termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Angelisia446 (offline)

22-01-2019 09:05:26

Kasiula nie nie trzeba smiling smiley


Kasiula357 (offline)

22-01-2019 09:27:00

A jak wstawić link ?winking smiley bezpośrednio to co skopiowalam ?smiling smiley

Angelisia446 (offline)

22-01-2019 09:29:32

Ja brałam tam wyżej jest zobacz stronę ze zdjęciem, i póżniej ten link smiling smiley


Kasiula357 (offline)

22-01-2019 09:33:00

[link widoczny po zalogowaniu]

Dzięki winking smiley mam nadzieje ,ze sie udało teraz winking smiley

Natka2505 (offline)

22-01-2019 09:34:12

Ostatnio kontaktowałam się z moja szefowa bo L4 za okres 27.11-21.12 nie zostało mi wypłacone. W zusie mnie poinformowano że pracodawca nie złożył dokumentów uprawniajacych mnie do zasiłku. Taka byłam wściekła że szok. Moja szefowa się zarzekala że dokumenty już dawno wpłynęły i mają nawet jakaś zwrotna odpowiedź od zusu, że gdyby ZUS czegoś potrzebował to się z moim pracodawca skontaktuje. Więc ponownie dzwoniłam do ZUS i mówię co powiedział mój pracodawca. Więc pani w ZUS mówi że oni nie wysyłają do pracodawców takich informacji LOL i że mój pracodawca delikatnie rzecz ujmując wprowadza mnie w błąd. Więc już nie wytrzymałam i nasmarowalam SMSa do szefowej że ZUS jest bardzo zdziwiony że jakieś niby wiadomości zwrotne wysyła i takie tam smiling smiley i że chyba muszą mieć znajomości że sam ZUS do nich pisze w takich sprawach LOL

Dziś dzwonie do ZUS i się okazało że wczoraj wpłynęły dokumenty od pracodawcy za okres 27.11-21.12 smiling smiley i to późniejsze zwolnienie też wpłynęło.

Co za dziadostwo!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Mariplosa (offline)

22-01-2019 09:35:00

Gorzów Wielkopolski
kathrin 85 to przecież nie jest zły wynik cukru nadczczo.

Kasiula córka to różnie czasem nie chce ze mną nawet przez telefon porozmawiać, smutno mi wtedy ale wiem że ona też to przeżywa i stara sobie radzić na swoje sposoby... Tym bardziej że teraz to problem z odwiedzinami tu jest bo dzieci na patologię ciąży wprowadzać nie można, jak leżałam na ginekologii to nie było problemu. Jedna położna mi tu doradziła żeby z ordynatorem porozmawiać bo one mają przepisy i muszą się trzymać. Tylko mąż nie ma kiedy bo praca ale może moja mama mnie odwiedzi w tym tygodniu to ją poproszę żeby do ordynatora się przeszła.

Słodziaki te wasze dzieciątka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2505 (offline)

22-01-2019 09:36:38

Kasiula eye rolling smiley słodziak... Wszystkie wasze dzieci to takie bąbelki słodziutkie smiling smiley też jestem ciekawa jak mój wygląda... eye rolling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Angelisia446 (offline)

22-01-2019 09:40:47

Kasiula udało się - śliczna <3

Natka żebyś jeszcze takimi rzeczami się musiala martwić i stresować wielkie oczy

Mariplosa no właśnie chyba najgorsze w całejk tej sytuacji to to że córeczka zostawiona,ale już niedługo. I będziecie wszyscy razem płaczące dziecko


Osa (offline)

22-01-2019 10:00:32

Kasiula jaki śliczny bobas smiling smiley

Natka jak sama o siebie nie zadbasz to inni maja gdzieś ... niestety. Skandal żeby zaniedbali taka sprawę! Ja tez bym była wściekła a tu stres niewskazany ale kogo to obchodzi. No trudno dobrze ze sama do tego doszłas bo tak to pewnie byś się nigdy nie doczekała.


Natka2505 (offline)

22-01-2019 10:04:22

teraz co miesiąc będę dzwoniła do ZUSu i pytała czy wniosek o zasiłek chorobowy z L4 elektronicznego został przez pracodawcę złożony smiling smiley jeśli nie, to zaraz będzie mój SMS do szefowej z grzeczna prośbą o złożenie przez nią wniosku bo nadal taki nie został złożony smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547620, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.