termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Ewa89k (offline)

14-07-2019 11:35:47

Kuźnia Raciborska
Też się zastanawiam co u niej słychać

Rafael (offline)

14-07-2019 14:04:44

Łomża
Evii no i Marta...


Rafael (offline)

14-07-2019 14:17:11

Łomża
Kathrin myślę,że to dobra decyzja. Wyjdziesz z czystego domu i wejdziesz do czystego. I nie umęczysz się.
Ewa dobrze, że Mai nic się nie stało. U mnie pewnie byłoby tak samo. Mąż by się wydarł a jak jemu by spadł to bym zamilkłasad smiley.
My mamy zaproszenie do Krakowa na wesele i chcemy jechać, ale ja z małym a mąż bez niego, bo to 7godzin jazdy bez przystanków. Jak dojdą przystanki to cały dzień w aucie. I nie jedziemysad smiley


Rudaaa (offline)

14-07-2019 15:24:14

A my po weselu. Mały wstał tylko kolo 1 na mleko. Wróciłam do domu, nakarmilam i znowu pojechałam. Zamykalismy imprezę o 5 smiling smiley ale sie wytancowalam! Pierwsze wesele totalnie bez alkoholu i można się bawić smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Ewa89k (offline)

14-07-2019 15:48:23

Kuźnia Raciborska
Ruda to dobrze że wesele się udało i że syn dał ci się pobawić trochę smiling smiley

Agnieszzz (offline)

14-07-2019 17:36:49

Lubelskie
Ewa nic dziwnego na pewno miałaś stresa. Ja już wiem po sobie ze nie ma co tak zostawiać jak mąż śpi a dziekco spokojnie leży. Raz tak powiedziałem mu że mała tu leży sama poszłam a on kręcąc się mały włos by na nią nogi nie położył.

Ruda my miesiąc temu też na weselu byliśmy i potwierdzam że bez alkoholu super da się bawić smiling smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2505 (offline)

14-07-2019 18:25:30

Ja zazwyczaj imprezy mam bez alkoholu bo jestem kierowcą smiling smiley i też się dobrze bawię zawsze smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Osa (offline)

14-07-2019 21:16:23

Dwa dni miałam migrenę... mam nadzieje ze jutro jiz poczuje się lepiej.
Ewa dobrze ze nic się nie stało ale nie można dopuszczAc do takich sytuacji ... z facetami tak to jest trzeba za nich myśleć często

Ja tez bym sobie na wesele pojechała smiling smiley a ja zawsze bez alkoholu bo zwyczajnie nie lubię. Lubie tylko szampana z alkoholi i pije dla toastu lub w sylwestra ale to tez nie zawsze , mąż ma do mnie trochę żal bo ja niechętna na wieczory z winem jestem ... czasem mi to wyrzuca a ja czasem się zmuszę i wypije dla niego kieliszek wina i po tym jednym zazwyczaj już nogi miękkie i prawie bombę mam LOL
Ale ja nie lubię tego uczucia a on lubi mnie w takim stanie grinning smiley wiec czasem dam się namówić na ten kieliszek wina

Chyba nadszedł czas ze dam małemu smoczka ... bo tak sobie paluszki do buźki pcha i je ssie ze mi serce pęka i czuje jakbym mu krzywdę robiła ze nie daje mu tego smoczka ... juz dwa razy zasnął z paluszkiem wskazującym w buźce i sobie go ssał ...


Natka2505 (offline)

14-07-2019 21:29:54

Osa kiedyś wypowiadała się jakiś pani psycholog w Dzień dobry TVN i właśnie było o smoczku i paluszkach. Coś ze jak dziecko ssie palce to może później mieć krzywe czy coś w tym stylu. Nie pamiętam dokładnie. Musiałabys poszperać w necie i poszukać o tym. Pani psycholog powiedziała że łatwiej oduczyć dziecko ssania smoczka niz palców smiling smiley bo palca nie odetniesz a smoczek może się zgubić, zepsuć itp.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Osa (offline)

14-07-2019 21:36:20

Natka dokładnie do takich samych wniosków doszłam ...


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548100, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.