termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Evii91 (offline)

08-05-2019 17:30:54

Tychy
Kasia nie martw się, moja Emilka prawie w ogóle nie przybierala.
Kurcze ja bym chyba mojemu nie darowala jak by sam pojechał... Dziwnie tak. Powinien z wami zostać mimo wszystko...




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

20_marta (offline)

08-05-2019 17:48:58

Hej laski x
Podczytuje was ale jakoś czasu nie było żeby cokolwiek naskrobac! Mieliśmy trochę kryzys z cycami ale już wszystko powoli się normuje i dziś po raz pierwszy nakarmiłam Matyldę prawie bezbolesnie i odzyskałam wiarę w życie smiling smiley

Byliśmy dziś na ważeniu, badaniu słuchu i krwi i wszystko jest super. Matylda przybrała już 90g, całkiem niezle jak na 5 dobę od porodu. Wczoraj wieczorem odpadła nam tez pępowinka i pępuszek wyglada ślicznie, aczkolwiek prosiłam położna żeby dziś go sprawdziła przy okazji wizyty i była zadowolona.

Córa jest dla mnie dość łaskawa, ładnie je i śpi chociaż jeszcze ma troszkę problem z odróżnieniem dnia od nocy i lubi sobie pochasac późnym wieczorem nawet do 2 nad ranem! Ale myśle ze wkrótce się z tym uporamy.

Ja tez zaczynam się już lepiej czuć tzn krocze już coraz mniej boli biorąc pod uwagę ze popekalam w 3 miejscach i mam całkiem sporo szwów. Jedyne co mi teraz dolega to te cholerne hemoroidy które wylazły po porodzie! Mam nadzieje ze to po prostu efekt uboczny porodu i całego wysiłku i wkrótce się wchłoną ale zobaczymy. Straciłam już 7kg z dodatkowych 12 no ale doliczyć trzeba wagę cycorow które przybrały pewnie ze 2kg jak nie lepiej LOL

Mój maz jest zakochany w córeczce, aż się wzruszył jak się urodziła smiling smiley pobiegł szybko po syna na górę i synek tez się wzruszył. Ten poród domowy przyniósł nam wiele szczęścia! I chociaż maz początkowo był przeciwny i w sumie do samego końca miał obawy i nie był przekonany tak po porodzie stwierdził ze to była najlepsza decyzja i jakby miał mieć kolejne dziecko to tez tylko w domu bez dwóch zdań smiling smiley
W ogóle bardzo mi pomaga, pierwsze 2 noce wstawał do każdego karmienia i przebierał, odbijał robił ogólna toaletę, przystawiał mi malutka do piersi w ogóle skacze koło nas jak koło jajek smiling smiley a powinnam podkreślić ze maz do wylewnych nie należy smiling smiley

Rafael strasznie współczuje przeżyć w szpitalu. Przeraża mnie takie zachowanie personelu medycznego, nóż się w kieszeni otwiera nie tak to powinno wyglądać sad smiley Ale cieszę się ze jesteście już w domku i cieszycie się w końcu sobą! Synek jest śliczny! smiling smiley

Evii piękne te Twoje córy!!

Rinka mam nadzieje ze lepiej się już czujesz, masakrę masz strasznie współczuje sad smiley

Kasiula, właśnie dlaczego nie jedziecie wszyscy razem?

20_marta (offline)

08-05-2019 17:57:25

Kasiula co do antykoncepcji i zastrzyków to ja je brałam przez wiele dobrych lat i potem miałam ogromny problem z zajściem w ciaze. Po odstawieniu okres dopiero wrócił po 9 miesiącach i to bardzo nieregularny a o dziecko walczyliśmy ponad 2 lata. Wiec moja opinia jest taka, jeśli nie planujesz dzieci to śmiało bo to wygoda i generalnie super odpowiadało mi to ale jeśli chcesz powiększyć rodzine to nie polecam bo potem więcej stresu niż to warte. Niestety nikt mnie nie uprzedził ze tak to będzie wyglądało po odstawieniu :/

Rinka (offline)

08-05-2019 18:56:24

Janówek
Marta, dziekujesmiling smiley
Matylda ,ladne imie wybralas dla corki.

