termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Evii91 (offline)

21-05-2019 23:35:24

Tychy
Wróciłam z izby przyjęć i wszystkie badania idealnie wyszły.

Dziś mnie siostra wkurwila. U mamy była mija welonka a ona ja wzięła bez pytania mnie tłumacząc, że niby jej dałam. Napisałam jej i patrzcie jak się zachowala;

[link widoczny po zalogowaniu]




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Sylvusha (offline)

21-05-2019 23:51:22

Bielsko/Londyn
Evii klasa czlowieka nie zalezy od wieku...

Dobrze ze badania ok ale skad oni wzieli wyniki tak szybko? Co badali?


Osa (offline)

22-05-2019 02:33:40

Evi dobrze ze byłaś się zbadać!

Sylwia jakie rozkoszne te Twoje egzotyczne dzieci, ale podziwiam Cie za dzisiejszą wyprawę , masz odemnie medal za odwagę. Bardzo dobrze wyglądasz w tej grzywce dobra decyzja smiling smiley

Rafael jaki Twój maluszek kochany , można patrzeć godzinami jak takie dzieciątko śpi i zapomnieć o całym świecie.

Z tymi czapeczkami ... nie zlicze ile razy w ciągu spaceru poprawiam małemu czapkę bo mu spada na oczy grinning smiley bo kręci tym łepkiem na wszystkie strony . Chyba w takie ciepłe dni też nie będę mu zakładać czapeczki bo zakladalam. Jeden problem Z głowy mniej będzie z tym ciągłym poprawianie.

U nas dzisiejszy dzień był tak spokojny ze sporo popracowalam przy komputerze. Mały spał w altance 4.5 godziny .tata z mamą go pilnowali na zmianę smiling smiley kochani rodzice. Ogólnie dużo dziś pospal a na noc zasnął o 21 i karmienie mieliśmy o 1.00 Ale zasnął mi dopiero o 2 00.






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-05-22 02:35 przez Osa.

Osa (offline)

22-05-2019 02:43:18

Dziewczyny czy Wasze dzieci nadal się krztuszą przy karmieniu? Mój nadal sad smiley i zastanawiam się kiedy mu to minie czy to ja coś robię źle ... czasem na koniec dopiero się krztusi jak juz słabo mleczko płynie. ..

A czy dzieciaczki Wasze mają często zielone kupki po piersi ? Dziś u nas była taka zielona jak trawa a następna już normalna żółta z grudkami ... raz dziennie zrobi mi taka zielonkawa na te kilka dziennie co on robi ale dziś była mocno Zielona


Osa (offline)

22-05-2019 02:48:00

Evi siostra ma do Ciebie brak szacunku ewidentny i to nie ma znaczenia ze na 40 lat.

Znam dwóch braci 55 i 65 lat i ten starszy całe życie do teraz traktuje tego młodszego jak chłopca na posylki i ma do niego kompletny brak szacunku pomimo tego ze mają swoje rodziny przecież już dawno.


Evii91 (offline)

22-05-2019 03:43:31

Tychy
Osa ona jest dla każdego z rodziny taka jak coś niepo jej myśli ktoś powie. Przed obcymi udaje mega kultularna.... Najlepsze jest to, że jak usłyszała od drugiej siostry że jest u mnie to kazała przekazać, że jak mnie spotka na mieście to mi po ryju da czy coś haha. Ja by wystarczyło palcen dotknąć i by się darla, że się ją pobiło. Mi po prostu wstyd się przyznać, że to moja rodzina...




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rinka (offline)

22-05-2019 04:04:15

Janówek
Felek wczoraj od 14-22nie spał,a potem jak zasnął to obudził się o 3:40.Bylam już dosłownie wyspana i spałam jak zabitaxD

Osa,ja juz przez Ciebie szukam od wczoraj meble do ogrodu.Zainspirowalas mnie.


Evi, myślę,ze siostra ma taki charakter i urobilaby podobnie każdego, nie tylko Ciebie.Taki typ.Taki wniosek.Pogodzicie się...?
Super, ze się zbadałaś.Czyli lekarz się pomylił i nic Ci nie zagraza?Czy to tylko domniemane było,ze coś nie tak z woreczkiem,bo się zakręciłam w temacie?

Rafael,Sylwia.Nie wiem jak to jest, Ale ja pamiętam jak mi mama zawijała,raczki moje prostowala,nie lubiłam tego jako dzidzia.Ale tak trzeba było.(Nawet lot samolotem pamiętam,mialam wtedy rok)Felka czasem tak zawijam i tez zauważyłam,ze spi spokojniej i dłużej w rożku.Dzis Feliks spał podobnie zawinięty w kocyk.

Troszkę podjadł i spi słodko...moj cukierek.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-05-22 04:12 przez Rinka.

Osa (offline)

22-05-2019 04:37:25

Rinka w tej altance są meble z europalet ten narożnik i stolik i wyniosły nas około 300 zl bo jedna e uropaleta 80x120 kosztowała 10zl pomalowalismy je bejca maz skrecil i nalozylismy gąbki przecięte i poduszki z Ikei . Powdstał narożnik na którym wygodnie siedzi 6 osób a Tata już trzecie lato śpi w niej calymi dniami (emerturka) . Oprócz tego huśtawka za 300 zl i hamak za 50 zl z Leroy Merlin . Stolik też z europalet. Wszystko było mega tanie a jest mega wygodnie i nie zlicze już ile rodzice przez całe lato gości w niej przyjęli a siedzimy w niej codziennie .






Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-05-22 04:45 przez Osa.

Rinka (offline)

22-05-2019 06:15:25

Janówek
Osa, dziekuje za podpowiedzsmiling smileysmiling smileysmiling smiley,cenna radę.

Natka2505 (offline)

22-05-2019 06:34:20

A ja się dziś naprawdę wyspałam że aż mnie głowa boli LOL

Maksymilian wczoraj spał w dzień po kilka minut i koniec. O 22:00 go nakarmiłam i wzięłam do siebie do łóżka bo ja już ledwo żyłam więc chciałam chociaż na chwilę oczy zamknąć. I błyskawicznie zasnęłam i o dziwo młody tez LOL i tak spalam z nim do 4:00 bez pobudki eye popping smiley jak się obudziłam to młodego też wybudziłam na karmienie bo nie wiadomo ile jeszcze by spał... 6h to już spora przerwa między karmieniami. O 4:00 znów jadl i dalej poszedł spać. Ja jak zwykle standard o 6:05 musiałam wstać aby starszego do szkoły wyprawic smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-05-22 06:36 przez Natka2505.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.