termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Rafael (offline)

08-03-2019 10:10:23

Łomża
U mnie twardy brzuch wieczorem to już standard. Ja nigdy nie podjadałam w nocy i w ciąży też mnie jakoś nie ciągnie. Ale jak zjem np przed 18 późny obiad z mężem i nie jem do rana to aż mnie telepie z głodu jak wstanę. U mnie dziś naleśniki na obiad. Dajcie jakieś inne pomysły, żebym mogła coś na weekend zrobić, bo już mi wszystko bokiem wychodzigrinning smiley


Evii91 (offline)

08-03-2019 10:12:47

Tychy
Mariplosa bardzo się cieszę że twoje maleństwo już lepiej się czuje. Jesteś naprawde silna, że to znosić z i masz jeszcze siłę. I widzę że twoje maleństwo ma dużo wolę, żeby się rozwijać i nabierać sił.

Tu w szpitalu mam na prawdę dobra opiekę, dzwonię im z byle czym a oni mi nadskakuja strasznie. Kilka razy KTG I do tego z 3 razy tętno w nocy sprawdzają. Już myślałam że oni mają mnie i moich zgłoszeń dość. A na obchodzie kazali mi nie czekać ani chwili, tylko od pierwszego skurcza wołać. Czuję się tu bezpieczna. Ale źle znoszę te kroplowki. Chociaż napędza mnie myśl, że nie wyobrażam sobie maluszka w szpitalu zostawić. Wszystko zaniosę. Już tylko wstaje do WC od niedzieli i do posiłków. Nawet moich dzieci nie widuje, tylko raz od niedzieli...




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2505 (offline)

08-03-2019 10:14:49

Dziś robię kapsalon na obiad.

Rano wstałam i pojechałam do laboratorium oddać mocz i musiałam oddać krew na badanie HIV.

Oglądam w Dzień Dobry TVN na temat uroków itp. i pytanie... Zawieszacie czerwoną kokardkę w wózku? Ja chyba zawiesze zapobiegawczo smiling smiley bo mieszkamy teraz na wsi a tutaj wszystkie te babki 70+ takie ciekawskie że na bank będą głowy wsadzać do wózka jak wyjdę z małym na spacer LOL


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Agnieszzz (offline)

08-03-2019 10:17:02

Lubelskie
Kasiula mi też się śniło że mała jest w poprzek ułożona i dalej nie da rady się przekręcić..


[link widoczny po zalogowaniu]

Agnieszzz (offline)

08-03-2019 10:33:33

Lubelskie
Za nim napisalam wiadomość to zdazylyscie dwie strony zapisać :pp

A u mnie dzisiaj od rana moj tak o mnie dba :p
[link widoczny po zalogowaniu]

Tylko co wstałam i karze mi się znowu kłaść odpocząć sobie. Momentami to wkurzające jest.. Ale nie ma co narzekać. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2505 (offline)

08-03-2019 10:45:52

Agnieszzz ja muszę dbać sama o siebie LOL i jak wracałam z laboratorium to sobie batona kupiłam i zjadłam w samochodzie jak jechałam grinning smiley

U was też tak wieje? Normalnie głowę chce urwać :confused: niby słoneczko świeci, pranie bym na tarasie powiesiła ale za ogrodzeniem moim jest pole gdzie sieją kukurydzę i przez ten wiatr to normalnie świata nie widać tak rozwiewa ziemię z tego pola :confused: szkoda mojego czystego prania jak ma być pełno kurzu później na nim...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

KasiaZeSlaska (offline)

08-03-2019 10:48:11

Katowice
Ja też zawieszę kokardkę bolące zęby
Miłego dnia kobiet

Delibird (offline)

08-03-2019 10:48:43

Ja z młodym na spacerze. Nie dał mi wyboru chłopak. Na obiad frytki, jajko sadzone i surówka. Nie będę się wysilać tongue sticking out smiley

Ja tak biegam za tym moim ancymonem że na porodówce będę najżwawszą babą chyba...


Sylvusha (offline)

08-03-2019 10:49:00

Bielsko/Londyn
dziewczyny ja mialam tez sen niedawno, bo ogolnie do niedawna bylismy w lesie z imieniem i smialam sie do moich chlopakow ze jak nie znajdziemy imienia to bedzie Ania - tyle Ani w Polsce - zartuje zawsze ze jak rodzice nie mieli pomyslu na imie to zapewne Ania byla poreczna - ladne i zawsze na czasie hehe, no i w snie urodzilam mala, mala ciagla cyca z pasja, po czym puszcza tego cyca, patrzy mi w oczy i slodkim glosikiem ale stanowczym mowi do mnie 'Ania' LOL
poza tym wy snicie ze wasze w poprzek a moja w realu w poprzekgrinning smiley no ale mnie to nie martwi bo i tak mam cesarke, nawet lepiej dla mnie bo mnie w pecherz nie uwiera i nie biegam co chwile - jak z moimi chlopakami żartowniś
dziewczyny wszystkiego dobrego z okazji dnia kobiet, zeby was rozpieszczali caly rok, nie tylko dzis smoking smiley


Delibird (offline)

08-03-2019 10:49:28

A co do kokardek to ja w to nie wierze tongue sticking out smiley A jestem wróżką...


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548500, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.