termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

20_marta (offline)

18-06-2019 15:41:33

Ja mam dziś strasznego dola :/ weszłam na wagę i się załamałam... Co prawda miałam jakiś czas temu straszne parcie na słodkie, coś tam zawsze skubnęła ale bez przesady nie obżerałam się batonami ile wlezie... 3 tyg po porodzie w zasadzie wrocilam do wagi z przed ciąży, tzn został mi 1kg ale to poszło w cycki smiling smiley a dziś jak się zwazylam 5kg więcej :/, czyli prawie połowa tego co przytyłam w ciazy sad smiley masakra jakaś nie wiem o co chodzi... jem tak samo a nawet lepiej niż wcześniej, dużo się ruszam a waga rośnie jakaś porażka normalnie... a najlepsze jest to ze nie widzę po sobie żebym tyla jakoś brzuch troszkę jeszcze większy ale mieszczę się bez problemu w przed ciążowe ciuchy, nie wiem o dochodzi, może hormony jakoś szaleją nie wiem sad smiley

Evii91 (offline)

18-06-2019 15:51:38

Tychy
Natka u mnie wszystkie dziewczyny ulewaly...

Marta nie przejmuj się, nie dawno rodziła, pewnie normalne takie skoki wagi są.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

20_marta (offline)

18-06-2019 15:57:40

Evii a odbijasz mała w trakcie jedzenia? Ja Matyldę odbijam podczas jedzenia i po jedzeniu tez. Z reszta zauważyłam ze jak jej w trakcie nie odbije to się rzuca jakby ja brzuszek bolał a jak ja odbije to jest ok i dalej wcina. Czasem tez oleje ale to właśnie głównie wtedy jak jej nie odbije w trakcie...
Kurczę przechlapane masz aż strach dziecko położyć, oby dwie się umeczycie sad smiley

Evii91 (offline)

18-06-2019 16:09:17

Tychy
Ona zjada w 10 - 15minut jednym ciągiem bo teraz jest na butli. Odbijam i noszę z 15 minut z główka wyżej, czasem dłużej i dopiero kładę. Tylko że ona i tak w trakcie tego noszenia uleje. Ostatnio mi dużo zjadła, kończyła jeść a ja zaczęłam kaszle bo chora jestem. Wszystko nagle zwymiotowala bo trochę ja wytrzeslo...




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2505 (offline)

18-06-2019 16:09:21

Marta łączę się w bólu bo mam to samo... Mi jeszcze zostało dużo do zrzucenia po ciąży sad smiley dopiero połowa mi spadła i koniec. Już nawet nie czekam na to lato sad smiley chce już jesień... Bo wstyd się pokazywać.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

20_marta (offline)

18-06-2019 16:14:27

Kurde przechlapane Evii alenajwyrazniej taka ma urodę Alicja.

Kurde Natka ja tez! Jeszcze za półtora miesiąca mam chrzciny i jestem chrzestna a wyglądam jak pół dupy zza krzaka...
My jeszcze chrzcin nie ogarnelismy dla Matyldy ale planujemy dopiero gdzies w Październiku wiec może się jakoś ogarnę do tego czasu bo masakra jakaś...

Agnieszzz (offline)

19-06-2019 04:49:38

Lubelskie
My od wpoldo 4 nie śpimy. Tzn ja z niunia bo mój śpi w najlepsze.. Wieczorem się wkurzylam chciało mi się spać było późno, a mój dopiero po 23 do łóżka przyszedł bo na kompie siedział i on coś "chce" jak u spałam mała mieliśmy sporo czasu dla siebie ale jemu się wtedy nie chciało to później mi się nie chciało I odwróciłam się dupa i poszłam spać. Nie będę na każde zawołanie. :p

Coos małej pory się pomieszaly yawning smiley powinna budzić się o 6 i być aktywna. A pobudka o 3:30 na Karmienie i od tamtej pory nie chce spać i nie zapowiada się żeby zasnęła sad smiley ciężki dzień wyczuwam bo nie będę miała się kiedty zdrzemnac nawet


[link widoczny po zalogowaniu]

Angelisia446 (offline)

19-06-2019 06:08:54

Dziewczyny co do wagi mam to samo. Staram się teraz słodkiego nie jeść. Ale pozatym jem wszystko normalnie więc nie wiem na ile pomogą te słodycze...po córce nie dość,że do wagi sprzed ciszy w moment wróciłam to jeszcze wazylam 3 kg mniej ogólnie startowałam wtedy z waga 48 A później wazylam 45 niecałe wielkie oczy w sumie nie wiem jakim cudem bo teraz to tak nie działa. Może wiek też swoje robi? Człowiek starszy jednak to przemiana materii też inna? Nie wiem,wiem,że do chrzcin bym chciała coś ze sobą zrobić. Niby waże 50kg teraz ale potrzebuje tych 2 kg jeszcze żeby czuć się ok. A to siedzi w kulosach i dupie i ani myśli spaść :confused:


Angelisia446 (offline)

19-06-2019 06:10:43

Ksawciu przez te pogody teraz zmienił porę budzenia. Zawsze na mleczko się budził ok 4-5 A teraz o 3 pobudka codziennie. Później koło 4-5 i np nie śpi jeszcze teraz. Nie wiem co mu się poprzestawialo. Mało tego jak się obudzę bo steka to leży w poprzek łóżeczka za każdym razem tak się wierci w nocy


Sylvusha (offline)

19-06-2019 08:06:05

Bielsko/Londyn
Dzieci sie budza Bo jasno sie robi, moja spi Bo mam zaslony blokujace swiatlo I poki nie odslonie to jest noc LOL polecam!!
Ja wagi nie mam wiec nawet nie wiem hehe ale wiadomo ze jeszcze nie wrocilam do siebie, dziewczyny dopiero czerwiec! Pogadamy o wadze w listopadzie, ok? :-*


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.