termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Natka2505 (offline)

08-03-2019 18:04:55

Rinka LOL wiem już o która Helenę ci chodzi z kabaretu LOL

Ja objadłam się i zdycham :confused: napiłabym się czegoś słodkiego i gazowanego eye rolling smiley Ale u mnie w domu tylko niegazowana woda tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2505 (offline)

08-03-2019 18:08:49

Delibird spokojnie... Nie tylko ty tak masz, Mi też się zdarzy wrzeszczeć na mojego syna... Nie jestem za biciem więc jak wybucham to po prostu krzyczę smiling smiley ostatnio jak mój niemąż wrócił to mu sąsiadka nasza doniosła że krzyczę na dziecko LOL to później głośno skomentowałam jak byłam na podwórku że dobrze że tylko krzyczę a nie bije dzieciaka grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Delibird (offline)

08-03-2019 18:10:34

Natka wolę zapakować za szmaty do wózka i nawrzeszczeć niż pakować zwłoki do worka... Taka prawda. A on na ulice wybiega, do wody próbuje. Chyba wróci.na smycz...


Evii91 (offline)

08-03-2019 18:36:07

Tychy
Delibird ja podzielam to co mówisz. Sama mam dziewczyny nie raz jak dwa tornada. Jak już się nie słuchają biorę jej siła za fraki i sadzajac w łazience. Krzycząc że jak Przemyśla swoje zachowanie to mają przyjść do mnie do pokoju i porozmawiać. Dobrze przemyśleć co mają mi do powiedzenia. Z daleka łatwo się mówi jak ktoś na kogoś patrzy. A jak dziecko ma trudny okres to takie ciulanie małymi słówka i nic nie daje. Tak moja siostra wychowuje swoje dziecko i zwala na chorobę też brak wychowania. Doszło do tego że nie może iść z nią do sklepu i gości do domu wpuścić.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Osa (offline)

08-03-2019 19:05:36

Jejku ale Wy dziś rozpisane , nie mogę nadążyć smiling smiley
Kathrin dobrze ze nic Ci się nie stało a mąż pięknie się zachował smiling smiley

Wiecie przypomniało mi się dziś jak czekałam na ktg była tez taka 14 latka z ojcem która kilka dni wcześniej dowiedziała się ze jest w ciazy bo jeszcze w lutym miała okres a brzuszek prawie płaski ... a tu się okazało ze 32 tc !!! Szok , jak to możliwe ? To się dziewczyna zdziwiła i pewnie jej się wakacje przypomniały


Evii91 (offline)

08-03-2019 19:09:57

Tychy
Osa czasem w pierwszej ciąży nic nie widać.

A pamiętasz te twoje pomiary z KTG?




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2505 (offline)

08-03-2019 19:11:35

Angelisia446 (offline)

08-03-2019 19:25:08

Osa w szoku jestem wielkie oczy
Delibird podzielam - moja jak mniejsza była też na ulice wyciekła raz....nie patrzyłam czy ktoś nas widzi - myślalam że porozrywam gnoja. Później w galerii sobie poszła przed samymi świętami gdzie ludzi masa....i t o był drugi raz kiedy jak już się znalazła to myślałam tylko o tym,że jak ją dorwę....ale mój mąż widział mój stan i wziął ją pierwszy i poszedł z nią i tlumaczył jej że źle zrobiła. On jest tak spokojny i opanowany,że nie wiem skąd to bierze.
A propo to mile mnie zaskoczyl bo był u mnie tata z tulipankami, mąż wrócił z pracy też z kwiatkiem - z marketu co prawda już przebrane no ale liczy się fakt smiling smiley <3


Kasiula357 (offline)

08-03-2019 19:32:50

Mój tez właśnie wrócił z pracy z różyczkami winking smiley

Wlasnie ciagle mnie zastanawia jak mozna nie zauważyć ciąży tak zaawansowanej przecież ruchy dziecka sa tak bardzo odczuwalne. Rozumiem 14 latka mogla nie wiedziec co sie dzieje ale znam historie gdzie dziewczyna dowiedziała się ,że za 6 tyg rodzi winking smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548360, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.