listopadówki 2014 smiling smiley

Wysłane przez _Zuzanna_ 

joanna25 (offline)

12-10-2014 22:24:57

titinka kupiłam kilka ciuszków dla małego.Te które mi się podobały nie były rozmiarowo dostępne. Poklikałam w internecie i zamówie coś na dniach dodatkowo ;-) Fajnie , że weekend Ci jakoś minął , ja też nie mogę narzekać na nudę. Sobota oczywiście historyczny mecz!!!! Dzisiaj pogoda dopisała więc większość dnia spędziłam na zewnątrz.

Z tymi biustonoszami to podobno jest tak , że lepiej kupić droższy bo potem pierś się ładnie układa ale też nie jestem przekonana co do tego.
Całkiem przypadkiem dowiedziałam się , że nie muszę zabierać ciuszków dla dziecka w wyprawce do szpitala. U nas jest tak , że ubierają w te szpitalne. Szczerze nie jestem z tego zadowolona. Dla dziecka potrzebuje papmersy, pieluszki i spirytus. Nawet nie mogę mieć chusteczek nawilżających.

titinka (offline)

12-10-2014 23:25:46

Gdynia
Cytuj
joanna25
titinka kupiłam kilka ciuszków dla małego.Te które mi się podobały nie były rozmiarowo dostępne. Poklikałam w internecie i zamówie coś na dniach dodatkowo ;-) Fajnie , że weekend Ci jakoś minął , ja też nie mogę narzekać na nudę. Sobota oczywiście historyczny mecz!!!! Dzisiaj pogoda dopisała więc większość dnia spędziłam na zewnątrz.

Z tymi biustonoszami to podobno jest tak , że lepiej kupić droższy bo potem pierś się ładnie układa ale też nie jestem przekonana co do tego.
Całkiem przypadkiem dowiedziałam się , że nie muszę zabierać ciuszków dla dziecka w wyprawce do szpitala. U nas jest tak , że ubierają w te szpitalne. Szczerze nie jestem z tego zadowolona. Dla dziecka potrzebuje papmersy, pieluszki i spirytus. Nawet nie mogę mieć chusteczek nawilżających.

Cieszę się że wkońcu zaczełaś zakupy winking smiley Ja już mam duzo ciuszków i pare sukieneczek dla Asi no i mam nadzieje że nie okaże się że moja Asia zamieni sie w chłopca tongue sticking out smiley chociaż nie mam jak inne mamy dla dzieczynki wszystko w rózu, tylko to ze sukieneczki mam pokupowane smiling smiley Ja meczu nie widziałam nawet nie wiedzialam o nim tak czesto ogladam tv tongue sticking out smiley U mnie niestety pogody to nie ma i strasznie wieje ale czego sie spodziewac nad morzem winking smiley

A o tym to nie wiedzialam, sluszalam tylko zeby był dobrze dobrany rozmiarowo i obejmował ładnie całą piers. Jak byłam u znajomej po porodzie to tez nie pozwolili miec chusteczek ani oliwki ale ona i tak wziela je ze soba bo tak jej tesciowa poradziła ktora jest polozną. Mówiła tylko żeby nie pokazywać pielegniarką tongue sticking out smiley

joanna25 (offline)

13-10-2014 10:17:50

TITINKA ale by było zdziwienie jakby "wykluł" się chłopak zamiast Asi ;p
U mnie lekarka powiedziała , że będzie chłopak na 300% bo mój chłopak to niedowiarek, kazał sobie pokazywać dolne części ciała małego dokładnie i powoli na usg ;-) lekarka nawet zrobiła nam takie zdjęcie, zamiast całego dzieciaczka mam jego jajeczka w powiększeniu. chociaż z tym usg i lekarzami to różnie bywa. Mamy w rodzinie mame, która ubiera dziewczynkę właśnie tylko na różowo, wszystko jest różowe zabawki, kojec , chodzik itd. Już wlaśnie usłyszałam , że było by ekonomicznie gdybym miała dziewuszkę ;-) Ale ze mną bylo tak , że od początku miałam przeczucie, że to właśnie będzie chłopiec
Z chusteczkami to pewnie i tak zabiorę i będe jak Twoja koleżanka używać jak nikogo nie będzie w pobliżu jak się da !!!!
Dziewczyny mamy nowy tydzień, życzę miłego dnia ;-)

joanna25 (offline)

