MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

myszka1982 (offline)

08-04-2014 09:05:36

Wisła
agaooo jesli masz ochote - daj namiary na wiadomosc prywatna smiling smiley zaprosimy Cie do naszego TAJNEGO FORUM FEJSBUKOWEGO smiling smiley Tam nikt nam nie przeszkadza itp smiling smiley czekamy na odpowiedz smiling smiley I oczywiscie cieplo Cie witamy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

agaooo (offline)

09-04-2014 08:43:05

Siedlce
agusia210607@wp.pl jeżeli o to chodziło?smiling smiley))))

Magdaa083 (offline)

20-05-2014 23:24:18

podlaskie
Witam mamuśkismiling smileyPozwoliłam sobie do Was zajrzeć,raz,że też mam córeczkę z majasmiling smileydwa,że chce zaproponować dla mam,które się spodziewają dziewczynek sukieneczki po swojej córeczce.Dla dwupaków życzę szczęśliwego rozwiązania smiling smileypozdrawiam i zapraszam [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ilona_serdynska (offline)

06-06-2014 12:21:54

Witam Was.
Jestem wrześniowka 2013 i wyprzedaje szafę mojego synka. Aktualnie mam wystawione ubranka w rozm. 56-74 i inne akcesoria niemowlęce.

Zapraszam serdecznie do obejrzenia i licytacji
[link widoczny po zalogowaniu]

Na_Tayla (offline)

02-07-2014 22:52:31

Ostrzeszów
Cześć dziewczyny!
Na wstępie swojego pierwszego tutaj posta pragne pogratulować wszystkim szczęśliwym mamusiom ich pociech smiling smiley
Teraz coś o mnie- jestem mamą już prawie 7 miesięcznego synka smiling smiley Odkąd zaszłam w ciaze aktywnie udzielam sie na ebobasowym forum. Kiedy urodziłam i poszłam na macierzyńskie spedzam duzo czasu w domu i niedawno powstanowiłam zgłosić fotografie z moim synkiem do ebobasowego konkursu. Niestety aby miec szanse na wygrana trzeba mieć albo dużo znajomych na ebobasie albo mieć szczęscie i spotkać życzliwych ludzi którym może spodobaja sie zdjecia i zechcą pomoc smiling smiley
I tutaj moja prośba do was smiling smiley Podam wam linki do zgłoszonych przeze mnie zdjeć - jeśli wam sie spodobaja i uznacie że powinnismy zdobyc wyróżnienie mam nadzieje ze zagłosujecie - jeśli nie to moze wsrod zgłoszonych zdjec odnajdziecie takie które wam sie spodoba i pomożecie komuś innemu przybliżyc sie do zwycięstwa smiling smiley Nie namawiam - prosze jedynie o minutke i zerkniecie w galerie. Jesli jednak którejś z was spodobaja sie nasze zdjecia to aby zagłosować wystarczy przepisac pod zdj kod do bialej ramki - można głosować 1 raz na 24h wiec jak juz wam sie spodobaja i zechcecie oddać głos prosiłabym o ta minutke dziennie - dodajcie link do zakładek i głosujcie smiling smiley głosowania trwaja do 25 lipca smiling smiley Z gory dziekuje jesli na nas zagłosujecie a jesli spodobaja wam sie zdj kogoś innego to w imieniu innych uczestników również dziękuje i życze samych pięknych chwil z waszymi pociechami!
Oto linki :
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
Nie moga byc w 2 kartach otwarte jednocześnie dwa zdjecia Trzeba włączać po kolei - najpierw jedno później drugie inaczej sie strona zawiesza


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547500, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.