MAJÓWKI 2010 ciąża :wozek:

Wysłane przez MAGDULINKA 

sarahia (offline)

30-06-2010 23:23:50

Germany /Bc
Hallol...upal dzis okropny byl...a ja dzis mialam sajgon caly dzien z Mala...ciagle plakala i nawet cycus jej nie pomagal.kupki ladnie robi, gazy odchodza, wiec co jest?? Nie mam pojecia...Kurcze u mnie widac zaczelo sie dopiero teraz...Zobaczymy ile pospie w nocy...ehh...

Kurcze Mamuski strasznie malo piszace nam sie trafily i ciezko rozhulac jakis temat...

groszkowa uroczy synus! Fajny smiling smiley

Spokojnej nocki papa





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anulka (offline)

01-07-2010 09:19:09

Władysławowo
Witam w kolejny upalny dzień

katarzynka152 no ja też sie z tym zgadzam. Tylko u nas jest odwrotnie, synek jak był mały to miał straszne kolki, w dzień robił sobie tylko 20 min drzemki a tak to albo płakał albo musiał być noszony. A Madzia to jego całkowite przeciwieństwo. Ona naprawde tylko je i śpi a jak jej się zdarzy nie spać to leży albo na macie albo w huśtwce i cieszy się do karuzeli. Ja się smieje, że nawet nie mam jej kiedy kłaść na brzuszku, żeby główkę ćwiczyła, bo jak się obudzi to jest głodna a póżniej przeważnie na końcu butli juz zasypia smiling smiley

sarahia może mała miała jakiś gorszy dzień i też jej upał przeszkadzał. wkońcu jak nam jest tak gorąco to naszym maluszkom tez. Ja wczoraj Madzie tylko w pampersie kładłam tak gorąco było a i tak wieczorem widziałam, że jej potówki wyszły.

A co do pasu to ja nie kupuje, myśle, że się mi nie przyda.

Miłego dnia życzę i pisać mamuśki!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

monika8700 (offline)

01-07-2010 11:13:54

Anulka jaka Kochana Niuniawinking smiley I super hustawka z czego ona jest ..?? też chce taka Kupic Kubusiowi.smiling smiley

Groszkowa Twój Kubus długi chlopakwinking smiley tak mi się zdaje winking smiley slicznywinking smiley

a to mój Kubus w swoim fotelu prezesawinking smiley




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

anulka (offline)

01-07-2010 11:45:27

Władysławowo
Monika Kubuś śliczny i wydaje mi się, że bardzo do Ciebie podobny.
A co do huśtawki to jest z fisher price, ja jestem z niej mega zadowolona no i Madzia tez ją uwielbia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

01-07-2010 12:40:51

Germany /Bc
Witam, witam... uff na szczescie Lilka sie wieczorem uspokoila i zasnela po 22 i tak sobie smacznie spala do 5rano, takze wrocila do swojego stalego rytmu..smiling smiley)
Monika urpczy Synus...a jaki duzy, szok w porownaniu do mojej Calineczki.. hehe a podobny jest do Ciebie i usmiech Twoj!
anulka hustawka rewelacyjna...fajnie, ze corci tez podpasowala grinning smiley

Milego dnia





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

02-07-2010 12:56:07

Germany /Bc
a tutaj jak zwykle cisza ........................................




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monika8700 (offline)

02-07-2010 17:07:26

gdzie wszystkie kobitki??


Sarahna chyba ten watek sie kończy na forum sad smiley sad smiley




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

02-07-2010 18:03:38

Germany /Bc
....kurcze Monika tez mi to przyszlo do glowy, ale ma m nadzieje jeszcze na reaktywacje.....A co z nami bedzie?? Gdzie sie wygadam?
U Lilki pojawila sie ciemieniucha w paru miejscach na glowce...co robic...naoliwic i wyczesac?? Bo juz nie pamietam ....jak to bylo...
Wiem, ze Kubia tez mial i jak juz nie ma?
Pisz kochana pisz....we dwie bedziemy sie wspierac...choc Ty masz kwietniowki jeszcze a ja sie musze gdzies doczepic jeszcze....





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anulka (offline)

02-07-2010 19:36:12

Władysławowo
Halo halo. Jeszcze ja jestem.... proszę o mnie nie zapominać smiling smiley
Piszę dopiero teraz bo cały dzień dziś poza domem byliśmy i teraz moje dzieciaczki padły smiling smiley
sarahia Madzia też ma trochę ciemienuchy ale niewiele. Tymcio miał dużo i wtedy po kąpieli smarowałam mu główkę parafiną (jest bardziej gęsta i tłusta niż oliwka) i po jakimś czasie wyczesywałam - po tygodniu nie było śladu smiling smiley

Kurcze dziewczyny widziałyście nowy ebobasowy konkurs o brzuchach po ciąży.... masakra!!! ja myślałam, że mój źle wygląda ale teraz stwierdzam, że nie. Biedne takie kobiety, normalnie państwo powinno refundować zabieki kosmetyczne na brzuch takim kobietom!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-02 19:45 przez anulka.

monika8700 (offline)

02-07-2010 20:38:29

Sarahna no to możesz doczepić się do Kwietniówek winking smiley One fajne dziewczyny i napewno cię miło przywitaja winking smiley a tam forum straszniee rozwinietewinking smiley Tak miał ciemieniuche po bokach a teraz ma na środku na czubku i powiem ci szczerze że niewiem co jest bardzo pomocne .. bo ja smaruje niby oliwka i wyczesuje ale .. niewiem czy skutkuje 100% czasem mu to delikatnie zdrapuje to złazi całymi płatami . Ale juz ma tego coraz mniej a ciagnie sie juz to ze 2 tyg ..! ale słyszałam że jest jakaś OLEJUSZKA co super nawilża , ale podobno droga.. no ale oliwka tez nawilża przecież ...

Anulka ja nie zapominam o żadnej z Was ale tak rzadko piszecie ..sad smiley ze naprawde to czasem aż niezaglądam na forum bo wiem że nic tu sie nie działo nowego... a co do brzuszków to widziałam własnie zdjęcia i masakra .. nieobrażając nikogo. Dziękuje bogu że mój brzuszek wrócił do swoich rozmiarów i ani jednego rozstepa niemam.. !!...



A mnie dziś oczy pieką .. i katar mam ...

Mój słodko spi a ja mam teraz czas dla siebie ... ale pewnie zamiast coś porobić to jak zwykle padne a prasowania mam stertę ..sad smiley




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546130, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.