termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Natka2505 (offline)

02-04-2019 16:25:27

Paula ja nie miałam wywolywanego smiling smiley to właśnie Delibird miała... Mi się udało urodzić na dzień przed tym jak miałam iść dopiero na to wywołanie grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Paulaklara (offline)

02-04-2019 16:49:32

Aa to mi się walnelo smiling smiley ja się boję, że mnie to będzie czekać, ale cóż poradzę sad smiley

Natka2505 (offline)

02-04-2019 16:56:34

Nie martw się. To że dziś nie ma żadnych objawów nie oznacza że np.jutro już coś się nie zacznie dziać smiling smiley każda z nas jest inna, u jednej będzie organizm na tydzień przed porodem dawał znaki że już się zbliża poród a druga położy się spokojnie wieczorem do łóżka a w nocy ją chwyci grinning smiley i popedzi na porodowke.

Mi położna polecała dużo seksu smiling smiley bo nasienie męskie działa podobno super na wywołanie skurczy, i nie wiem ale może się akurat mylę ale bardzo ciepła kąpiel... W ciąży ogólnie zakazana ze wzgledu na to że może wywołać skurcze, dlatego może warto od teraz brać takie gorące kąpiele?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Delibird (offline)

02-04-2019 16:56:57

Paulaklara według standardów nie ma przesłanek wywoływa przed upłynięciem dwóch tygodni od terminu.

Leżę sobie i znowu skurcze łapią. Ale zauważyłam że jak leżę sobie na boku to zawsze coś się dzieje.


Paulaklara (offline)

02-04-2019 17:51:12

A ponownie jeszcze pytanie. Ile Was trzyma twardniecie brzucha?

kathrin (offline)

02-04-2019 17:52:46

Szczecin
Ja mam bóle brzucha od rana, dziś zrobiłam trochę kilometrów, i to chodzenie wydaje mi się podziałało relaksujące. Teraz leżę bo nie mam siły. Zabrałam dziś córkę do McDonald's na frytkismiling smiley czuję że już niedługo smiling smiley
Mąż też się zmobilizował i skręca łóżeczko.

kathrin (offline)

02-04-2019 17:53:53

Szczecin
No i przede wszystkim Osa - Frytek jest mega cudny, no ale wszystkie Fryderyki to świetne chłopaki smiling smiley

Natka2505 (offline)

02-04-2019 17:56:59

Kathrin ja mam koleżankę która rodziła 2 miesiące wcześniej niż ja Mikołaja. Ona też juz tak chodziła i marudziła że już chce urodzić bo było jej ciężko już, któregoś wieczoru objadła się frytek jak szalona i w nocy ją skurcze złapały LOL później wszystkim polecała aby się najeść porządnie frytek aby urodzić LOL


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kathrin (offline)

02-04-2019 18:00:50

Szczecin
Kurcze , bo córka dała mi tylko kilkasmiling smiley ale myślę że chodzenie też mi pomoże smiling smiley

Evii91 (offline)

02-04-2019 18:08:31

Tychy
Paulaklara skurcze mogą być różne, ja na początku miałam ostre i krótkie, a potem dłuższe ale one stopniowo z brzuchem rosły. Te na zdjęciu są przed lekami, a po lekach miałam bardziej regularne i dłuższe. Jak się przyjzysz to ten skurcz ostatni kończy się prawie tak przy maszynie, więc długo trzymał. A porodowe Emilka i Julka miałam takie pośrednie między tymi pierwszymi i drugimi.

[link widoczny po zalogowaniu]




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547890, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.