termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Agnieszzz (offline)

18-09-2019 09:24:49

Lubelskie
Dziewczyny jadę mierzyć suknie ślubne :p co prawda wesele za rok ale siostra ma w maju a że w Anglii pracuje to rzadko tu przyjeżdża i ja z nią przy okazji poprzymierzam sobie :p tylko mała muszę wziąść :p ale na szczęście jedzie też druga siostra to popilnuje może jej trochę. smiling smiley

Ale y nas taka pogoda mzawka jest wiatrzysko zimno. Mam zamiar nałożyć małej body z długim spodenki na to bluzę i kurtkę.


[link widoczny po zalogowaniu]

Evii91 (offline)

18-09-2019 09:39:22

Tychy
Agnieszz super, zazdroszczę, bo to już za mną a jest super uczucie.

Dusia ja na katar nasivin daje. A jak masz chudego szczypiorka, to kupuj body w Auchan, bo one są na takie drobne dzieci. Na moje dziewczyny są jedyne co idealnie pasują.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Osa (offline)

19-09-2019 05:28:18

Agniesz piękny czas przed Tobą smiling smiley my za 2 tyg mamy 3 rocznice ślubu smiling smiley


Angelisia446 (offline)

19-09-2019 09:19:31

Ojj tak Agnieszzz super czas smiling smiley My 8 września 7 rocznicę mieliśmy - nie wiem kiedy to zleciało...


Ewa89k (offline)

19-09-2019 11:01:37

Kuźnia Raciborska
Agniesz to piękny czas, u mnie 26 sierpnia była druga rocznica ale razem jesteśmy już 9 lat smiling smiley

Paulaklara (offline)

19-09-2019 11:06:04

Miałam powiedzieć, jak sprawdził się fotelik po podróży. A więc wczoraj zrobiliśmy 630 km. Fotelik uważam za super, ale! W nosidełkach zwykle jest daszek, tu nie ma, a dziecko siedzi wysoko, więc często świeci słońce. Trochę ciężko wkłada się dziecko, ale do przeżycia smiling smiley młoda siedziała wyżej, wyglądała sobie na drzewka migajace za oknem, ładnie zasnęła, nawet pasy jej smoczek trzymały i nie wypadal smiling smiley ogólnie podróż spoko, ale jadąc do Warszawy się spiesyzlismy, a Młoda oczywiście pomimo tego, że była głodna to zjeść nie chciała bo się rozgladala. Więc stawalismy 3 razy, żeby próbować ja nakarmić i nic. A że musieliśmy być na czas, to jechaliśmy na syrenie sad smiley jak przelozylismy ja do wózka to padła i zasnęła, a potem na spiaco ja nakarmilam. Drogę powrotną prawie całą przespala, a resztę to jej śpiewała albo coś pokazywałam. Ale fotelik polecam smiling smiley

Osa (offline)

19-09-2019 12:27:37

U nas zapadła decyzja . Będziemy się budować obok rodziców smiling bouncing smiley rodzice maja przy domu działkę 1/3ha można zrobić wjazd zupełnie z innej strony , tam są takie ładne stare drzewa , sad w którym bawiłam się z siostrą w dzieciństwie ... w tych drzewach mieszka ten słowik szary który tak pięknie spiewa cała wiosnę ...
w naszym mieszkaniu chcemy pomieszkać 2-3 lata i w tym czasie powoli się budować. Później mieszkanie prawdopodobnie sprzedamy... pomiędzy nasza działka a rodziców chcemy posadzić wiele drzew owocowych żeby mieć wszystko swoje , swoje kury , swoje owoce i warzywa bez oprysku, folie , swoją wodę ze studni. To dla wszystkich najlepsze rozwiązanie. Oboje mamy taka prace ze głównie pracujemy w domu i dojeżdżamy do klientów wiec nie musimy być w mieście codziennie a dla dzieci myśle ze nie ma nic lepszego jak własny ogródek i zabawa na świeżym powietrzu smiling smiley






Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-09-19 12:29 przez Osa.

Osa (offline)

19-09-2019 12:37:27

A tymczasem szykujemy się do wyprowadzki od października ... już z rodzicami mamy ustalone ze przyjeżdzają od poniedziałku do piątku od Ok 11-19 żebyśmy mogli pracować . Sobotę mamy dla siebie i sami zajmujemy się małym a w niedziele przyjeżdżamy do rodziców na wieś. Ciekawe jak to się sprawdzi w praktyce grinning smiley


Natka2505 (offline)

19-09-2019 14:36:54

Osa wow eye popping smiley to spore zmiany u was zajdą smiling smiley ogromny plus że będziecie obok rodziców mieszkać smiling smiley

Dziś wrócił niemaz rano smiling smiley także tydzień będę miała wyjęty z życia LOL już mnie głowa boli...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kathrin (offline)

19-09-2019 15:00:33

Szczecin
Ola super decyzja. Choć ja bym nie Chucka mieszkać rąk blisko rodziców smiling smiley ale z punktu widzenia dzieci i ich rozwoju to bardzo fajna rzecz. My zanim zaczniemy się budować to Marysia pewnie będzie już w liceum a wtedy lepsze będzie miasto smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546400, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.