MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

LilaC (offline)

30-11-2013 16:29:59

Wiem że macie dużo racji i mnie też strasznie korci do kupowania winking smiley nie powiem , że nie winking smiley a ja od nowego roku od stycznia (wg mojego postanowienia)
też się biorę za ostre zakupy bo to prawda że kupić wszystko miesiąc przed porodem to trzeba by było odkładać kasę a wiadomo że się tak nie da a i potem z wielkim brzuchem latać po sklepach to katorga a nie przyjemność...
Masz racje Strzałka trzeba być dobrej myśli i na pewno naszym maleństwom nic złego się nie przytrafi winking smiley
A rogalem to mnie przekonałyście hehe mąż już wie że ma mi kupić i wcisnąć w buta wężowidło na Mikołaja winking smiley

Strzałka bardzo mi przykro że Twój mąż będzie pracował w Wigilię sad smiley(
Dla mnie to jest najważniejszy dzień akurat z całych świąt, też pracowałam na zmiany, ale nie aż na 24 h, sad smiley
w zeszłym roku miałam nockę, poprzednio ranek bądź popołudnie więc z rodziną jeszcze chociaż mogłam usiąść przy stole .


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

30-11-2013 16:30:05

D-wo-Koszalin

kasia1179
dziękuję, Ci za link smiling smiley
już bym przepłaciła. Jak sprawdzony przez Was dziewczyny to ten zamówię sobię. smiling smiley

Jak się czujecie dziewczyny?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

30-11-2013 16:59:46

D-wo-Koszalin
LilaC też jest mi trochę przykro sad smiley w tamtym roku miał wolną wigilię a 2 lata temu pracował i teraz znów na niego kolej przypadła pocieszam się, ze za rok bedzie miał wolne jak dzidzka już na świecie będzie smiling smiley niestety taka praca smiling smiley a w tym roku jak Ci przypada praca? Oby nie na noc smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

LilaC (offline)

30-11-2013 17:22:27

Strzałka ja teraz "obijam" się na L4 , pracuję na pogotowiu jak Twój mąż tylko że energetycznym hehe
dużo stresu, praca cieżka, ja akurat przyjmuję zgłoszenia więc ludzie wściekli no bo nie mają prądu , czasem wyzwiska się posypią ,
i tak jak u Was jak coś porobię to od razu mi plecy dokuczają więc będę "odpoczywać" do rozwiązania winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

30-11-2013 18:02:01

D-wo-Koszalin

LilaC
ludzie to są strasznie chamscy jakby to Wasza wina była ze prądu nie ma smiling smiley Masz racje ja też jestem na L4 smiling smiley odpoczywajmy póki możemy radość należy nam sie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

ewaban (offline)

30-11-2013 20:38:08

Bielsko-Biała
Ja mam na szczęście wszystko po moich dziewczynkach- więc mnie zakupowy szał ominiesmiling smiley Tylko koło lutego marca kupię parę typowo chłopięcych ubranek żeby na wyjścia mój mały kawaler był szykowny. Choć tak do pół roczku mam sporo ubranek uniwersalnych zielonych niebieskich białych- bo jakoś tak przy Mai nie do końca mielismy pewność czy będzie na 100% dziewczynka bo do 7 miesiąca mówili że synek.
I też uważam że przesądy przesądami- ale zakupy trzeba podzielić i robić stopniowo a nie wszystko na raz. Ja przy Mai zaczęłam gdzieś 3-4 miesiące przed porodem- chciałam wszystko kupić i wybrać sama- potem trafiłam na patologię ciąży i ostatnie trzy miesiące musiałam leżeć w domu- więc pozostały mi tylko zakupy przez internet.
Kupić można wszystko wcześniej- a rozłożyć łóżeczko itd przed porodem trzy-dwa tygodnie. Z drugiej strony nigdy nie wiadomo kiedy nasze maluchy zechcą wyjść z brzuszka- a przecież trzeba zdążyć wszystko poprać poprasować- a w ostatnim miesiącu jak człowiek czuje się jak słoń to już nawet błahe prasowanie to mega wyczynsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

sebata (offline)

30-11-2013 21:40:59

Szczecin
witajcie Majóweczki!!! smiling smiley mam na imie Beata i jestem ze Szczecina . jestem w ciazy i to moja druga ciąża. mam juz synka 9 lat ..smiling smiley
termin mam na 22 maja 2014.. czy przyjmiecie mnie do grona majoweczek ??

i prosze powiedzcie mi jak dodac zdjecie profilowe??? oraz gdzie zrobic suwaczeksmiling smiley


Oskar[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

30-11-2013 22:22:34

D-wo-Koszalin
sebata Fajnie, że dołączyłaś do Nas smiling smiley oczywiście gratuluję winking smiley LILAC tez ma termin na 22 majasmiling smiley znasz już płeć maluszka? jak się czujesz? widze, ze zdjecie i suwaczek juz dodałaś smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-30 22:36 przez StrzalkaMa.

kasia1179 (offline)

01-12-2013 11:50:15

Kołobrzeg
sebata witaj na naszym forum, fajnie że dołączyłaś :-)
strzalka bardzo Ci współczuję tej wigili ale masz rację że za rok jak już będzie dzidziuś z Wami to będziecie wszyscy razem :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

LilaC (offline)

01-12-2013 14:25:09

Witajcie Mamuśki :*
Sebata fajnie że do nas dołączaszsmiling smiley Witamy serdecznie smiling smiley, napisz jak tam Twój maluszek, jak się czujesz smiling smiley
Tak jak napisała Strzałka mamy ten sam termin grinning smiley też mam wyznaczony poród na 22 maj.

Ja wczoraj byłam na otwarciu hurtowni dziecięcej , zabawki Olimp u nas w Olsztynie nie powiem też mnie korciło żeby coś kupić , ostatecznie nie kupiłam jeszcze nic ale jak oglądałam te body, śpioszki w rozmiarze 56 cm to nie mogłam uwierzyć że takie maleństwo będzie niedługo z nami , szok, czasem nie dociera jeszcze do mnie to wszystko smiling smiley nie wiem pewnie przez to że to pierwsze dzieciątko to wszystko jest takie nowe dla mnie i meża


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546510, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.