KWIETNIÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez fresilla 

Eyda (offline)

31-08-2013 22:38:48

Szczecin
Dobry wieczór Śpiące Królewny - bo pewnie większość z Was już śpismiling smiley

Clara dziękujemy bardzo!
Karolka nadal nie mogę się dostać do tabelki, jutro to rozkminię i podeślę dane
Kateluje Sto lat dla Córcismiling smiley
Nanka jakoś wytrzymamy do naszych kolejnych wizyt...Ja dopiero 20 września 2013 r. ale liczę, że szybciutko zleci
Pajączkumały no to obie dzisiaj przekazałyśmy dobre nowinki Rodzince. My pojechaliśmy 150 km na południe do mojej Rodziny.
Moja mama się popłakała. Z racji zaręczyn mój K kupił piękny bukiet róż do którego przykleiliśmy karteczkę gdzie było napisane "Gratulujemy przyszłej Babci".
Mama myślała, że to tylko oświadczyny i jak przeczytała kartkę (w obecności 10 osób - zjazd rodzinny) to odebrało jej mowę. Bardzo, bardzo się ucieszyła.
Jutro jedziemy na wschód 100 km do Rodziców Ksmiling smiley

Wrócliliśmy o 20:00, zawiozłam K do znajomych na "oblewanie" i o dziwo miałam siłę na posprzątanie kuchni.
Teraz czekam do 23:30 żeby pojechać po K....niestety mieszkamy na drugim końcu Szczecina od znajomych i taksa wyniosłaby z 50 zł. A niech tam raz się poświęcę.

Mam pytanko odnośnie spraw intymnych - może koleżanki z większym doświadczeniem mi na nie odpowiedzą - jak to jest/było u Was? Tak całkiem ogólnie.....ja jakoś dziwnie się czuję. Z jednej strony wiem, że potrzebujemy nadal bliskości ale z drugiej wiem, że we mnie rośnie Dzieciątko i jakoś mi się to kłóci ze sobądzieci z piłką eh kolejne rozterki pierworódkiposzłooo!


[link widoczny po zalogowaniu]

Ania230987 (offline)

01-09-2013 09:00:42

Strzelin/Belgia-Balen
Dzien dobry wszystkim, to co przeżyłamwczorajszego dnia i dzisiejszej nocy nie życze nawet najgorszemu wrogowi sad smiley Miałam taki ból głowy ze myslałam ze umieram. Nigdy mnie tak mocno i tak długo nie bolala głowasad smiley Ok 20 zamknełam sie w drugim pokoju, zasunęłam rolete i meczyłam sie do 2 w nocy przysypiajac na 5 min, po godz 2 wrociłam do pokoju meza z płaczem ze juz nie wiem co mam robic. Po 3 jakos udalo mi sie usnac ale budzilam sie co chwile tak mi głowa pulsowała sad smiley w koncu zasnełam ale nadal czuje leekie pobolewanie sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pajaczekmaly (offline)

01-09-2013 11:42:03

Clara dziękujemy bardzo.
Eyda- fajny pomysł z tym bukiecikiem… ale macie teraz ogromną radość, wow A termin ślubu już ustalony??:-)bardzo się cieszę razem z Tobą, przypominają mi się nasze zaręczyny….takie chwile na zawsze się pamięta..
Mój teściu wczoraj jak się dowiedział, że będzie dziadkiem na face bok-u zaczął wypisać gratulacje i podpisywać się kandydat na dziadka.:-)
Ania230987 kochana b. Ci współczuje, słuchaj następnym razem połóż sobie b.zimy okład na czoło i oczy, mi takie rzeczy pomagają.
My dziś mamy o gości, mąż poszedł po serniczek także będzie świętowanie
A ja wy dziś spędzacie niedzielę?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ania230987 (offline)

01-09-2013 11:53:09

Strzelin/Belgia-Balen
pączkumały okłady nic nie pomogły. Wystraszyłam sie bo nigdy tak silnego bolu głowy nie mialam sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

fresilla (offline)

01-09-2013 14:31:04

Gdańsk
Cześć dziewczynki smiling smiley Spokojnie tu dzisiaj.
Aniu kochana przykro mi z powodu takiego bólu mam nadzieję że już przeszło i nie wróci smiling smiley
Edytko ten strach no normalna sprawa dla kobiet ale jeżeli nie ma krwawień, mocnych bóli i zakazu lekarza to można to robić do woli i naszym maleństwom nic nie będzie smiling smiley Gorzej z ochotą bo ja odkąd jestem w ciąży jakoś zupełnie nie mam ochoty i unikam tego jak się da smiling smiley Ale tak ogólnie nie ma się czego bać i każda pozycja jest dozwolona smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Mój Aniołek [*]24.06.2012

Magda (offline)

01-09-2013 15:05:52

Eyda wcale się nie dziwię, że mama się wzruszyła. Ja ochoty na seks nie mamprzewracjący oczami, choć wypadałoby korzystać do woli radość - safe sex :e_wink:.
Ania w pierwszej ciąży miałam takie silne bóle głowy, że aż wymiotowałam. Oczywiście apap nic nie pomagał. Teraz też często mnie boli płacz , normalnie bym wzięła ze 2 ibupromy max i po bólu, a tak trzeba się męczyć thumbs down.
Pajączekmały my dziś w domu odpoczywamy :e_wink:, a raczej sie kurujemy przewracjący oczami.

U nas chrobowo zaczyna się robić - mąż, syna coś bierze, ja się źle czuję - gardło, głowa - i czym mam się leczyć płacz ? Normalnie załamać się można, zawsze mnie dopadnie w nieodpowiednim czasie sad smiley.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

adi1 (offline)

01-09-2013 17:01:39

dzisiaj wróciłam ze szpitala, jestem po zabiegu, mojego Serduszka już nie ma............ kończe tę nierówną walkę


[link widoczny po zalogowaniu]

Magda (offline)

01-09-2013 17:41:40

Adi bardzo Ci współczujęsad smiley. Nie będę się rozpisywać, bo żadne słowa nie ukoją Twego bólu i rozpaczysad smiley. Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazic co w tej chwili czujesz i przeżywasz sad smiley. Życie jest niesprawiedliwe ... Trzymaj się Kochana !!!


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

fresilla (offline)

01-09-2013 17:49:26

Gdańsk
adi Kochana tak mi przykro sad smiley Ciężko mi nawet coś sensownego napisać bo wiem że żadne słowa nie są w stanie ukoić Twojego bólu. Niestety są rzeczy w życiu na które nie mamy wpływu i niewiele zależy od nas. Takie rzeczy nie powinny nigdy się zdarzać ale niestety się zdarzają i to częściej niż nam się niestety wydaje. Wiem że pewnie będzie Ci trudno teraz do nas zaglądać ale pamiętaj że zawsze możesz na nas liczyć jak masz ochotę krzyczeć, płakać czy po prostu się wygadać. Jesteśmy z Tobą - trzymaj się cieplutko i teraz leż i odpoczywaj.
Adi kochana zrozumię jeśli nie będziesz chciała o tym mówić ale zastanawia mnie czy to co się stało miało jakiś związek z tym żółtym śluzem czy nie? Jeszcze przedwczoraj bylaś z nami było wszystko dobrze a dzisiaj taka szokująca wiadomość sad smiley Muszę iść ochłonąć bo czuję się jakby to mnie spotkało sad smiley a wiem jak to boli....


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Mój Aniołek [*]24.06.2012

Eyda (offline)

01-09-2013 18:01:35

Szczecin
Adi1...brak słów żeby wyrazić jak nam wszystkim przykro....trzymaj się Kochana


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.