13-10-2014 12:31:44

a jeśli chodzi o pampersy, macie jakąś markę , którą możecie polecić??? Moje koleżanki są zadowolone z firmy dada i namawiają mnie na wypróbowanie. Ostatnio też zwracam uwagę na kobiety przejezdzające na ulicy z wózkami dziecięcymi, często właśnie mam okazję widzieć właśnie pampersy tej marki

Jolasia21 (offline)

13-10-2014 14:09:32

Ruda Śląska
joanna25 jeśli chodzi o pampersy to ja nie zapomnę pierwszych czterech miesięcy życia mojej córki i ciągłego prania poplamionych ubrań. Nie wiem jak ona to robiła ale za każdym razem jej kupka była wszędzie a to wyszła sobie górą a to przez nogawkę i przez wiele różnych najdziwniejszych miejsc. Wypróbowałam wszystkie marki papmpersów dostępnych na rynku i jedyne które dawały radę to były pampers premium care czyli te najdroższe niestety. Później jak już kupki stały się bardziej zwarte zaczęłam używać dady z biedronki a jedynie na noc zielonych pampersów, bo z kolei w nocy dady przeciekały. Teraz moja mała jest na etapie rezygnacji z pieluch w domu chodzi w majtkach na podwórko zakładamy dady na wszelki wypadek jedynie na noc zostałam przy pampersach bo jeszcze sporo siusia.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

joanna25 (offline)

13-10-2014 15:17:27

Jolasia21 to miałaś ciekawie winking smiley)))) słyszałam o przypadkach, że kupka wychodziła "szyją" ;-)
mam nadzieję , że u mnie będzie spokojniej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-13 15:18 przez joanna25.

titinka (offline)

13-10-2014 15:36:16

Gdynia
Joanna bedzie śmiesznie jak jednak urodzi się chłopiec, za tydzien w poniedziałek ide do lekarza i niech jeszcze spojrzy winking smiley bo maleństwo od samego poczatku sie kryło. Najpierw nóżkami pod pupą, później pupa na wysokości mojego pępka i tak do końca 6 miesiąca winking smiley A co do przeczucia to mnie ciągneło od początku do dziewczynki.

A co do pampersów to ja kupiłam 2 paczki jedne jakieś tescowe najtańsze a drugie pampersa tak mi kolezanki poradzily zeby kupic dwóch roznych producentow i zaczac od tanszych winking smiley

Jolasia21 wiem co to rezygnacja z pieluch winking smiley sasiadki corka jest na tym etapie i czasami nie mogę z niej ze smiechu winking smiley

joanna25 (offline)

13-10-2014 16:33:08

titinka to na wizycie przypilnuj lekarkę winking smiley czego używacie na rozstępy? ja mam olejek palmers cocoa butter, widzę właśnie reklame na stronie ale z czystym sercem polecam. Po posmarowaniu mam cały dzień brzuszek nawilżony aż miło winking smiley rozstępów narazie odpukać nie widać

platynka (offline)

13-10-2014 18:12:50

Legnica
Oj chyba nie tęsknicie za mną....

Wypowiem się w kwestii pieluszek. Otóż ja próbowałam tylko pampers i dada. Niestety te drugie sprawiały, że Lenka miała pupe jak ogień...dwa razy w odstępach czasowych próbowałam je wprowadzić niestety nic z tego. Nam nie odpowiadają. Siostra dla swojego małego ich używa i wszystko jest ok na wyjscia i na noc pampersa a w dzień dada.

Ja teraz kupiłam tylko pampers. Jedne duże premium care rozm. 1- 80szt/ 39zł opakowanie oraz 3 mniejsze opakowania zielonych pampersów również rozm. 1- pakowanych po 43szt -16,88zł/opakowanie

jeśli się decydujecie na orginalne to dziewczyny szukajcie promocji i wtedy róbcie zapasy bo się opłaca. Pieluszki pampers w normalnych cenach sa drogie po co przepłacać. Wyliczcie sobie ile w promocji za sztuke wychodzi rozm. 1 i 2 i jak będziecie kupowały kierujcie się ceną za sztukę bo wiadomo czasem pakują np. mniejsze ilości i dają niższa cene a człowiek daje się nabierać.

Ja zawsze przy rozm. 3 wiedziałam że 53gr/szt to dobra cena jest...i kupowałam wtedy kiedy taką cenę dawali raz mi nawet za 49gr-50gr za sztuke wyszło...wtedy odrazu kilka paczek biorę smiling smiley i na jakiś czas mam z glowy.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

platynka (offline)

13-10-2014 18:14:10

Legnica
ja kupiłam krem na rozstępy w sumie to przeciw rozstępom w aptece - pharmaceris...również jestem zadowolona.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.