MAJÓWKI 2010 ciąża :wozek:

Wysłane przez MAGDULINKA 

anulka (offline)

28-06-2010 13:42:16

Władysławowo
czesc mamuski

monikaah1984 córcia śliczna smiling smiley
sympatyczna tabelka ekstra
sarahia nie dziwie się, ze tęsknisz za córcią. Ja jak zostawiam synka u dziadków tylko na 2 dni to zawsze dla mnie wieczność.
u nas dziś też straszny upał, więc ze spacerkiem poczekamy do popołudnia

Miłego dzionka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-28 13:46 przez anulka.

sarahia (offline)

28-06-2010 19:55:01

Germany /Bc
....wrocilysmy ze spacerku niedawno....upal byl ale ciut lepiej w cieniu juz bylo. W domu jestesmy same i tak smutno jakos...

anulka jak Ci dobrze...ja chce nad morze..a do urlopu jeszcze sporo czasu 1wrzesnia dopiero. Rok temu bylismy w lipcu i pogoda byla piekna, cudowne rodzinne wakacje spedzilismy. Zostaly fotki i wspomnienia....do czasu kolejnego wyjazdu....ach





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anulka (offline)

29-06-2010 14:09:56

Władysławowo
Witam smiling smiley

A tu co taka cisza ??? Wszystkich upał wymęczył i nikt nie ma siły pisac ????

My już dziś z rana zaliczylismy wypad na plażę jeszcze przed tym upałem... i teraz dzieci zmeczone śpią smiling smileysmiling smiley
sarahia zawsze wszyscy mówią jak ja to mam fajnie, że nad morzem mieszkam. A ja latem bardzo mało chodzę na palże bo wtedy jest pełno ludzi i nawet gdzie nogi nie ma wsadzić. Ludzie to juz od 6-7 chodzą miejsca zajmować bo później to nie ma szans na nic wolnego tongue sticking out smiley
Wiec ja korzystam teraz, bo narazie mało ludzi jest i poźniej we wrześniu też jest juz luźniej smiling smiley

nikt nic nie pisze to ja sie moją Madzią pochwale smiling smiley To jest jej ulubiona huśtawka potrafi w niej godzinami leżeć smiling smiley



powoli robi się ze mnie mały pulpecik tongue sticking out smileytongue sticking out smiley



Pisać dziewczyny pisać !!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-29 14:53 przez anulka.

Sympatyczna (offline)

29-06-2010 15:47:03

Anulka - śliczna jest smiling smiley ale dbaj o kręgosłup Madzi... godzinami w takiej powykręcanej pozycji?? confused smiley




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

anulka (offline)

29-06-2010 16:00:53

Władysławowo
dbamy dbamy.... zawsze jak już twardo zaśnie to ją do łóżeczka przenosze smiling smiley a teraz jak taka ładna pogoda to większość dnia w wózku, w cieniu na balkonie spędzamy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Groszkowa23 (offline)

29-06-2010 22:51:53

Wrocław
witajcie smiling smiley

Śliczne te Wasze dzieciaczkigrinning smileygrinning smileygrinning smiley

Dziękuje Wam za pocieszenie w sprawie przepukliny Kubusia. Już jest po zabiegu. W tamtym tygodniu go operowali. Przez pępuszek laparoskopowo. Okazało się,że przepuklina była obu stronnasad smiley. Ale na szczęście już wszystko dobrze. Kubuś by tylko jadł i jadł. Prawie 5 kg już waży. Noce coraz dłużej przesypia nawet 6-7 godzinsmiling smiley ale oczywiście z mamusią. Przez to,że jest tak gorąco to mało spi w dzień. Za to uwielbia spać w kąpieli i na spacerze. Ja jako tako brzuch mnie ciągle boli, byłam dziś na kontroli ale lekarz mówi,że wszystko jest ok.

Pozdrawiam Was serdecznie:joliecouette:






[link widoczny po zalogowaniu]


ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam,ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam, byłam przy Tobie od pierwszego grama, tyś moje dziecko a ja Twoja mama:*:*:*


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-29 23:00 przez Groszkowa23.

sarahia (offline)

29-06-2010 22:53:04

Germany /Bc
Witam, witam... ja kukam do Was, ale jakos nie mialam weny aby napisac...
Anulkasliczniutka Madzia...urocza i jaka juz pulpasna...slodka! Ach tego morza to ja ci zazdroszcze ze szok! Szkoda tylko, ze tak krotko mamy lato, bo pewnie jesien i zima to nic ciekawego nad morzem??
Cale popoludnia i wieczory jestem sama z Lilka i strasznie mi smutno...tesknie za coreczka i nie wiem jak mam sie przyzwyczaic do tego, ze z czasem bedzie nas opuszczac chocby na wakacje...Strasznie tego dnie lubie jak jej nie ma obok ....ehh...
Groszkowa milo ze jestes! Kurcze biedne Malenstwo! Dobrze, ze juz jest ok:joliecouette: Spory juz synek...moja ma ok 4kg ...

Spokojnej nocki...wszystkim





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-29 22:56 przez sarahia.

anulka (offline)

30-06-2010 17:06:28

Władysławowo
Cześć smiling smiley

Groszkowa23 Kubuś śliczny.... no i cieszę się, że już u was wszystko dobrze. Teraz to już będzie coraz lepiej smiling smiley

sarahia w sumie to zależy od pogody.... czasami spacery po plaży zimą i jesienią są całkiem przyjemne ale tylko jak jest ładna pogoda i nie wieje smiling smiley

U nas dzis straszny upał, więc spacer sobie odpuściliśmy.... może wieczorkiem na chwilkę wyjdziemy. Powiem wam, że moja mała też już coraz ładniej nocki przesypia, dziś spała ciągiem 6,5 godziny jak się obudziła to wypiła mleczko i dalej spała 4 godziny smiling smiley i wczoraj podobnie. Mam nadzieje, że juz tak jej zostanie smiling smileysmiling smiley No i wogóle juz coraz fajniejsza się robi, dużo się uśmiecha jak się do niej mówi albo jak leży na macie to cieszy się do tych wszystkich zabawek. A główkę to juz tak sztywno trzyma,że szok. U Synka to jakoś wszystko wolniej szło albo juz nie pamietam tongue sticking out smiley

A tu jak zwykle cisza sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

katarzynka152 (offline)

30-06-2010 21:20:46

Stargard
czesc
ale ciszaaaaaaaaa wywiało wszystkich pewnie nad wodę

Groszkowa23 super że z synkiem już wszystko oki wycierpiał się biedak a ty razem z nimsad smiley cieszę się że jesteś znowu z nami

anulka mnie się też wydaje że z synkiem wszystko wolniej szło może chłopcy tak mają????/ niewiem sama
wiem tylko że się sprawdza powiedzenie że jak jedno dziecko spokojne to drugie da popalić u nas syn był spokojny wogóle nie płakał jadł i spał a jak z nim poszłam na kontrol to pani doktor mi kazała dać synkowi popłakać bo głowa rośnie a klaka nie smiling smiley
a z tą moja mają jest tak w nocy śpi do około 4 nad ranem potem je i jeszcze śpi do 8 lub 9 a w dzień to nie wiem czy ma kolki czy nie ale często po jedzeniu płacze i niewiem co to jest więc w dzień potrafi dać popalić nam sad smileysad smiley


katarzynka152 (offline)

30-06-2010 21:25:33

Stargard
dziewczyny kupila któraś ten pas poporodowy daje on jakiś efekt?????????????????????


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546122, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.