termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Natka2505 (offline)

18-03-2019 20:26:33

jak przyjęli mnie na porodowke to mój były pozabieral ubrania i buty do domu smiling smiley tylko zostawilam sobie koszule, szlafrok i kapcie właśnie grinning smiley no i jak zadzwoniłam do niego żeby przywiózł mi ciuchy bo mogę już wyjść to wziął to dosłownie do siebie i przywiózł same ciuchy LOL przecież o butach nic nie mowilam to nie przywiózł LOL


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

20_marta (offline)

18-03-2019 20:37:55

LOLLOLLOL

monikaaa2265 (offline)

18-03-2019 20:39:08

Osówka
Hej dziewczyna ja po wizycie. Jestem załamana mam skierowanie do szpitala że względu na wysokie ciśnienie ok 150/90u lekarza podwyższony kwas moczowy. Gin stwierdziła że jeszcze do jutra da nam czas mam mierzyć i leki brać i jutro mam się stawić po południu na ktg i zobaczymy co dalej. Moje Bobo ma 3700g 37w4d wody 23 masakra jak będę musiała jutro zostać bo już mnie będą trzymać do końca a w domu 1.5 roku coreczka

Natka2505 (offline)

18-03-2019 20:44:13

Rinka (offline)

18-03-2019 20:54:54

Janówek
Monika, czy ma kto sie zajac corka?
Natkasmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Leze poki co w domu i nic sie po No-spie nie dzieje, zadnych skurczy, tylko chodze czesto do toalety siusiu, panikara jestem.Ale jutro rano poobserwuje siebie i pojade na IP.Chce sprawdzic czy szyjka sie skraca.
Evi mnie niepokoi.
Ciekawe jak Osa?

Osa (offline)

18-03-2019 21:20:13

Jestem już po wizycie , jestem padnięta po dzisiejszym dniu tak mnie bola plecy od jazdy samochodem i ciągłej pozycji siedzącej ze szok.
Bardzo fajna Pani diabetolog. Uspokoiła mnie ze na pewno nie zaszkodziłam dziecku a cukier mam nieznacznie podwyższony na czczo i pewnie już taka moja uroda, ale procedury trzeba zachować. Dostałam cały zestaw do mierzenia cukru , pena do podawania insuliny zeszycik do podania wyników o dietę. Jutro muszę to wszystko obczaić bo dziś już nie mam siły . Obym szybko urodziła bo teraz nie dość ze codziennie zastrzyk clexane to jeszcze klika razy dziennie kłucie w palec i zastrzyk z insuliny. Ale to nie ma znaczenia, najważniejsze ze mały ma się dobrze , jeszcze trochę stresu do czwartku do oficjalnej wizyty bo wtedy zmierzy mi te wody , obwód brzucha mi zmalał o 2 cm wiec mam nadzieje ze to te wody zeszły trochę. Wiecie nie spodziewałam się takich rzeczy na samej końcówce ciazy

Rinka dobrze ze u Ciebie się uspokoiło

Monika masz wody 23 afi? To tak jak ja tydzień temu Skąd to ciśnienie i waga dziecka 3700? Może tez masz problem z cukrem ?


monikaaa2265 (offline)

18-03-2019 21:23:25

Osówka
Natka 3700 dobrze widzisz 2 razy mierzony. I cukrzycy nie mam wnet poniżej normy cukry mam i często jeszcze wymiotuję taki mój urok. Z córką mąż będzie musiał siedzieć trochę to zrujnuje nasz budżet ale trudno trzeba to trzeba

kathrin (offline)

18-03-2019 21:26:32

Szczecin
Monikaa, Osa głowa do góry zostały nam ostatnie dni ciąży ! Stosujcie się zaleceń i będzie git smiling smiley

monikaaa2265 (offline)

18-03-2019 21:27:18

Osówka
Osa tak afi 23 i nic nie mówiła że źle tylko że w górnej granicy a ciśnienie ja miałam lekko podniesione cała ciąże ale nie tak. W poprzedniej miałam na koniec leki ale nie szpital jak teraz bo to chyba może grozić stanem przedrzucawkowym jakoś tak wyczytalam

kathrin (offline)

18-03-2019 21:27:34

Szczecin
Osa jak dla mnie powinnaś jeść jeszcze kolację przed spaniem. To często chroni przed wysokimi cukrami na czco.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548380, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.