Mamy ktore juz maja maluchy lub sie ich spodziewaja z Sosnowca i okolic smiling smiley

Wysłane przez Adrianna88 

Adrianna88 (offline)

21-06-2011 13:59:56

Sosnowiec
Sliczny pokoik grinning smiley uroczy bardzo smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

bialamasajka (offline)

21-06-2011 16:00:58

Sosnowiec
agatadg Jagódka jest ślicznotką i wiesz te jej kruczoczarne włosy są niesamowite smiling smiley


FOTOGRAFIA
DZIECIĘCA I NOWORODKOWA
Marcelina Bit

[link widoczny po zalogowaniu]



Adrianna88 (offline)

25-06-2011 12:24:25

Sosnowiec
Hej Dziewczynki co slychac u Was? U mnie do przodu ale ciezko juz , tez tak przed koncem mieliscie ?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

agniesia007 (offline)

25-06-2011 23:57:20

Sosnowiec
czesc!
jak sie czujecie dziewczyny? bo ja przy tej pogodzie chodze caly czas nieprzytomna i moja Julka tez troche marudna jest.

agatadg GRATULACJE
Jagódka jest cudowna a jakie ma piekne wloski! super smiling smiley
i jak ci sie podobalo w szpitalu nr 1? smiling smiley

Cytuj
bialamasajka
Wiesz u mnie też tak będzie że przygotujemy pokoik a mała będzie spała razem z nami. Napisz mi jeszcze czy mała śpi w łóżeczku razem z Wami czy macie jakąś kołyskę.. czy inne cudo. No i jeszcze jedno jakbyś mogła mi poradzić. Dokładnie chodzi mi o to czy sprawdzi mi się to że łóżeczko będę miała przy Naszym łóżku a w pokoju całą resztę?? Tzn. ubranka, kosmetyki, przewijak itd

białamasajka mala spi w swoim łozeczku, przenieslismy z jej pokoju do nas do sypialni, lozeczko jest na zdjeciach ktore wrzucalam. tez na poczatku mialam przygotowany przewijak kosmetyki w Julki pokoiku ale u nas sie to nie sprawdzilo, bo w nocy nie chcialo mi sie tak lazic i w jej pokoiku tylko ciuszki zostaly, a reszte przenioslam do sypialni . mam tez drugi przewijak i male lozeczko w ksztalcie wozka w salonie bo mieszkam w domu i nie chcialoby mi sie latac co chwile na gore i na dol, a tu fotka tego kacika Julki w salonie :

[link widoczny po zalogowaniu]

musisz sama zobaczyc jak ci bedzie wygodniej, przygotuj sobie tam wszystko gdzie uwazasz a najwyzej po pierwszej nocy poprzestawiasz jak bedzie ci niewygodnie smiling smiley

adrianna88 ja sie czulam bardzo dobrze do konca ciazy, ale juz w ostatnim miesiacu maratony zakupowe odpadaly tongue sticking out smiley tez mialam popuchniete stopy i juz po ponad godzinnym chodzeniu wysiadaly mi nogi i plecy.


[link widoczny po zalogowaniu]

Adrianna88 (offline)

26-06-2011 14:09:04

Sosnowiec
Hej Kochane u mnie dzis ciezko chyba przezta pogode sad smiley zle sie czuje a w dodatku waze juz 96 kilo smiling smiley wiec szaleje z waga. Jutro mykam do lekarza zobaczymy co mi powie smiling smiley Pozdrawiam Ps. Koncik dla Juli slodki smiling smiley bardzo mi sie podoba


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

bialamasajka (offline)

26-06-2011 18:35:58

Sosnowiec
agniesia dzięki za info smiling smiley Ja chyba w sypialni będę chciała mieć coś takiego jak Ty masz w pokoju.. widziałam ostatnio kosz wiklinowy na kółkach i bardzo mi się on podobał smiling smiley


FOTOGRAFIA
DZIECIĘCA I NOWORODKOWA
Marcelina Bit

[link widoczny po zalogowaniu]



agatadg (offline)

29-06-2011 21:06:13

SOSNOWIEC
dzięki dziewczyny smiling smiley

W szpitalu było super - od porodówki, po salę a na personelu skonczywszy - wszyscy mili i naprawdę bez zarzutu... urodziłam w piątek i cały czas byłam sama na sali ( niesamowity komfort - wietrzyłam cycki i dzięki temu karmię smiling smiley) ) w niedziele mnie przeniesli do innej dziewczyny - ale bardzo fajnej - a w poniedzialek juz wychodziłam

Dla mnie naprawdę rewelacja - na sali porodowej mogłam robic co chciałam, chodzic, siedzieć , leżeć... kiwać się... potem przytulanko z dzidzią skóra do skóry ładnych parę godzin ( dzidzia nie umyta i nie ubrana) w porównaniu z dawną "2" to normalnie jak w Madrycie. Piękne łazienki, sale, wygodne łóżka ...ech..... polecam naprawdę wszystkim smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

bialamasajka (offline)

06-07-2011 11:06:49

Sosnowiec
Moja córcia ..




FOTOGRAFIA
DZIECIĘCA I NOWORODKOWA
Marcelina Bit

[link widoczny po zalogowaniu]



dana150 (offline)

06-07-2011 14:45:25

Sosnowiec
Hej jestem tu nowa.
chętnie podzielę się swoim doświadczeniem jak i chętnie spotkam się na jakiś spacerek z Wami czyli mamuśkami z sosnowcasmiling smiley
pozdrawiam

bialamasajka (offline)

06-07-2011 15:04:06

Sosnowiec
Super że jesteś z nami. Może napiszesz coś o sobie ?


FOTOGRAFIA
DZIECIĘCA I NOWORODKOWA
Marcelina Bit

[link widoczny po zalogowaniu]



Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546610, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.