Mama +" czyli kolejne propozycje wsparcia kobiet

Wysłane przez asterek92 

asterek92 (offline)

13-09-2018 09:40:25

Utrata
Czy to dobry pomysł na posiadanie większej ilości dzieci?

malinkka86 (offline)

14-09-2018 10:37:26

Kazimierzówka
Każde wsparcie jest pożądane i nie jednorazowe.

mishka (offline)

17-09-2018 09:44:09

Gdańsk
Jeśli propozycje wsparcia będą sensowne to wiele osób zapewne zdecyduje się na powiększenie rodziny. Przeciwnicy będą krzyczeć, że szerzyć się będzie patologia, demoralizacja i krętactwo, ale wszystkim nie można dogodzić. Jestem za wsparciem polskich rodzin i polskiego społeczeństwa.

ka_dolecka (offline)

18-09-2018 10:32:23

Gdańsk
Propozycja projektu, który ma wspomóc matki. Wsparcie ma dotyczyć:

➡ premia w postaci dłuższego urlopu rodzicielskiego, w momencie gdy kobieta szybko zdecyduje się na kolejną ciążę,

➡ 300 zł na wyprawkę dla każdego ucznia,

➡ prawo do minimalnej emerytury w przypadku posiadania co najmniej 4 dzieci,

➡ bezpłatnych leków dla kobiet w ciąży,

➡ ułatwienia dla mam - studentek (np. specjalna organizacja toku studiów).
[link widoczny po zalogowaniu]

barbara2 (offline)

19-09-2018 10:35:56

Dobieszowice
Nie sądzę aby to skusiło ludzi do zwiększenia rodziny. Większość chce żyć wygodnie i bezproblemowo a przy czwórce dzieci roboty jest "po pachy"

celinka (offline)

19-09-2018 10:41:25

Dobra
➡ prawo do minimalnej emerytury w przypadku posiadania co najmniej 4 dzieci,
Czyż nie jest to kuszące? A wyobraźcie sobie, jak by wyglądał stół na wigilię i święta smiling smiley

Evii91 (offline)

19-09-2018 18:32:38

Tychy
Wkurza mnie jak ludzie właśnie gadają, że jak rodziny dostaną jakieś dodatki to będzie szerzyć się patologia. Wszystkich pakujące do jednego worka, a tak na prawdę jest dużo rodzin, które np 500+ wydają faktycznie na dzieci. Dlaczego w innych krajach, jak ktoś ma np bardzo dużo dzieci to państwo załatwia takiej rodzinie nawet dom, pomaga finansowo. A tutaj... Pierwszy raz rodzice coś dostają więcej na dzieci i już matki są odrzucane błotem bo leniwe. Nie wydaje mi się, że ktoś kto siedzi z małymi dziećmi w domu jest leniem. Jak dla mnie każda matka powinna brać ile dają i mieć w dupie gadanie tych, którym się nie podoba.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

werka96 (offline)

02-10-2018 11:01:07

Wrocław
Trzymam kciuki za realizację tego programu, aczkolwiek jeszcze bym coś dorzuciła aby wskaźnik urodzeń z 1,42 skoczył do 2,42. Wtedy byłaby zastępowalność pokoleń smiling smiley i może wszyscy mielibyśmy "rodziny patologiczne" smiling smiley.

placuszeek (offline)

04-10-2018 13:01:18

Dodałabym na "+" darmowe żłobki, przedszkola, obiady w szkołach smiling smiley

dorka_9 (offline)

08-10-2018 11:06:39

Nowy Tomyśl
Nie wydaje mi się aby obecne pokolenie chciało mieć liczne rodziny smutny. Wygodnictwo dzisiaj góruje a nie opieka nad "małolatami". Zauważcie, że pokolenia naszych mam czy babć były liczne i jak fajnie im się żyło i żyje a nam wmawiają, że posiadanie dzieci to udręka, bieda, nie spełnienie marzeń i wieczne cierpienie, etc. Jakoś nie zauważam aby osoby najgłośniej krzyczące o aborcji nie miały potomka, a wprost przeciwnie mają dużą gromadkę.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.