termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Natka2505 (offline)

16-08-2019 09:32:49

U nas skoków nie ma, albo Maksiu przechodzi je tak łagodnie że ja tego nie zauważam.

Młody tez się potrafi wycinać w łuk jak jest na boku i bardzo wtedy zadziera głowę patrząc za siebie. Slini się na potęgę, już wczoraj mówiłam że wygląda jak buldog LOL nie dość że puldaski takie grubaśne ma to jeszcze tyle śliny grinning smiley

W nocy nadal śpi ładnie dziś od 21:30 do 5:30 po czym wzięłam go do łóżka swojego, dałam smoczka i zasnął dalej. Spaliśmy do 8:40 smiling smiley

Ale z zasypianiem już zrobił nam się lekki problem, bo teraz mało kiedy zasnie sam sad smiley muszę go bujać lub przytulić swoja twarz do jego i całować po czole, wtedy ładnie zasypia. Domyślam się ze wkroczył w jakiś etap w którym bardzo potrzebuje bliskości mojej... Wystarczy kilka buziaczków w czółko i zasypia.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Paulaklara (offline)

16-08-2019 10:47:53

Jak ja Ci zazdroszczę tych nocy smiling smiley był czas, że moja spala 6,5 godz potem karmienie i 4 godziny. To było takie piękne smiling smiley

Udało mi się godzinkę przespać. Poza tym nie chce mi się totalnie nic. A tu pasuje iść do sklepu po coś na obiad...

Mówiłam Wam, że mój jeden jedyny raz wybrał się z Małą do sklepu i już go w kolejce przepuscili ludzie? Tak sami z siebie, że mu się należy. A ja kurde codziennie tam chodzę i nikt o tym nie pomysłi :p

aniasz1 (offline)

16-08-2019 11:17:51

Myślałam, że to tylko u nas to wyginanie. Mój też się tak wygina w łuk jak się przekreca, ale tylko w lewą stronę, w prawo obraca się bardzo ładnie. I mam to samo co Ty Rafael, aby teraz małego przewinac to nieźle muszę się nagimnastykowac. Odpycha się nogami od podłoża.

Ewa89k (offline)

16-08-2019 11:34:55

Kuźnia Raciborska
Moja też się wygina tak w łuk i trudno teraz ja przebrać bo przekręca się na bok. Zaczęła też łapać stopy i wkłada je do buzi a gdy ma skarpetki to całe są później mokre.

Ewa89k (offline)

16-08-2019 11:37:33

Kuźnia Raciborska

Natka2505 (offline)

16-08-2019 13:42:01

Ewa o boziuuuu jaka chudzinka wspaniała i prześliczna eye rolling smiley mój Maks to taki pulpet że nie wiem czy brzucho mu pozwoli aby jak zadrzec syrkę LOL


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ewa89k (offline)

16-08-2019 14:31:21

Kuźnia Raciborska
No w porównaniu do syna to rzeczywiście jest drobna i mniejsza niż syn był w jej wieku. Ona jeszcze nosi rozmiar na 68 bardzo późno zaczęła go nosić i jeszcze ma pampersy dwójki chociaż zaczynają w końcu być małe i następna paczka to już będzie trójka. Urodziła się to miała 55 cm a przy ostatniej wizycie u lekarza czyli 7 lipca miała 58 więc narazie wolno rośnie ale lekarka mówi że wszystko jest w porządku że później może nadrobić. Następną wizyte mamy 3 września to zobaczymy ile urośnie do tego czasu

Rafael (offline)

16-08-2019 14:56:37

Łomża
Ewa mój mały to pulpety i sporo urósł, ale nosi jeszcze niektóre ubrania na 62cm. Zależy od firmy. A niektóre na 74 cm są na styk. Każde dziecko rozwija się własnym tempem. Nie martw sięwinking smiley. Powiedzcie mi jak ja mam się jutro ubrać.
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Jakbym włożyła czerwoną to czarną opaskę do tego [link widoczny po zalogowaniu] a jak karmelową sukienkę to różową opaskę [link widoczny po zalogowaniu] ( albo czarną, sama nie wiem). I szczerze mówiąc myślałam, że ta karmelowa będzie ciemniejsza i mąż stwierdził, że jest sraczkowatasad smiley. Różnica między zdjęciami jest w butach.


Paulaklara (offline)

16-08-2019 15:16:02

Ja bym wybrała ta karmelowa i czarne buty i czarna opaska smiling smiley

Natka2505 (offline)

16-08-2019 16:03:37

A mi najbardziej się podobasz w czerwonej z czarnymi butami eye rolling smiley

A ty sama w której się najlepiej czujesz?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547960, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.