termin Październik 2014

Wysłane przez mbialkowa 

pauula228 (offline)

07-08-2014 17:35:52

poznan
my kupiliśmy wczoraj garnek do wyparzania butelek,bo nie chce wyparzacza,i blender wiem ze troszkę wcześnie na taki zakup ale mielismy voucher wiec trzeba było cos kupic.kosmetyki będę kupować nivea balsam oliwke i mydeloko oraz krem na kazda pogode a po pierwszym miesiącu zastapie mydelko plynem i szamponem 2w1,chusteczki nawilżane chce kupować w lidlu troszkę już tych chusteczek sprawdziłam bo sama ich używam do zmywania makijażu,te z lidla sa mokre i nie zawierają pektydow czy czegos tam jestem z nich zadowolona no i sa tanie.pieluszki mam pampersa 1 ale tylko jedno op.bede kupować 2,chce jeszcze kupic cos na kolke i wode morska do nosa ale nie wiem co z witamina d bo jedni mowia ze tylko podawac jak karmi się piersią a jedni ze jak butelka to tez,ale te gotowe mieszanki zawierają już witaminy.jeszcze chce kupic pojemniczek na smoczek i termosik do którego wkłada się butele,a ze będzie coraz chłodniej to się przyda.dla siebie mam tzw.podklady 2 paczki ,musze kupic tez klapki i stanik do karmienia bo tu trzeba zabrać do szpitala no i jakas koszule tez do karmienia.i to wszystko


[link widoczny po zalogowaniu]

paulinadorota (offline)

07-08-2014 19:36:49

dolnoslaskie
Witajcie kolezanki!
Uffff...dzisiaj u mnie upał-znowu upał-marze o jesieni jak juz powtarzałam.Wczoraj juz znaleźliśmy pierwsze prawdziwki-uwielbiam ten czas,tym bardziej,ze październik się zbliża!!!
Ja tak sobie myślę,ze to jest problem wybrac szpital-wiadomo zasada "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma".Ja juz nie dam się namówic na żadne wyjazdy do innego miasta-rodzę "u siebie".Marcela rodziłam 50 km od miasta,nie chce już tak.A! I pamiętajcie-jeśli by sie cos wydarzyło,ze nie będzie Waszych mężów,lub nie będziecie miały auta,zawsze mozna przeciez po karetkę zadzwonić.Wiem to-sama pracowałam w karetce przez 3 lata i woziliśmy ciężarne czesto.
Mój Ksawery kopie dzis na samym dole-czyli w pęcherz-co nie jest cudownym doświadczeniem:-)


[link widoczny po zalogowaniu]

noreczka (offline)

08-08-2014 10:14:58

Ostrowiec Świętokrzyski
Hej kobitki!!!
Macie rację, czas pokaże gdzie urodzę. Nie będę teraz tym zaprzątać sobie głowy smiling smiley
Przeraziłam się czytając, że już pierzecie, prasujecie, kończycie wyprawki... Ja wydaje mi się jestem zupełnie w proszku. Planowałam zacząć od września...
Co do kawki to jedną slabą dziennie zazwyczaj wypijam smiling smiley Staś chyba nie ma nic przeciwko smiling smiley
Wczoraj tak się spracowałam, że ledwo dowlokłam się do łóżka! Zaczęłam sprzątać jak na święta, została mi jeszcze łazienka i pokój smiling smiley Dziś dokończę a jutro mężulek ma urodzinki (29) i robimy ognicho grinning smiley Staś poimprezuje grinning smiley
Tymczasem idę poczytać ksiażkę dla przedpołudniowej relaksacji smiling smiley
:*


[link widoczny po zalogowaniu]

mbialkowa (offline)

08-08-2014 13:40:14

Radomsko

mbialkowa (offline)

08-08-2014 14:30:50

Radomsko
cholerka, chciałam zmienić zdjęcie profilowe, a wkleiłam je do wątku;( coś mi nie poszło...powiedzcie mi Mamusie-w czym pierzecie ubranka maluszkom? Basi prałam w proszku lovela, ale teraz rozważam płyn do prania, dajcie znać.
miłego dzionkawinking smiley

pauula228 (offline)

