termin Październik 2014

Wysłane przez mbialkowa 

mbialkowa (offline)

29-01-2014 08:22:24

Radomsko
hej dziewczyny;

postanowiłam dołączyć do forum, wszystko wskazuje na to,iż na początku października będę mamąsmiling smiley po raz drugi, póki co muszępowtórzyć test ( jedna kreseczka wyszła jaśniutka, ale zrobiłam go 5 dni przed spodziewaną miesiączką, ), powtórzę za kilka dni i jestem dobrej myśli, objawy póki co-książkowesmiling smiley oby wszystko było dobrze, czy jest jakaś mamusia na październik?
pozdrawiam

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-28 11:28 przez MAMA.

effcik (offline)

29-01-2014 13:55:06

Dęblin
Witam
Ja być może też będą mamą październikową, albo wrześniową. Test wyszedł 24 stycznia pozytywny (2 dni po spodziewanej @, dziś byłam u lekarza, ale termin porodu wyliczy mi dopiero po usg, które będę miała 7 lutego). Wg internetu termin mam na 2 października.

Patrycja
[link widoczny po zalogowaniu]

mbialkowa (offline)

29-01-2014 17:19:06

Radomsko
witaj effciksmiling smiley

super! usg będizemy miały chyba w tym samym dniuwinking smiley dzwoniłam do lekarza i kazał mi przyjśćtydzień po terminie spodziewanej miesiaczki, ato własnie wypada 7 . Ja w sumie nie muszę juz robictestu, bo ewidentnie czuję,że jest we mnie nowe życie, ale oczywiście zrobię go jutro ponownie, tak na pamiątkęwinking smiley póki , co czekam....

Mysza9 (offline)

29-01-2014 18:23:23

Powodzenia dziewczyny! smiling smiley
Ja też równo rok temu dowiedziałam się, że zostanę mamą w październiku smiling smiley

aga79 (offline)

30-01-2014 16:19:41

Ełk
hej ja też mam według internetowego kalkulatora termin na 2 pazdziernikaciąża

Aleksa27 (offline)

31-01-2014 08:26:46

Dziewczyny ja też trzymam mocno za Was wszystkie kciukiwinking smiley
Dokładnie rok temu na pierwszym usg zobaczyłam mój ukochany wtedy jeszcze pęcherzyk winking smiley A był to 6 tydzień i nawet serduszka jeszcze nie było smiling smiley Teraz mam śliczną zdrową córeczkę winking smiley Życzę Wam wszystkim tego samego winking smiley

helena89 (offline)

01-02-2014 22:11:35

jas
Heysmiling smiley

Ja prawdopodobnie też zostanę "Mamą Październikową 2014". Jak narazie potwierdził to test w dniu spodziewanej @ (czyli dzisiaj). Na USG niestety jest jeszcze za wcześnie ;( To będzie moja druga ciąża. Hanulka w kwietniu skończy 2 latka. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę powodzenia winking smiley

mbialkowa (offline)

02-02-2014 19:10:48

Radomsko
super,że jest nas coraz więcejsmiling smiley Pomimo,że jest to moja druga ciąża, jakoś się stresuję i mam inne objawy niż przy pierwszejsmiling smiley Jednak każda ciąża jest innawinking smiley DOpisujcie się , wymieniajmy się naszymi rozterkami, radościami, wątpliwościamismiling smiley

a_nka26 (offline)

04-02-2014 17:37:34

Kirchol
Hej dziewczyny :e_wink:
Ja również będę październikowo/wrześniową mamusią spinning smiley sticking its tongue out Jest to troszkę dla nas szokiem bo mamy już dwójeczkę maluchów, ale cieszymy się niezmiernie.
Byłam dziś na wizycie i są nawet dwa piękne pęcherzyki z zarodeczkami z tym, że lekarz serduszko zobaczył tylko w jednym wielkie oczy tak naprawdę nie spodziewałam się zobaczyć już serduszka. Z córką dopiero było widoczne w 7tygodniu i 2dniu, a z synem w 7tygodniu i 5dniu.
Miesiączkę miałam ostatnią 27 grudnia, ale wg. usg jestem w 6tyg i 2dniu. Termin mam na 28września.
Za tydzień kolejna wizyta sprawdzająca co z drugim zarodkiem.
W pierwszej ciąży miałam podobnie były dwa pęcherzyki, ale tylko jeden zaczął się rozwijać.

Nelcia
Dominik
Nasze cudowne niespodzianki
Razem...

mbialkowa (offline)

04-02-2014 18:47:22

Radomsko
witaj a.nka26smiling smiley

gratulacje -to po pierwsze, po drugie myslę,że serduszko będzie widoczne i w drugim pęcherzyku za tydzieńsmiling smiley Z całego serca Ci tego życzę, ja miałam ostatnią miesiączkę 1 stycznia, więc kilka dni po Twojej, dlatego też jeszcze wstrzymuję się z wizytą. Przyznam,że strasznie się denerwuję, jak tak czytam o różnych poronieniach, pustych pęcherzykach i innych kimplikacjach -jestem przerażona, chociaż to moje drugie dziecko( córeczka ma 3 latka), jednak stres jest nadal. Zyczę wszystkim Wam dziewczyny samych dobrych wiadomosci i oczywiscie dobrego samopoczuciasmiling smiley U mnie rano troszkę mdłości , ale do zniesienia, dużo śluzuuu, senność ( spanie w każdej pozycji) .
Trzymajcie się !!!!
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4795, Posty: 1165023, Użytkownicy: 71452.
Ostatnio dołączył/a MamaNadziejki4.

Statystyki tego forum
Wątki: 377, Posty: 646519.