MAJÓWKI 2010 ciąża :wozek:

Wysłane przez MAGDULINKA 

katarzynka152 (offline)

03-04-2010 22:39:51

Stargard
witam
dzięki za życzenia i również życzę wszystkiego dobrego spokojnych i radosnych świąt mokrego dyngusa i szybkiego i mało bolesnego porodu
pozdrawiam dziewczynki smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileypisankitworzenie pisanek

:sleeping_baby_55: DOBRANOC smiling smiley


sarahia (offline)

05-04-2010 16:47:23

Germany /Bc
Witajcie....no ja juz sie melduje po Świątecznej przerwie.. grinning smiley Mam nadzieje, ze wszystkie spedzilyscie milutko świeta z rodzinka!!
Witam nowa koleżanke-pieguska344!!! Napisz nam cos o sobie, jak przechodzisz ciaze, pierwsza ciaza?? W ogole pisz czesto bo u nas czasami cichutko potrafi byc winking smiley) Ale mam nadzieje, ze bedziemy coraz bardziej aktywne...w koncu niedlugo zacznie sie Nasz Czas winking smiley)

Takze do klikania czestego zachecam winking smiley)

AS tymczasem Pozdrawiam jeszcze Świątecznie





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

danka1 (offline)

05-04-2010 17:52:52

Toruń
cześć dziewczyny wszystkiego dobrego prawie po Świętach smiling smiley

witam nową majóweczkę masz termin 3 dni przede mną ciąża
ja już zaczęłam skreślać dni w kalendarzu dziecko z grzechotką bo to naprawdę niewiele już zostało

bylam na usg 2 tyg temu i moja dzidzia ważyła 1666g to jeszcze kruszynka i tak się zastanawiam ile może jeszcze przybrać przez ten czas. mój lekarz mówił że waga jest w normie. za to ruchliwa jest niesamowicie, rozpycha się na wszystkie strony dziecko na huśtawcemłody rycerz:runner: kto wie co tam robi w brzuszku ????
ale jest już odwrócona więc chyba cesarka mi nie grozi.
mam nadzieje, że teraz będę cześciej was odwiedzać bo już jestem w domku na dobre, więc więcej czasu będę miała (chyba żartowniś) chociaz jeszcze kilka rzeczy musze dokupić i chcemy odświeżyć mieszkanko więc jest co robić ale już na spokojnie.
pogoda coraz ładniejsza na spacerki można chodzić i się dotlenić choć kręgosłup dokucza coraz bardziej.

pozdrawiam cieplutko i słonecznie

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

anulka (offline)

05-04-2010 20:21:10

Władysławowo
Witam jeszcze świątecznie smiling smileysmiling smiley

Jak tam u was po świętach dziewczyny??? Ja jestem najedzona za wszystkie czasy smiling smileysmiling smiley U nas była cały czas ładna paogoda, więc dużo spacerków zaliczyliśmy i juz mnie dziś nogi strasznie bolą.

Pozdrawiam smiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

kasiaszum (offline)

05-04-2010 21:11:17

Rzeszów
Witajcie po świętachsmiling smiley)
Ja już po powrocie do Rzeszowa, święta u rodziców, ale na szczęście już szczęśliwie na miejscu jestem więc mogę spokojnie czekać do porodu. Pierwszy raz nie martwiłam się o zbędne kilogramy, mogłam jeść do wolismiling smiley Mała szalała cały czas, wszyscy chcieli dotykać brzuszka, ale ona jest cwana i tylko mamusi i tatusiowi daje poczuć jak kopiesmiling smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ulusia (offline)

05-04-2010 22:56:57

Rzeszow///Irlandia
witajcie mamuski!!!

