termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Evii91 (offline)

26-05-2019 14:07:45

Tychy
No właśnie mam złe przeczucia, a kiedyś już też nie był wobec mnie w porządku ale nie jestem pewna czy mnie wtedy zdradził czy nie. Ale on ogólnie nie należy dla facetów którzy bardzo się picuja. A tu nagle tak się zachowywał, jak by się z kimś umówił... I to tylko wtedy, kiedy idzie tam. A takto trzeba się z nim sprzeczac żeby poszedł się umyć.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rinka (offline)

26-05-2019 14:27:51

Janówek
Agnieszka,Twoja dzidzia to jak prezent na dzień mamy smiling smileysmiling smiley
Evi, obserwuj,bo cholera wie.

Evii91 (offline)

26-05-2019 15:23:59

Tychy
Muszę, mam nadzieję, że totylko tak wyszło, i nic nie kombinuje.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Sylvusha (offline)

26-05-2019 17:50:04

Bielsko/Londyn
Evii a czy ryzykowalby to tak otwarcie robic gdyby mial zle zamiary? Zrobilby tak abys myslala ze dla Ciebie...tak mnie sie wydaje... Moze kryzys wieku sredniego go dopada LOL
Jestes przemeczona slonce, nie zamartwiaj sie czyms co moze zupelnie nie ma znaczenia...


Rinka (offline)

26-05-2019 18:05:37

Janówek
To Sylwia jeszcze gorzej. Ja dziś tak sobie pomyślałam,a co jeśli mój udaje, ze coś niby dla mnie robi:/

Evii91 (offline)

26-05-2019 18:08:54

Tychy
Sylwia tylko on wtedy podobnie się zacho i dlatego się boję. Po 11 latach już mniej więcej czuje kiedy coś nie tak...

A znałam faceta który szukał kochanki a żonę bardzo kochał, szanowal, kupował jej wszystko i razem spędzali czas. Ale między czasie ja zdradzał bo mu się jedna kobieta w łóżku nudzila.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-05-26 18:09 przez Evii91.

Sylvusha (offline)

26-05-2019 18:25:21

Bielsko/Londyn
Rinka, staram sie pocieszyc Evii, nie dolowac Ciebie...ale jesli udaja to kazdy z naszych facetow moglby...
Heh Evii, poobserwuj ...


Evii91 (offline)

26-05-2019 18:47:21

Tychy
Ja od zawsze jestem czujna. Pewnie dlatego mnie to zaniepokoilo. Nic więcej nie zrobię, bo nie mam dostępu.

Każda z nas ma coś z tymi facetami... Oni są potrzebni tylko, żeby dzieci robić i zatruwac kobieta życie.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Paulaklara (offline)

26-05-2019 20:31:34

Myślę tak, jak Sylwusha, że gdyby coś było na rzeczy, to by się z tym bardziej krył. Zresztą może powiecie, że jestem głupia, ale jeśli mnie miałby zdradzić facet to bym go nie pilnował, niech zdradza, niech to wyjdzie jak najszybciej i będzie sprawa zakończona, a tak to tylko bym się stresowala czy to Ju zrobił, czy jeszcz itp. W związku wierność to podstawa, jeśli miałabym się zadreczac czy mnie zdradzi czy nie, to bym osiwiala smiling smiley

Moja gwiazda dziś do 15 marudzila i spała może po pół godziny, a potem pięknie spała i dala nam odpocząć i pojechać do leroy zamówić blat do kuchni i teraz się usypiamy. Pewnie trochę to potrwa, bo po kąpieli taka rozemoxjonowana.

Nie mogę się doczekać czwartku, jak w końcu moi rodzice przyjadą i zobaczą wnuczek. Będę miała kilka dni spokoju, bo pewnie na zmianę będą chcieli nosić i bujac smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546160, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.