Grudniówki 2019

Wysłane przez Aguska94 

Marchewka3 (offline)

02-12-2019 06:01:49

Braciejowa
Cytuj
Kasiula91
Marchewka ty 6 będziesz już tulić maleństwo a mój Wojtuś będzie miał już miesiąc ale ten czas mi teraz szybko leci nie zdążymy sie obejrzeć i nasze bąble będą biegać
Kasiulka witaj, ale to leci , dopiero Wojtuś się urodził a już ma miesiąc , ja tez już nie mogę się doczekać , ale już bliżej niż dalej , nasza Izulka i Paskuda wzięły się dziś razem za rodzenie czekamy , buziaczki

Paskuda (offline)

02-12-2019 07:53:54

Sokoły
Hej godz 4.15 urodziłam syna 3950g 57 cm tutaj mogę napisać bo macie cesarkę. Popękałam tak że lekarz kazał się zastanawiać czy jeszcze chce dzieci... z Leonem na szczęście wszystko dobrze ale była chwila grozy jak sie przyblokował. Lekarz trafił mi się kutas! Nie życzę nikomu... Izulka kochana czekamy na wieści od Cirbie

Marchewka3 (offline)

02-12-2019 08:06:12

Braciejowa
Cytuj
Paskuda
Hej godz 4.15 urodziłam syna 3950g 57 cm tutaj mogę napisać bo macie cesarkę. Popękałam tak że lekarz kazał się zastanawiać czy jeszcze chce dzieci... z Leonem na szczęście wszystko dobrze ale była chwila grozy jak sie przyblokował. Lekarz trafił mi się kutas! Nie życzę nikomu... Izulka kochana czekamy na wieści od Cirbie
Myszko kochana gratulacje , tak się cieszę , bidulko to przeszłaś swoje , dobrze ze z Leonkiem jest ok , jaki duży Bobas Matko , odpoczywaj i nabieraj sił , a lekarzowi kopa w ....... ale fajnie razem z Izulka ta sama data urodzenia , moje kochane trzymajcie się buziaczki

Kasiula91 (offline)

02-12-2019 09:01:04

Przepaść
Cytuj
Paskuda
Hej godz 4.15 urodziłam syna 3950g 57 cm tutaj mogę napisać bo macie cesarkę. Popękałam tak że lekarz kazał się zastanawiać czy jeszcze chce dzieci... z Leonem na szczęście wszystko dobrze ale była chwila grozy jak sie przyblokował. Lekarz trafił mi się kutas! Nie życzę nikomu... Izulka kochana czekamy na wieści od Cirbie

Gratuluję kochana, twój Leon to kawał chłopa, dobrze że z nim wszystko dobrze, współczuję popękanie, nie nacieli cię? Do mnie lekarz przyszedł jak już urodziłam i szył mnie bez znieczulenia do tej pory się dziwie że go nie pokopał podczas szycia, czekamy teraz na wieści od Izulki

Kasiula91 (offline)

02-12-2019 09:17:32

Przepaść
Dobrze dziewczyny, że wy dzisiaj rodzicie to mi trochę humor poprawicie, rano byłam nieprzytomna nawet nie wiem kiedy budzik wyłączyłam i nie obudziłam córki do szkoły, sama na siebie jestem zła, że jednak sobie nie radze ze wszystkim, wstaliśmy dopiero o 8

Paskuda (offline)

02-12-2019 15:03:47

Sokoły
Kasiula nie przejmuj się każdemu się zdarza! A lekarz serio nie będę się wypowiadać. Zabronił położnej nacinać... i popękała mi szyjka i odbyt i pochwa... A co mi gadal... aż płakałam dziś już po wszystkim... za to on dziś bardzo milusi i zainteresowany... he Marchewka Ty też dostaniesz swój prezentgrinning smiley A Ty Izulka pisz koniecznie jak po porodzie jak znajdziesz chwilkę

Marchewka3 (offline)

02-12-2019 17:16:44

Braciejowa
Hej kochane jestem właśnie po wizycie , waga w 38w2d - 3520 g , za 2 dni , 5 grudnia idę na cesarkę , super już tak nie długo , Izulka ciekawe jak tam u Ciebie buziak od dziecka

Marchewka3 (offline)

02-12-2019 17:58:21

Braciejowa
Cytuj
Paskuda
Kasiula nie przejmuj się każdemu się zdarza! A lekarz serio nie będę się wypowiadać. Zabronił położnej nacinać... i popękała mi szyjka i odbyt i pochwa... A co mi gadal... aż płakałam dziś już po wszystkim... za to on dziś bardzo milusi i zainteresowany... he Marchewka Ty też dostaniesz swój prezentgrinning smiley A Ty Izulka pisz koniecznie jak po porodzie jak znajdziesz chwilkę
Bidulko Ty nasza , faktycznie to jest chamstwo , takich lekarzy to po dupie przekopać , zero empatii , trzymaj się kochana :bebe:

Aguska94 (offline)

02-12-2019 18:55:22

Poznań
Ja dziś też po wizycie mała waży 3557gram, rozwarcie na 1cm, dziś 39+0, mam nadzieję że do końca tygod ia się wykluje.




[*]8tc 16.06.2015 Aniołek
[*]7tc 30.05.2016 Aniołek

Marchewka3 (offline)

03-12-2019 10:55:25

Braciejowa
Halo , halo dziewczynki żyjecie? Paskudka jak się czujesz dziś ? Jak Leonek ? Grzeczny? Izulka napisz choć słówko bo umieram z ciekawości , wszytsko w porządku ? Jak się czujesz? Jak Antosia ?
Całujemy
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1575305, Użytkownicy: 73678.
Ostatnio dołączył/a Pinuka.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.