termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Natka2505 (offline)

27-07-2019 16:31:57

Rafael jesteś WARIATKĄ LOL

Ja to od pierwszego dnia "uczyłam" Maksa aby potrafił zająć się "sam sobą" smiling smiley wiadomo, Jak płacze czy bardzo marudzi to lecę do niego ale jak leży sam i sobie guga po swojemu do sufitu/zabawki czy innej rzeczy to zostawiam go w spokoju smiling smiley i to nie tak że on cały dzień leży sam, po prostu ja zajmuje się np.obiadem i wiem że on sobie godzinkę poleży sam w tym czasie, a jak zrobię obiad to idę z nim "porozmawiać" smiling smiley bardzo się cieszy jak ma po takim czasie towarzystwo do rozmowy...

Franiowi nic nie będzie smiling smiley po prostu pozwalasz mu nauczyć się bycia samemu smiling smiley oczywiście trzeba kochać i przytulać i całować, rozmawiać z takim maluszkiem ale uważam że równowaga też musi jakaś być smiling smiley bo później sama kupy za przeproszeniem nie zrobisz tylko będziesz robić to z dzieckiem na kolanach jeśli nie nauczy się chwili pobyć samemu LOL


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-27 16:33 przez Natka2505.

Rafael (offline)

27-07-2019 17:27:35

Łomża
Pewnie mi trochę czasu zajmie wyleczenie się z tegoLOL. Po prostu go bardzo kocham ( z resztą tak jak my wszystkie swoje dzieci). Dziś zaczął łączyć rączki. Jestem bardzo dumna z niegosmiling bouncing smiley


Kasiula357 (offline)

27-07-2019 18:41:41

Rafael rozumiem Cie bo mam tak samo nawet jak jada sama na zakupy to mam wyrzuty, że mnie nie ma przy niej smiling smiley ale to syndrom piereszego dziecka smiling smiley

A ja juz mam dosc jestem wykończona mam dxieci mojej siostry na głowie wiec właśnie musze ogarnąć kąpiel 3 a Maja nie chce zrobić drzemki wiec latam od jednek do drugiej smiling smiley oczywiście mojego nie ma nadal w domu wróci usiadzie przed komputerem i tyle z jego pomocy sad smiley

Osa (offline)

27-07-2019 20:49:21

Rafael rozumiem Cię doskonale :-) tez mi serce pęka jak widzę ze on sobie sam zasypia ... ale pozwalam na to właśnie żeby nie przedobrzyć. Jak widzę ze sam dobrze się bawi to tez na sile nie zabawiam tylko go zostawiam i pozwalam się cieszyć do sufitu listków itp co tam akurat go cieszy smiling smiley i wszystkim każe tak robić kto się nim akurat zajmuje smiling smiley
Z tym paraliżem sennym to masakra ja tez często mam tak ze „się dusze” bo leżę w takiej pozycji ze złe mi się oddycha a nie mogę się ruszyć i chwile potrwa nim się obudzę i zmienię pozycje ...to jest teoche jak horror, cieszcie się ze tego nie macie, a dla mnie to sygnał ze muszę więcej odpoczywać. Dziś mąż cały dzień zajmuje się małym i jutro tez.


Rudaaa (offline)

27-07-2019 21:07:28

U nas dziś większość dnia Małym zajmowali się dziadkowie. Ja tylko właściwie na karmienie. Przespal większość dnia na dworze i chyba powietrze go dobilo bo dawno tyle godzin nie spal w dzien. Kusi mnie lampka wina do poduszki z Mężem. Jakby tylko usnal swoim głębokim snem to do 3-4 rano mam spokój. smiling smiley Zobaczymy


[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2505 (offline)

27-07-2019 21:11:40

Mi niemaz kupił Karmi, otworzyłam o 20:00 i nadal "męczę" LOL zostali mi mniej niż połowa. Dopije i idę spać smiling smiley Maksymilian coś dziś marudny był na sam wieczór... No i u nas cały wieczór pada i co jakiś czas grzmi.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Agnieszzz (offline)

27-07-2019 21:27:06

Lubelskie
Ja wczoraj raczylam się kieliszkiem winka smiling smiley

Dziewczyny dzisiaj byłam u siebie w miejscowości z koleżanką się spotkałam. Opowiadała mi że u nas kobietka miała trzecia cc miała znieczulenie całego ciała i nie wybudzila się że śpiączki sad smiley już dwa tyg. Jeśli się wybudzi za pewne czeka ją paraliż. U nas już parę wiosek od nas była taka sytuacja i babeczka warzywo...

Przejęłam się tym bo jak sobie pomyślę że mi z 4 razy wkuwali znieczulenie i aż mówi że ostatni raz i będzie te całego ciała.. To zaczęłam się modlić żeby wkoncu ta cholerna igła weszła w odpowiednie miejsce i się udało..


[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2505 (offline)

27-07-2019 21:35:00

Agnieszz okropne wielkie oczy moja mama miała cc z moim bratem, i też właśnie ją uśpili do cesarki i na dodatek ma bliznę pionowo a nie tak jak się teraz robi poziomo... Nie wiem czy dobrze kojarzę ale w dawnych czasach za cięcie poziomo przy cc trzeba było zapłacić? Albo ktoś mi to opowiadał albo mi się śniło LOL


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kasiula357 (offline)

27-07-2019 21:47:55

Dziewczyny trzymajcie kciuki aby nas nie zalało sad smiley mamy sciagbieta polowe dachu przykryta tylko folia a idzie taka burza sad smiley
Juz mam nocke z głowy sad smiley

Evii91 (offline)

27-07-2019 22:59:09

Tychy
Ja miałam tak kilka razy w życiu, o dziwo miałam pewność że to szatan mnie dusi i nie mogę się obudzić. Wypowiedziec w śnie musiałam z trudem 3 razy jedno zdanie, ale już ledwo ledwo dawałam radę to zrobić, bo czułam że to koniec, że odplywam. "Precz szatnie, przybadz panie". To było straszne....




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547490, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.