termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Rinka (offline)

06-06-2019 20:14:25

Janówek
Felkowi obcięłam włoski,aby lepiej rosły i wyrownalam, ma wszędzie krótkie, nie tylko z przodu jak malusi dziadziuś.xD

Dziś do 15 nie spał od rana.Ja przy szumie lekko usnelam na kilka chwil.Zasnal na trochę w wózku i dopiero teraz po powrocie z spaceru.
Rafael lubisz niebieski królewski, tak jak jasmiling smiley
Natka, podziwiam Cię,ze Ty tyle gotujesz w tak trudne upalne dni.Ja porostu nawet w domu odczuwam upał i chodzę jak zombie.
Prasowanie na mnie czeka i niech poczeka.

Natka2505 (offline)

06-06-2019 20:27:43

Jadlodajna u Natki LOL

Też nie chce mi się gotować, robię bo muszę... A podobno mają przyjść jeszcze wyższe temperatury więc wtedy będę leżała brzuchem do góry.

Byłam przed chwilą ściągnąć pranie z suszarki i powiem wam że na dworze jest nawet przyjemnie smiling smiley ale jak tylko Maks zaśnie to wskakuje do wanny i idę spać. Gdybym nie była taka padnięta to bym sobie posiedziala na tarasie, jednak zmęczenie wygrywa dziś niestety.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Evii91 (offline)

06-06-2019 20:30:10

Tychy
A mi Alicja cały dzień nie śpi.... Do tego cyca już nie chce...




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kathrin (offline)

06-06-2019 20:54:43

Szczecin
U mnie burze przechodzą straszne, już nie pamiętam kiedy taka była. Walnelo gdzieś blisko bloku i włączyły się syreny w firmie niedaleko.wylo chyba z godzinę.

kathrin (offline)

06-06-2019 20:58:45

Szczecin
Angelika a Ty w szkole pracujesz ?

Natka2505 (offline)

06-06-2019 21:12:46

Maksiu wpadł w taką histerie że płakał tak okropnie sad smiley nigdy tak nie miał... Nie wiem co mu się stało... Leżał sobie w kolysce i najpierw zaczął marudzić a później się rozplakal na całego... Aż mu łzy leciały sad smiley uspokoił się, zasnął i znów na nowo sad smiley teraz znów zasnął, udało mi się go odłożyć do kołyski, włączyłam mu szum i póki co śpi... Ehhh...

W całej tej sytuacji to sama wpadłam w panike bo nie wiedziałam co mam zrobić aby przestał tak płakać sad smiley nawet mu bodziaka i pampersa przebralam bo myślałam że może coś go gdzieś uwiera... A godzinę wcześniej go kapalam i wszystko miał czysciutkie założone...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Rinka (offline)

06-06-2019 22:05:57

Janówek
Natka,a czy jadłaś np grzybki?
Chyba, ze to nie płacz z bólu.
Dziewczyny,ja kiedyś jak miałam ok 2lat napiłam się wywaru grzybnego i robili i płukanie żołądka, mało nie umarłam.

Sylvusha (offline)

06-06-2019 22:21:30

Bielsko/Londyn
Dziewczyny ja sie tak rozkrecilam ze slodyczami ze stwierdzilam hola hola! Postanowilam ze czerwiec bez cukru (: NIC slodkiego NIC Bo przeciez szok! Ja nigdy nie mialam smakow na slodkie, w ciazach dwoch ostatnich, czasem przed okresem ale teraz nagle stwierdzilam ze mija dwa miechy od ciazy a ja dalej wpieprzam jak ciezarny wieprz LOL
Poki co nie trzese sie jakos idzie smoking smiley


Natka2505 (offline)

06-06-2019 22:22:11

no właśnie nie jadłam... Gotowałam dziś grzyby ale nawet ich nie tknęłam. Doprawiłam sos i próbowałam przed dodaniem grzybów. Teraz śpi sobie grzecznie. Nie wiem już sama, może się czegoś przestraszył... Chociaż nie wydarzyło się wtedy nic takiego co mogłoby go wystraszyć...

Najważniejsze że teraz jest spokojny. Wykąpałam się na spokojnie, wyłączyłam szum i idę też spać smiling smiley

Ogólnie przed chwilą dzwoni do mnie sąsiad że szyby w aucie nie zamknęłam i kot chodzil sobie po dachu samochodu i wlazł do srodka przez ta otwartą szybę... :confused: jak to dobrze mieć sąsiada który pilnuje mi podwórka LOL ehh... Życie na wsi grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Sylvusha (offline)

06-06-2019 22:27:12

Bielsko/Londyn
Wszyscy wszystko wiedza Natka ... Brrrr
Niby sie przydaje czasem ale...

Rinka jak mialam 5 lat lyknelam bimbru LOL dziadzio moj pedzil I wlal do butelki po coca-coli (tej takiej fajnej niegdys szklanej) I postawil na stole ja nie zdajac sobie sprawy ze kolor nie pasi wzielam I zalyczylam...powietrze zlapalam zapewne dopiero po kilku minutach LOL


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.