No juz po swietach teraz czekamy na szczesliwe rozwiazania smiling smiley
Oj z tym obzarstwem to tez przesadzilam. Wcinalam wszystko jak odkurzacz smiling smiley grinning smiley
kasiaszum moj maly tez taki cwany smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

zuza85 (offline)

06-04-2010 10:21:33

rawicz
cześć dziewczyny.dzisiaj idę do lekarza.jestem ciekawa co mi powie.ostatnio było wszystko spoko.wyniki idealne i mały tez nieżle się trzyma.cały czas czekam na tą szkołę rodzenia 3 tygodnie temu się zapisałam i byłam 4 na liście a tu cisza.jestem dobrej myśli że będzie ok.ten miesiąc mam najgorszy mały kopie wierci się strasznie.coraz ciężej i ta bezsenność.a co trzeba przeżyć.pozdrawiamsmiling smiley

kasiaszum (offline)

06-04-2010 11:06:39

Rzeszów
Oj dziewczynki doskonale was rozumiem, mi też już jest coraz ciężej. Nogi puchną, skurcze się pojawiają i ciągle czuję się zmęczona. Na nic nie mam ochoty i najchętniej to chciałabym być już po. Ja mam na sam początek maja, a ostatnio na usg lekarz powiedział, że może być nawet w kwietniu więc już bardzo mało czasu mi zostałosmiling smiley Ale to dobrze, bo już bym chciała mieć małą obok siebie a nie ciągle w sobiesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

06-04-2010 13:00:11

Germany /Bc
Witajcie....ja dzis bylam na wizycie..mialo byc samo ctg/ktg i 30minut max a przeciagnela sie wizyta do 2 godzin...Malutka dzis cos nie chciala wspolpracowac za bardzo....slaby wynik ctg i dla pewnosci usg mi zrobila od razu, aby sprawdzic od srodka co sie dzieje....Byly male problemy z cisnieniem i przplywem krwi, ale lekarka uspokoila, ze wrocilo do normy. Pozniej po usg ponownie pod ctg....niby lepsze, bo bardziej aktywna mala sie zrobila, ale musze byc pod kontrola i na piatek mam sie ponownie zglosic na ctg ....Ach troszke sie zestresowalismy, bo nie spodzielalam sie takiej akcji, ale nie jest tak zle lekarka uspokoila nas.
Wczoraj cale popoludnie mialam takie dosc nieprzyjemne klucie w pochwie, macie cos takiego?? Poza tym Malutka strasznie szalala w brzuszku az spac nie moglam, nawet dosc bolace kopniaczki mi serwowala...Lekarka stwierdzial, ze te klucia to nic zlego i tak sie zdarza na tym etapie ciazy....wiec sie nie mam co stresowac dodatkowo...Zwiekszyla mi dawke magnezu 3razy dziennie na te moje skurcze lydek....

Pobrali mi krew na 3Toxo i jeszcze jakies inne badanie, ale nie pamietam na co przez ta sytuacje z ctg.... W 1szej ciazy po takiej akcji z ctg jak Malutka miala slabe to od razu skierowali mnie do szpitala..Dlatego balam sie ostatecznej decyzji, ale nie jest az tak zle...A w piatek zobaczymy jak bedzie...oby sie unormowalo wszystko!..





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

PiNuSieNkA (offline)

06-04-2010 13:16:31

Toruń
Witajcie dziewuszki po świętach smiling smiley Święta święta i po świętach zleciały moment.
Dołączam się do narzekań bo ja tez już mam dosyć tych wszystkich dolegliwości od zgagi do opuchniętych nóg i co najgorsze te skurcze łydek co prawda nie mam ich często ale czasem złapie eh.. niech ten czas już szybko zleci i niech będzie już maj smiling smiley bo teraz najgorszy będzie ten miesiąc ale musimy być silne i dać radę
sarahia na pewno wszystko będzie OK z reszta pani doktor ci powiedziała ze nie musisz się martwic wiec na pewno tak jest smiling smiley ale łatwo się mówi jeśli to nie dotyczy nas samych, każda mamuśka zawsze się boi o swoje maleństwo.


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547630, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.