MAJÓWKI 2010 ciąża :wozek:

Wysłane przez MAGDULINKA 

pasia24 (offline)

17-02-2012 08:29:33

Kanada
Kasia- teraz wchodze na forum i nie widze mojego wpisu do Ciebie musiało sie nie wysłać czy cos;/ no ale najważniejsze ze juz po kłopociewinking smiley))
A co do wyjazu w Twoje Kasiu strony wczoraj w Sanoku zmarła mi babcia, w niedziele jedziemy w tamtym kierunku na pogrzeb poniedziałkowy;/ jesli M wezmie urlop wycieczka bedzie spokojniejsza bo 2 dniowa, jesli urlop tylko na poniedziałek w ciagu 24h zrobiły 1300km.. (dziewczynki trzeba zawiesc na Śląsk czyli trzeba sie cofnąć o jakies 400km, potem jechac w góry dodatkowo 700km by znów po nie wrócić i jeszcze 200km )to bardzo duzo zwłaszcza w tych warunkach
Sarahia - urodzinowe balonikiUSMIECHÓW NA BUZI OD RANA DO WIECZORA, SPEŁNIANIA MARZEŃ przez rodziców, dziadkówwinking smiley) UDANEJ IMPREZY URODZINOWEJ CLAUDIIurodzinowe balonikiurodzinowe baloniki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-17 09:07 przez pasia24.

kasiaszum (offline)

17-02-2012 08:35:36

Rzeszów
witam porannie,
sarahia[link widoczny po zalogowaniu] wsyztskiego naj dla Claudiismiling smiley
kochane widze ze zninkal mi post, chcialam sie pochwalic ze moja Klaudia juz druga noc spi bez smoczka i wcale nie wola, wiec moze jestesmy na dobre3j drodze do pozbycia sie monia na zawsze


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ula1219 (offline)

17-02-2012 20:51:20

Lublin
Witajcie wieczornie,

Claudeńce wszystkiego najlepszego na urodzinki, spełnienie marzeń, dużo miłosci od rodziców i od siostrzyczki

pasia przykro mi z powodu śmierci babci, daleka droga przed Wami, a warunki na drogach nie zachęcają do podróżowania :neutral:

kasia gratki odstawiania smoka, my na szczęście mamy już za sobą tego gumowego pocieszacza smiling smiley

A mój młodszy Skarb dziś skończył miesiąc - oto szanowny jubilat winking smiley



a Milunio zaliczył pierwszą w życiu wizytę u fryzjera - elegant teraz z niego smiling smiley

ależ mi sie oczy zamykają... marzę o kołderce!
Buziaki dziewczynki


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-17 20:52 przez ula1219.

ula1219 (offline)

18-02-2012 12:07:58

Lublin
Ale tu puścizna!
Pewnie na spacerkach buszujecie, bo pogoda sprzyja do tego.
Mi się oczy zamykają, tak spać się chce. Chyba ciśnienie takie.
sarahia udana uroczystość Claudii?

ja nie mogę się napatrzeć na Miłoszka - tak "dorosły" z tymi obciętymi włoskami!
no i z dzisiejszego spacerku na dwa wózki nici, Miłosz coś pokasłuje, więc syrop z cebulki poszedł w ruch. Oby pomogło.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

18-02-2012 22:08:59

Germany /Bc
...Witam wieczornie...wpadam na chwilunie...pasia, kasia, ula. Dziekujemy SERDECZNIE ZA PIEKNE ZYCZENIA DLA naszej Claudenki:joliecouette::joliecouette::joliecouette::joliecouette::joliecouette::joliecouette: Jest nam bardzo milo..Dziekujemy rowniez za pochwale filmiku i fotek Coreczki:joliecouette:

