Termin na listopadciąża

Wysłane przez AGATA27_GORZOW 

AGATA27_GORZOW (offline)

26-04-2019 21:36:14

Gorzów Wielkopolski
wiolia u nas też nieznana przyczyną... Trafiłam do szpitala ze strasznym bólem brzucha i pleców, na drugi dzień dostałam plamienia i nad ranem poszłam do ubikacji i tam czułam jak coś wychodzi mi z pochwy...sad smiley bałam się zajrzeć ,jak już zajrzalam zobaczyłam dzidziusia sad smiley na robiłam takiego chalasu że cały szpital mnie chyba słyszał...sad smiley nikomu nie życzę takiej sytuacji,nawet najgorszemu wrogowi...: (

Biorę luteine dopochwowo 2×1 od 4 tyg ciąży.

We wtorek wizyta.

Jutro będzie 11 tydzień. Strach jest cały czas...

wiolia (offline)

26-04-2019 21:42:40

Nasutów
Bo trudno się nie bać jak się przejdzie przez takie coś. Tym razem będzie dobrze:-*

Ikunia (offline)

26-04-2019 21:52:09

Gdańsk
U mnie za 4 dni będzie 3 rocznica.
Poronilam w 10tc "najprawdopodobniej wada wrodzona "
Później ciężko było zajść Ale to że względu na PCOS.
Teraz trochę panikuje nie powiem że nie ale jakoś tak wewnętrznie czuje że tym razem będzie dobrze.


AGATA27_GORZOW (offline)

26-04-2019 22:14:04

Gorzów Wielkopolski
Musimy myśleć pozytywnie. Choć wiadomo ,że po takim przeżyciu ma się obawy i strach.
Ja sobie myślę "kurcze tyle kobiet rodzi zdrowe dzieci,mnie drugi raz to spotkać nie może, tym razem będzie dobrze"
Dziewczyny! W listopadzie zostaniemy szczęśliwymi mamami!smiling smiley nie ma innej opcji.
Buziaki, sciskam Was :*

32nika (offline)

26-04-2019 23:41:57

Łódź
Agata27 juz pisałam ze miałam usg jak do Was dołączyłam, wg om był to 12+4 a wg usg 12+6.
Co do tego czopu to chyba dobrze ze się zrobił bo to chroni dzidziusia.

Ja pewnie największe wydatki zrobię po 30 tyg a póki co to będę sobie oglądała wózki, łóżeczka, foteliki a wcześniej myślę że będzie szał ciuszków :-) i innych mniejszych rzeczy.

Ja tez mam obawy, a szczególnie przed wizytą w 7 tyg mialam kiedy to zobaczyłam ze serduszko bije. Na każdej wiżycie mam aż wyzsze ciśnienie ze stresu.


Laura27 (offline)

27-04-2019 06:31:53

Warszawa
Cześć Dziewczyny . Ja dziś mam prenatalne . Lekarz powiedział że na 70/80% powie mi plec dzidziusia. Bardzo się stresuje i nie mogę spać


AGATA27_GORZOW (offline)

27-04-2019 09:03:49

Gorzów Wielkopolski
32nika pytałam,bo poprostu nie pamiętałam,trochę nas tutaj jest i nie kojarze jeszcze po nicku kto który tydzień i dzień dokładnie...

Laura27 będzie dobrze, zobaczysz fikającego dzidziusia i usłyszysz ,że wszystko jest w jak najlepszym porządkusmiling smiley ja prenatalne mam 8 maja...

AGATA27_GORZOW (offline)

28-04-2019 10:58:06

Gorzów Wielkopolski
Hej dziewczyny! Co u Was?

Laura27 jak po usg?smiling smiley

32nika (offline)

28-04-2019 11:10:56

Łódź
Hej,
Ja właśnie myślę gdzie chociaż na 1 dzień się wybrać z moimi mezczyznami w majówkę bo pogoda kurcze kiepska będzie. Myślę o zoo we Wrocławiu bo od nas super trasa a byłam tam z synkiem jak był mały ( wiec nic nie pamięta) i byłym mężem. Bo chciałam początkowo w druga stronę np Kazimierza Dolnego i do Magicznych ogrodów ale brata z bratowa nie będzie bo byśmy u nich przenocowali bo niedaleko od nich jest tam.

Czy mieście się w swoje np spodnie? Ja chyba musze zacząć się rozgladac za ciazowymi ciuszkami właściwie to bym chciała jakieś sukienki pod biustem odcinane i chyba leginsy bo na dłużej posłużą. Ja niestety do szczupłych nie należę bo przytyłam przez ostatni rok sporo.

Laura27 właśnie jak po usg?


AGATA27_GORZOW (offline)

28-04-2019 12:24:31

Gorzów Wielkopolski
My majówkę spędzamy na wsi trochę u rodziców trochę u Znajomych... Co do ubrań to ja w niektóre spodnie się nie mieszcze,nie mogę się dopiąć. Postawiłam na dresy i leginsy a jak ciepłej to luźne sukienki.

Dziewczyny czy wy też miewacie zaparcia?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545882, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.