09-08-2014 11:19:44

poznan
hej babeczki
a co tu taka cisza pewnie prze weekend
jak się czujecie??
MBIALKOWA ja będę prala w proszku tu w Polskich sklepach maja jelpa i dzidziusia,ale postanowiłam kupic tutejszy proszek dla dzieci bo z polskimi czasami sa kłopoty z kupieniem dostawy itd.duzko osob chwali sobie pladki mydlane do prania.co do plynu to nie mam pojęcia.
KLAU ja po powrocie do Polski jak po wizycie
u mnie ok pogoda dzisiaj sliczna mieszkanko posprzątane obiadek zrobiony jeszcze trzeba zaliczyć jakiś spacerek
milej sobotysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

noreczka (offline)

09-08-2014 17:47:22

Ostrowiec Świętokrzyski
Hej kobietki smiling smiley
Co do prania, to ja też planowałam w proszku Lovela, ale chętnie posłucham Waszych sugestii smiling smiley
Kochane kiedy skończą się te upały? sad smiley Ledwo żyję, ledwo chodzę sad smiley Przed chwilą krew z nosa mi leciała, nie wiem czy to od gorąca czy jak...
Mój ślubny ma dziś urodzinki i zaraz idziemy na ognisko na tą cześć smiling smiley
Co tam u Was?


[link widoczny po zalogowaniu]

pauula228 (offline)

10-08-2014 22:05:56

poznan
witajcie
dziś 32 tydzień zostało rowne 8 tygodni jak ten czas przeleciał ciekawe czy maluszek wyjdzie o czasie,ostatnio nic mi się niechce.we wtorek zaczynam akcje praniesmiling smiley ciesze się bo oznacza ze to już tuz tuz,no i chce skoczyć na zakupki musze kupic do siebie klapki i jakas koszulke musi być koniecznie do karmienia i torbe będzie można uszykować.do małego mydelko krem na kazda pogode z nivea.kolezanka kupila mi oliwke i mleczko do ciala,oliwka wrazie czego na ciemieniuche.no i patyczki i waciki.pampersy tez już obczailam jak wygląda to cenowo.wiec na przyszly miesiąc pampersy chusteczki i lozeczko i wszystko będzie gotowehot smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

mbialkowa (offline)

11-08-2014 08:09:01

Radomsko
no i ja wzięłam się do robotysmiling smileywózeczek wyprany, gotowy na przyjście Michałkawinking smiley fotelik do autka wyprany, czeka na swój momentwinking smiley ubranka będę prała we wrześniu, tak miesiąc wczesniej. Zamówiłam już pościel
[link widoczny po zalogowaniu], kupiłam kocyk -polecam te z baby ono -rewelacja
[link widoczny po zalogowaniu]
teraz jeszcze becik, dokupię buteleczkę, bo mam jedną małą, no i kosmetykiwinking smiley sobie jeszcze dokupię podkładów, staniczek, klapki, herbatkę na laktację i do przoduwinking smiley
Od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze, w piątek mam wizytę, mam nadzieję,że to nic złego. Takie napięcie w dole brzucha, może mięśnie macicy, więzadła, może to od jelit, sama nie wiem. Nie chcę też panikować, zobaczymy. Michałek rusza się normalnie, czasami daje takie kopniaczki,że zebra mnie boląsmiling smiley ale najgorzej, jak kopie po pęcherzu....to naprawdę boli....

paulinadorota (offline)

11-08-2014 21:14:29

dolnoslaskie
MBiałkowa ja też mam taki ból jak mały kopie mnie w pęcherz-takie dziwne i mało przyjemne uczucie.
Gdzie sie podziałyście brzuchatki kochane?
W końcu cudowna pogoda-deszcz i chłód.U mnie w miarę bezpiecznie bo póki co burze nas omijają ,biedni sa Ci ludzie podtopieni itd.Mimo wszystko brak upałów mnie ogromnie cieszy.
Jezu..jak patrze na Wasze suwaczki -dopiero zdaje sobie sprawę jak w poznej ciąży jestesmy!
Co tam słychać?


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.