Kasiula357 (offline)

08-05-2019 19:06:48

Za dużo kilometrów jak na miesięczne dziecko wiec nie chciałam ryzykowac i w sumie dobrze bo przez to ze za mało przybiera mamy kontrole i dodatkowe badania ;(
Ale w lipcu mamy kolejne i już jedziemy razem pokazać pradziadka Maje będzie starsza wiec te 400 km damy rade przejechać winking smiley

Rafael (offline)

08-05-2019 19:24:40

Łomża
Marta tak szybko pepuszek odpadł? Wow!!! Nam się ładnie goi. Tak dziś powiedziała położna. Cycki mnie bolą, ale staram się często małego przystawiać. Mam nadzieję, że nawał mnie ominie. Brodawki nadal bolą, bo dopiero mały je wyciąga a miałam płaskie. Czy któraś z was miała nietrzymanie moczu? Mi kilka razy się zdarzyło i się przeraziłam. Staram się ćwiczyć mięśnie Kegla. To przechodzi samoistnie po jakimś czasie czy wizyta i fizjoterapeuty mnie nie ominie?


Osa (offline)

08-05-2019 20:31:51

Evii gdzie mieszkasz to przyjadę i Ci porwę te śliczne córeczki ! Zawsze marzyłam o synku i dwóch córkach a synka juz mam grinning smiley

U nas chyba problem w druga stronę bo mały przybiera za dużo pomimo tego ze jest na samym cycu ale ciągle w dzień chce jeść i ja mu daję... połozna dziś była i mówiła ze wygląda na conajmniej dwu miesięczne dziecko i ja sama widzę ze wchodzi w ciuchy juz na 3 miesięczne dzieci... mąż ma 190 cm, chyba nam 2 metrowy chłop rosnie bo jest bardzo długi! Jutro idziemy na bioderka może mi go zważą bo na wadze domowej mi wyszło kilka dni temu ze ma juz koło 6 kg!

Paulaklara zazdroszę płaskiego brzucha, mi dzis położna rozwiała moje nadzieje ze to macica- po cc obkurcza się 3 tyg więc to co mi zostało to jest tłuszcz . Pocieszyła ze jak karmie piersią to za 3 miesiące wszystko zniknie , oby .... z czego jestem zadowolona to moje włosy bo w życiu nie były w tak dobrej kondycji i urosły takie długie i gęste ze szok. Zdaję sobie sprawę ze takie pewnie nie zostaną ale chwilowo się nimi cieszę smiling smiley a może uda mi sie je utrzymac w takiej kondycji jak juz hormony się ustabilizują


kathrin (offline)

08-05-2019 20:46:59

Szczecin
Osa u mnie Olka dziś ma miesiąc i waży 5320 ! Maryska mając 8 tyg ważyła 5400 sieć rośnie mi niezła baba smiling smiley cyca też je tylko no ale przecież nie będę jej odmawiać jak się domaga.
Ważne żeby były dzieciaki mniej więcej w tym samym centylu .

Natka2505 (offline)

08-05-2019 20:54:23

Mój Maks wczoraj w przychodni miał 5,2kg. Więc ogólnie podobne wagi mają dzieci nasze


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kasiula357 (offline)

08-05-2019 21:12:06

Ojej a moja jutro kończy miesiąc i wazy 3830 to naprawde jest drobna przy Waszych dzieciach winking smiley
Ja brzuch mam nadal straż aby i w sumie jeszcze leci trochę ze mnie wydzieliny ciekawe kiedy minie bo chcialabym juz isc na kontrole I po antykoncepcję aby w końcu zaszaleć LOL
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548220, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.