termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Osa (offline)

14-09-2019 23:11:04

Paulaklara u nas unormował wszystko smoczek a teraz to już nawet smoczek nie potrzebny bo mały wrócił do stałych pór budzenia się w nocy co 3-4h. smiling smiley
Teraz przymierzam się tez do kupna smoczka 6m+ i chciałam bibs bo są ładne i ssanie podobne jak piersi ale chyba będę musiała kupić avent bo dziś dałam mu w dzień bibs na próbę i kilka razy miał odruchy wymiotne a przy smoczku z avent tego nie ma
Dziś mały zasnął nam o 20.00 i mogliśmy sobie znów obejrzec film w łóżku smiling smiley


Osa (offline)

14-09-2019 23:13:50

Natka podpytałam męża o samochody bo to jego pasja i się rym interesuje i powiedział ze jak dla kobiety to z tych które wymieniłaś najlepszy jest kuga , te które chce Twój niemąż to chyba z myśla o sobie LOL


Osa (offline)

14-09-2019 23:17:26

Rafael Franiu jest taki słodziak eye rolling smiley aż ciężko uwierzyć ze daje Ci czasem tak popalić smiling smiley


Osa (offline)

14-09-2019 23:21:51

Evii idź na prawko i się nie zastanawiaj ! Nie bój się porażki bo na pewno będzie ich wiele ale one nie są ważne w perspektywie osiągniętego celu smiling smiley a później o wszystkich zapomnisz a prawko będzie winking smiley


Evii91 (offline)

15-09-2019 08:47:50

Tychy
Co do prawa jazdy to muszę, bo ja cały czas nie jestem pewna jak wyjdzie i czy wyjdzie mi z mężem. Więc muszę być pewna czy w razie czego sama sobie poradzę. Albo jak będzie dłużej robił, żebym mogła czas spędzać tam z dziećmi.

Co do działki to różnie była. Ostatnio byliśmy 3 dni z rzędu. Ale ogólnie raz na tydzień tam jesteśmy, albo a 2 h albo na cały dzień. Najgorsze dojazdy bo 40 minut w jedną stronę. Dziewczyny starsze różnie, albo sadzą że mną, bo na razie wszystko na szybko, żeby zdążyć przed zimą. Głównie tulipany na razie, bo Emi w sklepie zamiast zabawek szukać, to szuka cebulę. Ja sądzę większe rośliny, to dziewczyny noszą mi butelki z wodą, trawę do sciulkowania. Jeżdżą na rowerku albo bawią się w domku lub piaskownicy. Karmią owce za płotem. Jak chcą jeść, to na zmianę albo ja albo mąż się nimi zajmujemy. To samo z Alicja, albo mąż albo ja karmimy, po karmieniu chwilę się nosi i później albo do łożeczka turystycznego dajemy ja albo ja biorę ja w wózku o ok siebie i patrzy co robię. Więc jakoś trzeba podzielic obowiązki. Ale i tak wydaje mi się. Ze dużo zrobione. W tym tygodniu jedziemy na cały dzień. Mąż ma skręcić huśtawke i w końcu zobaczę czy te przekopane rabaty beda pasować...




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Agnieszzz (offline)

15-09-2019 10:46:34

Lubelskie
Dziewczyny chodzicie z maleństwami do kościoła czy czekacie aż podrosna bardziej??


[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2505 (offline)

15-09-2019 11:24:30

Agnieszka ja właśnie wróciłam z kościoła z dzieciakami smiling smiley Mikołaj teraz musi co niedziele chodzić bo do komuni idzie w maju, Maksiu był bardzo grzeczny, zero marudzenia smiling smiley rozglądał się i całą msze trzymał mnie za palec LOL


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kathrin (offline)

15-09-2019 11:41:53

Szczecin
Czesc dziewczyny !
My z mała chodzimy normalnie, często msze przysypia, a nawet jak się obudzi to jest bardzo zainteresowana tym co wokół , jest spokojna.

Dziś odpuszczamy, bo Olce orzypaletal się katar, źle jej się śpi, w nocy była taka niespokojna.
A nas bolą gardła, więc chyba rodzinnie będziemy chorować.
Wczoraj mieliśmy super dzień, cały na dworze, na pikniku i spacerze z przewodnikiem. Później pojechaliśmy z mężem do takiego gościa co ma mu instalacje zrobić. Teraz jak Evi spędza czas na działce no i sobie z dziewczynami pospacerowalysmy. Byliśmy na fajnym placu zabaw. No tyle że ten katar.

Ja na zimę kupiłam Oli dwa cieńsze kombinezony i jeden grubszy. Poza tym mam dwa spiworki do wózka. Jeden na pokarze, drugi z wełna.

Sylvusha (offline)

15-09-2019 12:09:43

Bielsko/Londyn
Ojej ale rozpisane dziewczyny winking smiley
Ja wczoraj bylam na koncercie I mala dala tym razem popalic tatusiowi LOL dobrze niech wie winking smiley niby Wie ale...jak dzieciaki dadza w kosc to lepiej sie Wie LOL

Osa tylko kombinezon, najlepsza rzecz na swiecie, ja zawsze na zime gruby puchowy poki dzieci nieruchome, wystarczy ze w tym co jest w domu wrzucasz w kombinezon I gotowe, nic nie zawiewa itp winking smiley ja zawsze lubie ze stopkami ale odpinanymi smiling smiley


Evii91 (offline)

15-09-2019 13:51:05

Tychy
Ja myślałam, że ciuchów nie mam, ale jak przejrzałam po dziewczynach, okazało się, że Alicja szybciej rośnie niz one i mam masę ciuchów. Dobrze, że nie miałam siły na ubraniowe zakupy.... Nie długo będą te sam rozmiar nosić hehe.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-09-15 13:51 przez Evii91.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547980, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.