KWIETNIÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez fresilla 

grzymalka (offline)

02-11-2013 11:18:34

Poddębina
Ariena - bardzo byłabym zainteresowana tym linkiem, choć jestem "świeżynką". Co mam zrobić aby go dostać?

Dominikaa - faktycznie co poród to szybciej, przynajmniej u mnie, pierwszy trwał 11 godzin, a drugi już tylko 5 (od momentu pierwszych skurczy w domu), mam jednak nadzieję, że wyrobię się w 2 godzinach smiling smiley. A powiedz mi czy w Salve też mają umowę z NFZ?

malutka1720 (offline)

02-11-2013 11:18:57

londyn
Hej dziewczyny!

Dominika jejku ale Ci fajnie ze tak szybko Ci to idzie! Mi pierwszy porod zajal trzy dni a drugi przy kroplowce calutki dzien a skonczylo sie na cesarce! Z trzecim raczej nie spodziewam sie niczego innego :-( chyba ze jednak zdecyduje sie na cesarke. Ale tu z kolei trzeba sie meczyc juz po wszystkim.


[link widoczny po zalogowaniu]

malutka1720 (offline)

02-11-2013 11:23:58

londyn
Ariena moglabys mi tez przeslac ten link?


[link widoczny po zalogowaniu]

goshia (offline)

02-11-2013 12:11:01

Aberdeen
Dominika orientujesz się może ile te wózki kosztują w pl?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

katejule (offline)

02-11-2013 12:51:23

Karczunek
Ariena! Ja się zarejestrowałam, ale pod nickiem Kate smiling smiley

Co do wózków - kuzynka ma Taco Laret, a znajoma kupiła niedawno w dosyć przystępnej cenie też Taco, tylko City Move. Mi się podobają, są dosyć lekkie i wygodne. Może kolorystyka uboga, choć to zależy od potrzeb winking smiley, ale w sumie ok smiling smiley
Nam oczywiście nic nie zostało po dziewczynkach, chyba za dużo czasu minęło winking smiley, więc i wózek musimy kupić...
Narazie szukamy, ale taki Taco naprawdę mi się podoba smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

goshia (offline)

02-11-2013 13:02:03

Aberdeen

goshia (offline)

02-11-2013 13:04:22

Aberdeen

pajaczekmaly (offline)

02-11-2013 13:43:03

Jestem już na nowym forumsmiling smiley
Karolka- życze przyjemności na dzisiejszy dzień z mężem
Ariena- jestem już na nowym forum, podziękowania dla męża, że nam pomogł!!!fajnie!no i muszę zapamiętać Twój nowy Nick.
Anoola- mówisz o salach jednoosobowych w sw. rodzinie na porodówce czy już po porodzie? Jeśli po porodzie to nadal mają w swojej ofercie, wejdź na stronę szpitala, jest też cennik i zdjęcia takiej Sali.Anola powiedz mi mi jak to jest z tymi salami? Podczas porodu jestem sama na Sali ?czy kilka kobiet które również rodzą? czy za pojedynczą salę się płaci? A co w przypadku porodu rodzinnego?
Katejule- wózeczek mi się podoba, masz jakąś stronkę z modelami?smiling smiley
Zakupy- dziś byliśmy mężem i teściowa na zakupach, no i się zaczęło: kupiliśmy majtki ciążowe,kocyk niebieski, śliczny taki mięciutki, kaftanik który ma zakładki na rączki, aby maluszek się nie drapał i takie fajne body – słoń z ogonkiem, super sprawa! wiedziałam ze jak pojedziemy z tesciową to będą zakupy. Byliśmy w takim fajnym sklepie w którym było dosłownie wszystko, sprzedawczyni była tak uprzejma ze mogliśmy wszystko oglądać. Fajne pościele i baldachimy miała, o ubrankach i gadżetach do pokoju to już nie wspomnę, nic tylko wydawać pieniądze. Wyszliśmy ze sklepu, a dzwoni moja mama ze kupiła kremowy, cieniutki kocyk. Pięknie, mąż to już się po Glowie drapie i mówi ze rodzina szaleje!!i lepiej niech już teraz się na pieluchy przerzucą . A na zakupach pajączek się ruszał i teściowa mówi ze może chciał coś powiedzieć, mieć prawo głosu np. jakie śpioszki mu się podobają.
Dziecko- dziś tak rozmawiałam z teściową i sprawdzaliśmy w książeczce zdrowia męża: więc tak, dł 58 cm, waga 3250, a Ja: dł 56 cm, waga 3650, więc tak sobie myślimy ze nasz pajączek może też będzie długismiling smileysmiling smiley
Dziewczyny- czy bolą was czasami pachwiny?dzis jak ubierałam jeansy i podnosiłąm nogę do gory to odczuwam bol w prawej pachwinie, nie jest to duzy bol, ale jednak cos tam jest,normalnie mnie nie boli, tylko przy podnoszeniu nogisad smileyjuż bym wolała byc wdomu, byałbym spokojniejsza. A przed nami bedzie jeszce kolejny wyjazd pod Warszawę i to jescze wtym roku, ale moze będzie tak ze ja nie pojadę , no a wstyczniu roczek, też pod warszawe(mąż jest chrzestnym) nasz pajączek zanim się urodzi to już będzie podróżowalsmiling smileysmiling smiley mały podróżniksmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Karolka123 (offline)

02-11-2013 13:43:52

Gdynia

25Moni25 (offline)

02-11-2013 13:48:51

Mikołów
Cześć dziewczyny

Nie było mnie tu kilka dni a tu zmiany zmianysmiling smiley
U nas dobrze, maluch szaleje z ruchami, niesamowicie robi sie aktywny a w szczególności wieczorami. Cudowne uczucie. W poniedziałek mam wizytę więc może ostatecznie się dowiemy czy będzie chłopak czy dziewczynka. Trzy tygodnie myślę o drugim synku i zdecydowanie twierdzę że wolę córcię no ale jak bedzie synek to i tak będę strasznie to maleństwo kochała.
Olek szaleje, próbuje coraz więcej mówić. Buzia mu się nie zamyka tyle że dalej mówi w języku tylko sobie znanym.
My dla Olka mieliśmy Tco Laret. Jak dla mnie rewelacja chociaż lekki wózek to nie jest. Mieszkamy w bloku ale ja go nie nosiłam tylko wciągałam po schodach a w dół zjeżdzałam. Teraz też pewnie będę z niego korzystała chociaż nie wiem czy Olek da radę chodzić na nóżkach na spacery. Zobaczymy w kwietniu jak będzie.
Ja oczywiście idę z Wami na forum gdziekolwiek ono będzie. Arienka poproszę o linksmiling smiley
Uciekam do kuchni a potem dłuższy romans z żelazkiem mnie czeka.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.