termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Natka2505 (offline)

16-03-2019 19:50:14

Dziś próbuje spać inaczej... Położyłam sobie dość wysoko poduszki i spróbuję tak troszkę na pół siedząco spać bo na bokach ja już nie wyrabiam sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Angelisia446 (offline)

16-03-2019 19:52:01

Natka ja tak praktykuje ostatnio. Przynajmniej zgaga mnie nie budzi tak często.... Ale jednak i tak na tych bokach śpię bo cała noc na siedząco tak sobie eye rolling smiley


Natka2505 (offline)

16-03-2019 20:00:12

Angelisia mi to się marzy taki jakby stół do masażu z dziura na brzuch... Jezu, jakbym taki miała to byłabym w niebie... Spałabym że tak powiem na brzuchu ale brzuszek byłby bezpieczny dzieki tej dziurze grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-16 20:00 przez Natka2505.

Sylvusha (offline)

16-03-2019 20:01:56

Bielsko/Londyn
Haha tez myslalam o czyms takim Natka LOL czy by za bardzo oby nie wisial? żartowniś


Natka2505 (offline)

16-03-2019 20:06:36

Hmm... Myślę że nic by się nie stało w takiej pozycji... smiling smiley Ale się rozmarzyłam eye rolling smiley

Jak po porodzie będę już mogła się położyć spać na brzuchu to się chyba popłaczę ze szczęścia.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Sylvusha (offline)

16-03-2019 20:08:54

Bielsko/Londyn
Nio tez mi tego mega brakuje aczkolwiek mi troche zejdzie po cesarce zanim sie poloze na brzuchu a dodatkowo moja mleczarnia nie ulatwi sprawy LOL


Natka2505 (offline)

16-03-2019 20:16:06

Racja. Tak zaraz to się nie da... Nawet po naturalnym nie ma takiej opcji.

A tak na marginesie, kupujecie te pasy na brzuch? Takiej pomagające aby skóra się wstąpiła szybciej? Ja dziś kupiłam pas poporodowy za 23zl na allegro. Mam nadzieję że będzie spoko i pomoże szybciej dojść do siebie.

Moja babcia używala takiego pasa na przepukline Po operacji żołądka. Jej pomógł.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Osa (offline)

16-03-2019 20:20:03

Ja od tygodnia mecze się spiąć na lewym boku tylko bo mi tak na ktg mówili ze mam tak spać. No to śpię i jak ścierpne to wstaje i chodzę albo siedzę na łóżku i sapie jak to mój mąż mówi. Oj ciężkie zaczynaja być juz te noce.
Dziś zrobiłam z anibalem 28 cm czyli wymagane minimum do porodu. Od dwóch trzech ostatnich ćwiczeń na baloniku zauważyłam taki gęściejszy śluz bialawo żółtawy i tak się zastanawiam czy to może być czop sluzowy ... jutro nie będę ćwiczyć bo jak to był czop to oznacza koniec ćwiczeń , w poniedziałek muszę o tym porozmawiać z moja gin. To znaczy ze poród blisko wielkie oczy nie dociera to do mnie


Osa (offline)

16-03-2019 20:27:27

Dziś mieliśmy cały dzień latania , zakupy do mieszkania , w nocy miałam bóle podbrzusza ale zmieniłam pozycje i przeszło , a dziś w ikei dwa razy musiałam przystanąć bo coś zabolało. Ciekawa jestem czy to są jakieś bóle przepowiadające , czy za dużo chodziłam.
Jeszcze tydzień bym chiala wytrzymać i mogę rodzic bo zamówiłam jeszcze ciuszki 56-62 bo mnie olśniło ze nie mam takich rozpinanych z przodu tylko przez głowę , nie odebraliśmy jeszcze wózka ma być w tym tyg No i zamówiłam ten tens a jeszcze nie przyszedł , nie jestem jeszcze gotowa ....


Osa (offline)

16-03-2019 20:29:19

A co do tych pasów Natka to czy one nie rozleniwiają mięśni ? Jeszcze się nie interesowałam tematem , nie miałam na to czasu a macie jakieś doświadczenia z tymi pasami ?


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.