KWIETNIÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez fresilla 

greensmile (offline)

03-01-2014 10:48:03

Lipno
kate0607 Przyznaje , że ostatnio jest bardzo spokojnie na forum . smiling smiley
To moja pierwsza Ciąża i też mam takie obawy co do mamy mojego narezeczonego winking smiley Też chciałabym uczyć się wszystkiego sama z moim mężczyzną , ale napewno będą chciali pomóc . Pomoc oczywiście nam się przyda na początku gdy bedziemy leżały wyczerpane po porodzie , ale gdy zobaczę , że przesadzają poprostu powiem ,że dziękujemy za pomoc , ale chcemy teraz zostać sami i sami zajmować się maleńką .
Myśle , że ty też powinnaś tak zrobić smiling smiley

pozdrawiam :*

greensmile (offline)

10-01-2014 14:37:41

Lipno
z chęcią , ale nie moge otworzyć ankiety winking smiley

greensmile (offline)

24-01-2014 13:16:14

Lipno
Witam mamuśki winking smiley

Nie wiem czy któraś odpisze bo bardzo tu spokojnie nie wiem gdzie się wszystkie podziałyście , ale przychodze do was z pewnym problemem .
Czy któraś z was miała coś takiego , jestem w 27 tygodniu ciąży i od dwóch dni czuje hmm. . . nie wiem jak to nazwać . Czuje dziewne nie przyjemne parcie w pochwie i w pachwinach jak bym miała zakwas . Najbardziej jak unosze nogi np wstaje z łóżka lub zakładam buty . Od wczoraj moja córcia nie jest z byt aktywna czuje ze się rusza i przesuwa ale nie kopie mamusi . Bardzo sie martwie czy to moze byc jakieś rozwarcie szyjki,czy coś w tym rodzaju ? Dziś po południu jade do mojego lekarza .

Miałyście coś podobnego ?

kate0607 (offline)

25-01-2014 12:22:10

Lublin
No właśnie... tyle dziewczyn pisało a teraz pusto jak by wcale wątku nie było smiling smiley Ja miałam pokłuwanie w pchwie ale tylko 2 dni i przeszło. Mi lekarz sprawdza szyjkę i mówi że jeszcze się mała na swiat nie szykuje. A ruchy czujesz ale już nie takie kopniaki bo dziecko ma za mało miejsca na kopanie. Koło 28 zaczynaj się zmieniać ruchy. Najbardziej się odczuwa kopniaki między 24-28 tc. Moja córka to jest taka aktywna, wypina się wystawia, rozciąga aby się pojawiają wypustki na brzuchu. Kopnąć jeszcze potrafi i to dość boleśnie. Mi drętwieją ręce tzn dokładnie dłonie. Budzę się w nocy bo nie czuję rąk. A może to pierwsze skurcze przepowiadające? Ja mam już takie skurcze raz na jakiś czas taki ból jak na okres, tępy taki. Bo takiego parcia jak piszesz to nie mam. Bólu w pachwinach też nie. Może to normalne bo każda ciąża inna smiling smiley Nie denerwuj się lekarz pewnie wszystko wyjaśni i niech ci sprawdzi dokładnie szyjkę !!!

Ps. Ja się ostatnio denerwuje tymi aferami w TV! Masakra jak może tak służba zdrowia zaniedbywać pacjentów a przeważnie kobiety w ciąży sad smiley

greensmile (offline)

28-01-2014 14:33:11

Lipno
W piątek pojechałam do szpitala zapis KTG nie był najlepszy były spadki tentna do 0 i wzrosty do 170 zostawili mnie na obserwacji . Służba zdrowia w moim szpitalu to istna masakra ! całą noc nie podłączyli mnie pod KTG zero zainteresowania pacjętem . Usg nie miał mi kto zrobić bo przez weekend nie było lekarza który ma uprawnienia na zrobienie mi badania . Mój lekarz prowadzący miał dyżur w innym mieście więc byłam bezradna . W niedziele wypuścili mnie do domu .
Wczoraj byłam u mojego lekarza i zajął się mną zrobil mi kolejny zapis , był dużo lepsze od tego z piątku . Nie miałam skurczy i tętno było OK . Malusia też się ruszała na poprzednim zapisie były tylko 2 ruchy na wczorajszym ponad 30 więc jestem spokojniejsza .
Jutro mam wizyte będę miała kolejny zapis i badanie usg depplera . Zobaczymy co było przyczyną dziwnych spadków tętna .
Mam nadzieje , że wszystko Ok .
Pozdrawiam . :*

kate0607 (offline)

30-01-2014 18:55:52

Lublin
Oj to nie dobrze. Musiałaś się bardzo pewnie zdenerować !!! ehh. Mam nadzieje że wszystko bd ok! Dawaj co róż znać smiling smiley

sandra13 (offline)

30-01-2014 21:38:48

Warszawa
Cześć dziewczyny,
postanowiłam dołączyć do Was wyznając zasadę "w kupie raźniej" smiling smiley Dobrze tak móc pogadać z kimś kto nas zrozumie bo przechodzi dokładnie to samo smiling smiley
Oczekuję swojego synka pod koniec kwietnia - dokładnie datę mam na 29.
Coś bym jeszcze napisała ale sama nie wiem co... grinning smiley

greensmile (offline)

31-01-2014 15:38:14

Lipno
KATE0607 - Okej będę pisała co się dzieje winking smiley

Witamy Sandra13 w gronie mamusiek winking smiley Ja mam termin na 28.04 Więc jesteśmy w tym samym tygodniu winking smiley Taak dużo łatwiej jest jeżeli mas się komu wygadać i jeszcze druga strona Cię rozumie bo sama przechodzi to samo winking smiley Pozdrawiam .

gooosiak (offline)

09-02-2014 21:24:46

Bydgoszcz
Hej dziewczyny, nie wchodziłam dawno na forum, ponieważ zbytnio się na nim nie udzielamy i w sumie nic się nie zmieniło....trochę szkoda... Termin porodu coraz bliżej więc zapewne większość rzeczy macie kupionych. Jestem w trakcie szukania wózka dla mego maluszka, może słyszałyście opinie o Bebetto Pascal?

greensmile (offline)

10-02-2014 18:55:01

Lipno
Hej gooosiak masz racje szkoda , że nic sie tu nie dzieje . Hmmm wózek dla maluszka to trudna decyzja bo każda mama chce żeby jej pociecha miała jak najlepszy wózek ja polecam wielofunkcyjne na przykład 3w1 , sama nie mam jeszcze kupionego ale szukam. Zainteresowały mnie wózki 3w1 " VERDI " nie są drogie a mają wszystko czego szukam w wózku przede wszystkim mają pompowane koła a to podstawa . Wrzucam linka winking smiley i pozdrawiam

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547390, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.