie w chuscie smiling smiley w niedziele mamy chrzciny i impreze robimy razem z urodzinami Aski smiling smiley mlody pobija rekordy w przybieraniu na wadze smiling smiley juz wazy 6300 jak tak dalej pojdzie to go nie podniose tongue sticking out smiley

titinka (offline)

18-11-2016 16:13:06

Gdynia
no i kiepsko bo podobny do ojca a nie do mnie tongue sticking out smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.