MAJÓWKI 2010 ciąża :wozek:

Wysłane przez MAGDULINKA 

avon76 (offline)

02-06-2010 10:37:41

Stargard Szczeciński
Witajcie mamusie..mój pierwszy syn tez miał trądzik dzieciecy.chodziłam do dermatologa,jakies preparaty stosowałam ale i tak do dzis ma po tym słady..powiedzcie mi przepajacie swoje maleństwa z żółtaczką jakimis płynami,czy tylko pierś?mój synus niezabardzo chce czegos innego tylko cyc i cyc:-))))..pozddrawiam




[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

mArryAnn (offline)

02-06-2010 10:38:53

Zielona Góra
monika8700 hejsmiling smiley ja w dzin kilka razy osuszam patyczkiem do uszu zamoczonym w lagodniejszym sprytusie kosmetycznym, a na noc punktowo smaruje sudocremem. rano przemywam przeegotowana woda i od nowa. zero rumianku! i jak chcesz to mozesz do kapieli dodac kilka krysztalkow nadmanganianu. do kupienia w aptece, tanie..winking smiley mojej malej juz zeszlo prawie;D



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]



Pozdrawiamy Wiktoria i Karolinasmiling smiley

monika8700 (offline)

02-06-2010 11:15:15

marryann ale u Kuby tylko na twarzy jest więc do kąpieli nadmangan potasu chyba niema sensu ale spróbuje spirytusem winking smiley


CIEKAWY ŚWIATA

SMOCZUŚ


TO JA Z SYNKIEM







[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

mArryAnn (offline)

02-06-2010 11:45:41

Zielona Góra
Monika mowilam, to zejdzie w dół az do lopatek...sad smiley i pamietaj ABSOLUTNIE niczym nie natluszczaj! zadnych oliwek, krmikow, olianum, emolaku nicsad smileysad smileysad smiley bo wtedy wychodzi tego wiecej;/ 3mam kciuki za szybkie pozbycie sie tego naszego problemusmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]



Pozdrawiamy Wiktoria i Karolinasmiling smiley

mArryAnn (offline)

02-06-2010 11:56:25

Zielona Góra
Monika a tak po za tematem to Kubuś ślicznysmiling smiley:*



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]



Pozdrawiamy Wiktoria i Karolinasmiling smiley

sarahia (offline)

02-06-2010 14:55:51

Germany /Bc
Witam ....wspolczuje Wam problemu z tradzikiem, Moniko nie poddawaj sie bedzie dobrze zobaczysz!!
mArryann witaj wsrod nas Majowek!!
U nas wszystko oki....ile macie juz na - z waga??? Ja mam juz -12kg bylam w szoku, ze tak szybko poszlo, ale ciesze sie bo czuje jak mi juz lzej jest i wchodze w swoje ubranka powoli...sprzed ciazy (brzuszek malusi i nawet uroczy, wcale nie wisi za bardzo, wiec spokojnie uda sie go wycwiczyc niedlugo i ponownie bedzie plaski.. Lilianna jest urocza, spokojniutka i ladnie spi w nocy i w dzien takze za duzo przy niej nie mam roboty....Cyce pelne, wiec malutka doi az milo...ma juz 50cm i wazy 2950g Ciesz nas to bardzo, ze na cycu nam tak ladnie rosnie oby tak dalej...
Monika Kubus slodziak, uroczy!

Pozdrawiam





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mArryAnn (offline)

02-06-2010 15:29:43

Zielona Góra
Sarahia mi żal mówić o mojej wadze... przed ciążą wazyłam 50 kg wczoraj lekarka mnie ważyla...45kg (tydzień temu ważylam 49kg)... waże mniej niż przed ciążą i wszystko przez ta cholerną, za przeproszeniem, anemię... doktorka powiedziala ze na diecie bezbialkowej (moja Wiktorka ma silną skaze bialkową a karmie ją cycem i butlą) sie jej nie pozbede, chyba ze wydam mase kasy na leki i suplementy diety...
innymi slowy dala mi wybor albo sie wylecze i nie karmie cycem albo dalej karmie i anemia zostaje...sad smileysad smiley sama nie wiem co mam zrobić..sad smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]



Pozdrawiamy Wiktoria i Karolinasmiling smiley

anulka (offline)

02-06-2010 15:34:40

Władysławowo
Witam,

I na dzień dobry gratukuję wszystkim nowym mamusiom smiling smileysmiling smiley
To chyba juz nam sie lista zamknęła???
Dziewczyny współczuję problemów ze skórą u maluszków, moja mała ma tylko troszkę suchą, ale parafina jej pomaga smiling smiley
sarahia mi z ciąży zostały tylko 2 kilogramy, w sumie to jestem w szoku, bo po ciąży z synkiem wolniej kilogramy spadały. No ale oczywiście się cieszę smiling smiley w ubrania mieszczę się juz wszystkie, dzis właśnie wąskie jeansy wyciągnęłam i jestem mile zaskoczona, że juz dobre smiling smiley
Moja Madzia puki co tez grzeczniutka, je i śpi no i kupy robi w ilości niezliczonej tongue sticking out smileytongue sticking out smiley no ale nie cieszę sie na zapas, bo z synkiem miałam podobnie i dopiero od trzeciego tygodnia się rozkręcił bo kolki miał. Modlę się, żeby tym razem nas ominęło!!!
Monika przystojniacha z tego Twojego Kubusia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

02-06-2010 21:46:59

Germany /Bc
anulka no to super u Ciebie z waga! Rewelacja! Zazdroszcze bo ja w spodnie to jeszcze nie wejde...hehe jeszcze chwile czasu potrzebuje, ale i tak jestem zadowolona ze swojego wygladu!

A tutaj podaje link do stronki Kliniki w ktorej rodzilam i jest nasza LiLiannka mozecie podziwiac! ZAPRASZAM --------> [link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Groszkowa23 (offline)

03-06-2010 15:02:25

Wrocław
Sylwia i Avon GRATULACJE:joliecouette:
Asialo Oskarek cudny jest.
Monika słodziak z Twojego Kubusiagrinning smileygrinning smileygrinning smileydziecko z lodem
sarahia śliczna ta Twoja Liliankasmiling smiley

Co do tych potówek u dzieciaczków, to mój Kubuś ma ale bardzo sporadycznie gdzieś mu wyskoczy pojedyncza i za jakąś chwilę znikasmiling smiley. U nas powoli do przodu, byliśmy u pediatry Kubuś waży 3830g. We wtorek znów idziemy na kontrolę. Wczoraj dopadł nas kryzys karmieniasad smiley Kubuś wisiał co chwilę na piersi i wydoił całe mleko i wieczorem nie miała mu już co dać. Musiałam uruchomić butelkęsad smiley. A dziś już lepiej. Niby im częściej się przystawia dziecko do piersi tym więcej mleka się gromadzi a u mnie coś nie bardzo. Też tak macie?











[link widoczny po zalogowaniu]


ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam,ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam, byłam przy Tobie od pierwszego grama, tyś moje dziecko a ja Twoja mama:*:*:*


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-03 15:19 przez Groszkowa23.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546072, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.