termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

KasiaZeSlaska (offline)

02-04-2019 18:17:19

Katowice
Po wizycie wszystko ok , córka waży 3300 i podobno ma dużo włosków . Myślę o cesarce bo w chwili obecnej nie miałabym siły wypchnąć dziecka . Tak jak OSa pisała ... Leżenie w szpitalu to nic innego jak nakręcanie się . Mnie jest smutno że w święta będę sama w szpitalu.

Evii91 (offline)

02-04-2019 18:23:46

Tychy
Kasia a dlaczego sama,? Spora dziewczyna już.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rudaaa (offline)

02-04-2019 19:49:43

Pytałam położna o tą ilość wód plodowych. Trochę mnie uspokoiła bo mówiła, że jak jest większa ilość wód to niekoniecznie muszą być jakieś wady maluszka bo wcześniej wszystko było dobrze i były w normie a dopiero teraz na innym sprzęcie wyszły duże różnice. Cukier sprawdzalam, jest w normie. Za tydzień we wtorek mam wizyte i liczę na to, że ilość wód się zmniejszy. Trochę się martwię.


[link widoczny po zalogowaniu]

20_marta (offline)

02-04-2019 20:35:45

Osa musiałaś się strasznie umęczyć ale Fryderyk jest cudowny! Gratulacje i wszystkiego dobrego dla was smiling smiley

KasiaZeSlaska (offline)

02-04-2019 20:39:17

Katowice
Evii , cala rodzina przyjeżdża z zagranicy . Moj dziadek zaczyna agresywną chemię i nie może przenosić sobie zarazków.

Evii91 (offline)

02-04-2019 21:00:27

Tychy
Oj Kasia bardzo mi przykro, faktycznie ciężko będzie.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2505 (offline)

03-04-2019 03:12:48

powoli chyba zaczyna odchodzić mi czop, byłam w toalecie i odrobina galaretki z krwią się pojawiła na papierze... Niby wiem że to normalne ale brzuch mnie rozbolał z tego wszystkiego, niedobrze mi i na dodatek teraz trudno mi zasnąć :confused:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Rinka (offline)

03-04-2019 05:06:40

Janówek
Ja mam nawal pokarmu. Robie masaze i oklady ,meczy mnie to, bo nie mam czasu na inne sprawy, ciagle dziala laktator.Musze dbac o piersi teraz.
Dziewczyny czy ,ktoras z Was ma jakis cudowny sposob jak ogarnac calosc organizacyjnie,aby mi to jakos sprawniej szlo.Mam sposob taki,ze malutkie przebudaza daje jemu smoczek,w trakcie biore juz wyparzony sprzet, szybko napelniam butelke mlekiem(uzywajac laktator Avent, jest genialny, cichyi ma rozne tryby)Nastepnie znieniam Felkowi pampers aby go rozbudzic. Karmie go juz po rozbudzeniu z butelki, potem klade spac do lozeczka.w trakciebjeszcze gotuje wode.Na zakonczenie zalewam naczynia wrzątkiem i kladesie spac po zrobieniu okladow goracych.
Dobranoc
Osa, Fryderyk cudny.
Natka, na spokojnie.Juz czas napewno.

kathrin (offline)

03-04-2019 06:06:48

Szczecin
Rinka a czemu Felka nie przystqwoasz do piersi ? Byłoby łatwiej organizacyjnie. Jak dla mnie tylko takie ulepszenie organizacji smiling smiley

Natka jeśli to czop, to seksu nie będzie smiling smiley) biedny niemaz smiling smiley

Rafael (offline)

03-04-2019 06:09:50

Łomża
Natka a twój partner przyjeżdża dziś? Oj miałby niespodziankęwinking smiley. Dobrze byłoby, gdyby mały poczekał na tatusia. Tobie byłoby dużo raźniejsmiling smiley
U mnie dziś pobudka równo co 2 godziny na siku. Nie wiem od czego to zależy, ale męczy mnie samo to wstawanie. I brzuch w nocy jest twardy jak głaz. Aż boli. A od rana jak ręką odjął.
Rinka dlaczego karmisz z butelki? Mały nie chce ssać piersi?


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547760, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.