Wczorajszy dzien byl dosc zwariowany winking smiley Swietowalismy z Claudenka choc cala imprezka jest jutro-tescie przyjada i babcia smiling smiley A dzis po pracy pojechalismy do Drezna..wycieczke sobie zrobilismy (do chrzestnego Claudii zawitalismy), bo nas zaprosili...milutko spedzilismy popoludnie i dopiero co wrocilismy...

ula GRATULACJE pierwszego miesiaca Ignasia smiling smiley Uroczy chlopczyk do schrupania!! Claudia dostala od nas specjalny samochodzik z Pet Shopami, ktory sam jezdzi-szalenstwo po calym domu smigaja teraz te zwierzaki, w tygodniu dokupimy jej zlote kolczyki bo nie mielismy kiedy teraz pojechac i wybrac smiling smiley

Milej Niedzieli zyczymy





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-18 22:10 przez sarahia.

pasia24 (offline)

19-02-2012 18:04:24

Kanada
witam kochane,
ja tylko na chwileczke, za nami od wczoraj 450km zrobione - Kasia jechałam przez Rzeszówwinking smiley jestem w Twoich okolicach blizej niz dalejwinking smiley szkoda ze w takich okolicznosciach, jutro pogrzeb babcia zyła 95 lat ( w styczniu skonczyła) dla mnie zbyt krótkosad smiley(((((
Poklikam od srody,
Ula zdjęcie rzuciło sie w oczy IGNAŚ PRZEŚLICZNY smiling smiley)))) zazdroszczewinking smiley) a nie nie mówimy STOP na maluszki wiec moze sie zapatrzęwinking smiley))


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ula1219 (offline)

19-02-2012 21:13:39

Lublin
sarahia dziękuję za komplement dla Ignasia. Fajnie że prezent przypadł Claudii do gustu smiling smiley
pasia dziękuję smiling smiley ja dziś też na Igiego patrzyłam i mówię do męża: Tomek jakby mi się za dwa lata zechciało znowu takiego malucha to mnie powstrzymaj grinning smiley ale on powiedział że nie powstrzyma!
jeszcze raz współczuję z powodu babci - kochane osoby zawsze są z nami za krótko

uciekam, jutro badania Ignasia - trzymajcie kciuki
dobrej nocki


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-19 21:15 przez ula1219.

sarahia (offline)

19-02-2012 23:06:40

Germany /Bc
Witam wieczornie...imprezka urodzinowa udala sie super!! Goscie przybyli, takze radosc dziewczynek byla ogromna!! smiling smiley Tescie byli zachwyceni mieszkaniem takze ..ufff... smiling smiley Claudia dostala przezenty, gry planszowe, w kotre gramy cala rodzinka smiling smiley Nawet Lilka chetnie rzuca kostka smiling smiley Bylo duzo smiechu, radosci!! smiling smiley

pasia wyrazy wspolczucia sad smiley 3majcie sie cieplutko!

ula 3mam mocno kciuki za badania! Daj nam koniecznie znac jutro! smiling smiley Bedzie OK

a tak wygladal torcik w tym roku smiling smiley Konik- tym razem na specjalne zyczenie





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaszum (offline)

20-02-2012 06:20:28

Rzeszów
witajcie kochane, zaczynamy nowy tydzien, my zostalysmy znowu same, ale co tam, juz sie danwo do tego przyzwyczailam
ulawszystkiego naj z okazji 1 miesiaca Ignasiasmiling smiley
sarahiatorcik sliczny, super ten konik wyglada

ja w tym roku planuje zrobic Klaudii kubusia p0uchatkasmiling smiley zobaczymy czy mi sie uda, bede wczesniej robic probe generalnasmiling smiley
dziewczyny my juz smoczka pozegnalysmy na dobre, wiec moge smialo powiedziec ze nalogow mojej klaudii poki co koniec, pampersy tylko w nocy, smoczka nie ma, moze smialo isc do przedszkolasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaszum (offline)

20-02-2012 06:34:10

Rzeszów
a tu jeszcze pokaze wam moja ksiezniczke a tu w tesco w wozku


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.