termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Sylvusha (offline)

28-03-2019 15:03:50

Bielsko/Londyn
A masz mozliwosc gdzies jakos to sprawdzic?


Natka2505 (offline)

28-03-2019 15:04:47

Ja też mam wizyty co 4 tygodnie. Myślę że to zależy od lekarza smiling smiley jeśli ciąża rozwija się prawidłowo to nie ma potrzeby czestrzych wizyt (tak zapewne uważają nasi ginekolodzy) smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Sylvusha (offline)

28-03-2019 15:06:37

Bielsko/Londyn
U mnie wizyty rzadkie ale przewrazliwiaja Nas ze w przypadu jakichkolwiek zmian w ruchach dzidzi od razu zglaszac sie na sprawdzenie do szpitala


Kasiula357 (offline)

28-03-2019 15:12:58

Ja mam teraz wizyty co 2 tygodnie, wcześniej miała co 3 winking smiley

Paulaklara (offline)

28-03-2019 16:39:18

Ja na początku miałam co 4.potem co 3, a teraz co 2. Dziś się zapisałam na ktg na wielki czwartek - tak lekarz kazał. Mam tylko nadzieję, że będzie ok i nie zostawia mnie na święta w szpitalu. Chyba że miałabym urodzić, to bardzo chętnie smiling smiley
Póki co planuje jednak, żeby moi rodzice przyjechali na święta, więc już myślę co dobrego zrobię do jedzenia smiling smiley))

Rudaaa (offline)

28-03-2019 16:43:31

Ja mialam dotychczas wizyty co 4 tygodnie. Ostatnio ustaliliśmy kolejna za 3 tygodnie i przed tym mam pierwszy raz zrobić KTG (to będzie 38,0 tc).


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-28 16:44 przez Rudaaa.

Osa (offline)

28-03-2019 16:46:47

Rafael sprawdź te ruchy będziesz spokojniejsza. Jak nie pamiętasz żeby kiedykolwiek był taki dzień jak ten podobny tylko czujesz wyraźny spadek ruchów to jedz to sprawdzić ! Mój maluch raz rusza się bardziej raz mniej ale wszystko w granicach normy bo panietam podobne dni o wiem ze jest Ok a jak coś mnie niepokoi to trochę ruszam brzuszek żeby go pobudzić żeby dał znak życia , tak tez robią na ktg gdy dzidzia zasypia.
Ja w ostatnim miesiącu miałam wizyty co 2 tygodnie ale może dlatego ze najpierw wyszłyby wody płodowe(górna granica) a potem ta niby cukrzyca , a tak to pewnie tak jak Natka pisze jak jest Ok to nie ma potrzeby częściej.
Ja dziś się szykuje do szpitala , jutro po obiedzie muszę się stawić i juz tam zostać do porodu. Ciekawe czy będą mi wywoływać czy samo się zacznie ... oby samo się zaczęło


Rudaaa (offline)

28-03-2019 16:52:12

Osa, pamiętaj, że my tu wszystkie trzymamy za Was kciuki! Koniecznie dawaj znać jak się miewacie. smiling smiley

Ja w tamtym tygodniu mialam takie 2 słabsze dni z odczuwaniem ruchów. Nie wiem czy to pogoda miała wpływ bo ciśnienie było niskie i totalne zachmurzenie z deszczem. Ciężko się było doprosic, zeby Młody się aktywowal. Niby się coś ruszal ale tak czulam, że na siłę. Też miałam już w planach jechać na izbę i sprawdzić.


[link widoczny po zalogowaniu]

Delibird (offline)

28-03-2019 16:57:20

Z tymi ruchami to faktycznie różnie bywa. Ja to generalnie się nie spinam bo mała z tych dzieci co to ruszają się 5 razy dziennie w określonych godzinach, i też nie za dużo.
U mnie to w ogóle wczoraj była ostatnia wizyta. Poza tym że wyniki i wszystko ok, to schudłam kilogram. Nie wiem co, nie wiem jak, ale schudłam.
Niby na 2 kwietnia mam jeszcze skierowanie na usg. Zobaczymy. Syn dziś przechodzi sam siebie i wszystko. Absolutnie wszystko lata, nic się zrobić nie da. Zalał łazienkę, i wlał pełno wody do worka z proszkiem do prania. A ja rano w kucki podłogi myłam...


Kasiula357 (offline)

28-03-2019 17:11:11

U mnie z rana była mniej aktywna ale teraz już nadrabia wiec może jakiś słabszy poranek był winking smiley
Dziś może wezme sie za porządki w kuchni coś porobie bo więcej leżę nic chodzęLOL
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547500, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.