termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Rafael (offline)

25-07-2019 07:26:00

Łomża
O grafiki w ramach doprosić się nie mogłam. Stwierdził, że obwieszać się nie będzie. Odpuściłam. A wczoraj sam zamówił, bo stwierdził, że na puste ściany patrzeć nie możegrinning smiley. I tak jest że wszystkim. Tylko on później twierdzi, że to jego pomysł i nie przypomina sobie, żebym ja coś mówiłatongue sticking out smiley. Niech tak sobie myślitongue sticking out smiley.I tak jest że wszystkim. Poczekam a i tak będę miała to co chcęLOL


Rinka (offline)

25-07-2019 07:28:12

Janówek
xD

Natka dzieci tak fajnie z pieskiem wyglądają,zawsze sie przytula, pobawia.Luna lepiej trafić nie mógła..

Rafael (offline)

25-07-2019 07:28:27

Łomża
AngelisiaLOL. U nas na szczęście jest jedno kinotongue sticking out smiley


Natka2505 (offline)

25-07-2019 07:40:10

Rinka tak na dobra sprawę to najwięcej radości mam chyba ja LOL

Mikołaj też się bardzo cieszy, wychodził z nią wczoraj na dwór aby siku robiła na trawce, pilnował jak spała na łóżku smiling smiley ciekawe kiedy mu ten zapał przejdzie LOL

Tylko martwi mnie ze nie jadła ani nie piła wody sad smiley musialam moczyć palec i tak dopiero coś tej wody zlizala, napisałam do tej mojej koleżanki że martwi mnie to ale odpisała mi że mała musi się oswoić i że to normalne że może nie chce ani jeść ani pić bo jednak to nowe otoczenie. Dziś jadę jej kupić jakaś mokra karmę to może jak taka jej zapachnie to coś zje.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Evii91 (offline)

25-07-2019 07:53:43

Tychy
Moja Ala pobiła rekord spania bez jedzenia od 21:30 do 7:40... Ale się wyspałam. Wczoraj dzień dała popalić, ale noc bajka....




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2505 (offline)

25-07-2019 09:06:11

Maks się obudził o 1:30 i o 5:00... Ja się nie wyspałam płacz

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

dusia30 (offline)

25-07-2019 09:20:45

Gliwice
Super psiak Natka juz widzialam na fb
Bylysmy wczoraj na zzczepieniu moj gigant wazy 5 200 woow
Dzisiaj jedziemy na 4dni do mojej babci do łodzi chce pokazac druga prawnuczkę
Jemy teraz u sie zbieramy


Osa (offline)

25-07-2019 09:28:35

Ja tez się nie wyspalam. Mały mi się budził 1.00 4.00 7.00. Wróciliśmy do naszego trybu budzenia po porodzie ... ale i tak jest lepiej niż kilka nocy temu 5 razy.
Wczoraj dzwonili do mnie ze już w tym miesiącu wypłaca 500+ , załatwiłam tez w końcu becikowe, jak kasa przyjdzie to pójdzie na pokój dla małego, zamówiłam już dla niego lozko 160x90 dywan i pojemniki na zabawki, robimy mu tak żeby miał do 6 roku życia aż pójdzie do szkoły , później pewnie trzeba będzie robić Od nowa smiling smiley
Wczoraj tez przyszły nam kasizwczki które zamówiłam . Są cudne , na niektóre może jeszcze za wcześnie ale czytamy już małemu codziennie
[link widoczny po zalogowaniu]


Ewa89k (offline)

25-07-2019 09:51:50

Kuźnia Raciborska
Natka ale słodko razem wyglądają, bedzie wspaniala przyjaźń między nimi smiling smiley

Sylvusha (offline)

25-07-2019 10:07:25

Bielsko/Londyn
[link widoczny po zalogowaniu]

Dziewczyny wlasnie czytam ta ksiazke, z calego serca polecam tym co maja wiecej niz jedno luv planuja drugie.... Takie proste (a nielatwe) zmiany moga naprawde zdzialac cuda, ja o rywalizacje moich dzieci bardzo sie boje Bo Sama bylam wychowana wlasnie w ciaglym poczuciu rywalizacji, czytajac ksiazke widze jakie bledy popelnili moi rodzice (doslownie wszystko na opak LOL ) ci autorzy maja kilka pozycji, najpopularniejsza to [link widoczny po zalogowaniu]


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.