Mamy ktore juz maja maluchy lub sie ich spodziewaja z Sosnowca i okolic smiling smiley

Wysłane przez Adrianna88 

bialamasajka (offline)

14-09-2011 12:31:45

Sosnowiec
Cześć Kobitki,

Wy już macie swoje maluchy a ja robię ostatnie przygotowania !! Zostało 27 dni do powitania mojego maluszka.. W pokoiku już prawie wszystko gotowe. Musimy łóżeczko złożyć ale to jeszcze.. kończę prasować pościel teraz i już oblekam kołderkę i jestem prze-szczęśliwa. Ciuszki pokupowane i chyba mogę powiedzieć że jestem gotowa !!

Mam do Was pytanie !! Jak ubierałyście maluszki na wyjście ze szpitala bo ja jak na razie sama nie wiem co zabrać lub przygotować do ubrania na wyjście. Może mi doradzicie??


FOTOGRAFIA
DZIECIĘCA I NOWORODKOWA
Marcelina Bit

[link widoczny po zalogowaniu]



Adrianna88 (offline)

14-09-2011 19:06:27

Sosnowiec
Bialamasajka- Kochana zleci Ci szybciudko zycze szysbkiego i jak najmniej bolesnego ja wzielam do szpitala na wyjscie Lolka tak
-body
-spioszki
-kaftanik
- spodenki
- czapeczke
-rekawiczki niedrapki
-i kocyk cieply jeszcze nosidelko od wozka ale mozna tez fotelik samochodowy zabierz pieluszke tetrowa by przykryc maluszka przed wiatrem i wogole dworem grinning smiley Bedzie dobrze nic sie nie boj a jak moge Ci jeszcze cos doradzic sluchaj uwaznie poloznej ona naprawde duzo pomaga w moim przypadku sluchalam i na prawde nie bolalao tak bardzo i szybko urodzialam smiling smiley porod wspominam naprawde pozytywnie :* 3maj sie i daj znac jak bedzie powszystkim smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

Adrianna88 (offline)

14-09-2011 19:18:22

Sosnowiec

Przedctawiam Wam Karola-Jana ur 27.08.2011 o godzinie 14:55 moje wielkie szczescie :*
a Zaczelo sie tak o 23:00 dnia 27.08.br odeszly mi wody dziwne uczucie pelan panika no szok poprostu mam z pracy wracala akurat a ja na ganku stoje rozkrakiem leci zemnie jak z wodospadu i lzami w oczach krzycze MAMOOOOOOOOO WODYYYYYYYYY LECAAAAAAAAAAAAAAAA pojechalismy do szpitala rozwarcie na 2 palce zero skurczy polozyli mnie na porodowce i tak cala noc przelezalam i przezylam atak zabi 11 kobiet urodzilo w ciagu jedej nocy o 9 rano nastepnego dnia dali mi kroplowke i akcja sie ok 11 rozwnela na maksa to byl odlot mowie wam te skurcze tragediaaaaaaaaaa ale da sie wytrzymac a o 14:55 tulilam mojego szkraba cale 4150grama 60dlugi 10na 10 punktow niesamowite przezycie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

bialamasajka (offline)

15-09-2011 21:12:52

Sosnowiec
Dopiero Adrianna czekałaś aż maluszek się urodzi.. a tu już jest z Tobą dwa tygodnie !! Mam nadzieję że u mnie to będzie już lada moment..


FOTOGRAFIA
DZIECIĘCA I NOWORODKOWA
Marcelina Bit

[link widoczny po zalogowaniu]



Adrianna88 (offline)

16-09-2011 08:10:21

Sosnowiec
Bialamasajka- Zycze Ci kochana z calego serducha bys miala taki porod jak ja szybki i malo bolesny pozdrawiam ciepelko :*


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

bialamasajka (offline)

16-09-2011 12:19:59

Sosnowiec
o tak czekam już cierpliwie.. bo tylko czekanie mi zostało..


FOTOGRAFIA
DZIECIĘCA I NOWORODKOWA
Marcelina Bit

[link widoczny po zalogowaniu]



Adrianna88 (offline)

16-09-2011 12:38:14

Sosnowiec
to czekanie jest chyba najgorsze smiling smiley ale pozniej oj chcesie wrocic do stanu ciazy chociaz by zeby sie wyspac ale sa dobre strony tez ta mala istota wynagradza wszystko smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

Kamilka77 (offline)

19-09-2011 10:58:19

Sosnowiec
Adrianna gratuluje!!! Śliczny bobaseksmiling smiley I jaki ma słodki uśmieszekżartowniś

Białamasajka no już nie wiele zostało, a to czekanie jest najgorszewinking smiley, bo już by się chciało. Jeśli chodzi o ubranka na wyjście, to lepiej przygotuj sobie dwa ubranka jedno lżejsze, a drugie cieplejsze. Bo pogoda teraz jest różna, no i nie przewidzisz jak będzie w dniu wyjścia. No a wtedy będziesz miała zawsze dwie możliwości. Ja tak zrobiłam i nie żałuje, jak szłam do szpitala to był upał, a na wyjściu już było chłodno i wiał zimny wiatr. No a takie maleństwa uwielbiaja mieć cieplutko. Powodzenia

U nas leci Damianek kończy już 3 miesiące, no i powoli wyrasta już z ubranek na 62 i wyciągam już większe. No nie zły głodomorek je już 5 x 180:eating:. A i nocke już fajnie przesypia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-19 10:59 przez Kamilka77.

Adrianna88 (offline)

20-09-2011 23:12:13

Sosnowiec
kamilka - jej ale ten czas leci smiling smiley ani sie nie obejrze a Lolus bedzie mial 3 miesiace w sobote juz miesiac bedzie mial smiling smiley najwazniejsze ze maluch zdrowiuski smiling smiley o jej kiedy ja sie wyspie narazie jest budzenie co jakis czas w nocy chociaz zadziwia mnie 3 razy ostatnio mi sie budzi na papu smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

Angelinka (offline)

21-09-2011 13:35:23

Witam was dziewczyny winking smiley co prawda nie jestem z sosnowca ale z okolicy bo z Będzina winking smiley jak wy spodziewam sie dzidziusia winking smiley) jestem w 5 tygodniu ciazy i moj bobasek ma 7 i cos milimetrow wazy tyle co zaiarenko soli winking smiley termin mam na 26 maja . pozdrawiam
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547800, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.