termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Natka2505 (offline)

25-05-2019 16:09:37

Evii to co się teraz dzieje to paranoja. Ja napewno nie będę posyłała dziecka na takie zajęcia. Nawet jak będą obowiązkowe to nie pójdzie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Evii91 (offline)

25-05-2019 16:11:52

Tychy

Osa (offline)

25-05-2019 16:18:42

Rafael to tym bardziej teściowa nie powinna Cię pouczać jeżeli chodzi i karmienie ... Ja też mam białe mleko takie wręcz wodniste dopiero pod koniec widać że tłuste.

Evi to nie jest jakiś fake news? Bo aż się wierzyć nie chce sad smiley brak słów

Dziewczyny czy Wasze dzieci robią po piersi zielone kupki ? U nas dziś wszystkie odcienie zieleni żółtego i pomarańczowego ... jak pytałam pediatry to mówiła ze normalne a położna ze seledynowa ok a inne odcienie nie.. i nie wiem co myśleć. Jak jest u Waszych dzieci ?


Evii91 (offline)

25-05-2019 16:32:13

Tychy
Osa moja mama widziała to w telewizji jak sami o tym mówili, że dzieci od 4 lat maja się uczyć tam dotykać, że to sprawia przyjemność. Nauczyciele maja naklaniac do masturbacji. W Warszawie podobno już podpisala na to zgode.

Jak by moje dziecko jakąś baba albo facet chcieli dotykać albo namawiać na to, to bym chyba zabiła...




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kathrin (offline)

25-05-2019 18:47:08

Szczecin
Dziewczyny jestem w szoku! Ola dziś przekrecila się z brzuszka na plecy! Pamiętam że Marysia długo tego nie potrafiła a ona teraz nie ma nawet 7 tyg. Wasze też tak się spieszą do pzekrecania?

Natka2505 (offline)

25-05-2019 18:48:25

Brawo dla Oli eye rolling smiley

Maksiu jeszcze tego nie robi.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Osa (offline)

25-05-2019 18:57:12

Evi to jestem w szoku , ten kraj kompletnie już schodzi na psy sad smiley

Kathrin wielkie wow! !! Mój Fryderyk coraz lepiej trzyma główkę ale żeby się przekręcić na plecy to jeszcze troszkę chyba a jutro kończy 8 tygodni smiling smiley

Natka super kwiatki !! My dziś też wsadzilosmy do donic w Atlancie pelargonie smiling smiley rodzice kupili rano na rynku.


Rinka (offline)

25-05-2019 20:20:57

Janówek
Natka,ladne kwiaciurkismiling smiley

Evi,ja wiem co to za ból z tym zębem niestety i współczuję.Przeczytalam tekst,ktory zamieściłaś i szlag mnie trafia.

Rafael,a jak maluszek oddycha?Moj płacze jak na zatkany nos i zawsze używam odciągacz do glutkow na odkurzacz.Przepraszam,bo wiem, ze to chyba ból brzuszka, ale chciałam dopytać.Od uroków można nawet umrzeć, tak słyszałam.A czy wierzyć nie mam pojęcia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-05-25 20:39 przez Rinka.

Kasiula357 (offline)

25-05-2019 21:16:34

A u mnie robi jakąś dziwna kupkę od wczoraj i nie wiem czy sie mam martwic taka jakby ze śluzem czy u Was tez takie są?

Paulaklara (offline)

25-05-2019 21:54:10

Kasiula moja też takie miała i położna mówiła, że to w porządku w pierwszych tygodniach. Pewnie jeśli długo by się utrzymywał, to trzeba się tym zainteresować, ale jeśli to jednorazowo to się nie martw smiling smiley

Czy wasze dzieci też są bardziej marudne na wieczór? Moja tylko na cycku wisi, albo mąż ja zabawia. Ja jej nie mogę nosić, bo wyczuwa, że mam cycki i jej nie daje ich xD więc że dwie godziny pije mleko i ciumka i przysypialw i wybudza się i tak się bawimy do 21 :/
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546130, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.