termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Angelisia446 (offline)

06-03-2019 15:47:54

Natka nie wymiotuję na szczęście, ale tak mnie muli...


Osa (offline)

06-03-2019 15:51:26

A ja byłam na spacerze ale znacznie krótszym i znow to samo , ledwo doszłam do domu, znow musiałam się zatrzymywać już na samym końcu , silny ból podbrzusza taki miesiączkowy , położyłam się szybko i przeszło. Tak się zastanawiam czy to może brzuch mi się obniża i jakieś nerwy uciska ze nie mogę chodzić na takie spacery jak wcześniej ? A może to dlatego ze poszłam na spacer zaraz po ćwiczeniach z aniballem ( dziś 24cm już mo się udało )
W sumie za 4 dni mam ciąże donoszona mogę rodzic ale jakoś psychicznie się nastawiłam ze mam jeszcze jakieś 2 tygodnie conajmniej ...
Co do facetów mamisynki najgorsze , jak ja się cieszę ze mój zawsze po mojej stronie i jeszcze mnie nastawia na swoją mamę , ja jestem dla teściowej łagodniejsza od niego






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-06 15:52 przez Osa.

Angelisia446 (offline)

06-03-2019 16:11:57

Osa może faktycznie przez spacer bezpośrednio po ćwiczeniach??? Albo tak ułożony mały smiling smiley


Natka2505 (offline)

06-03-2019 16:12:10

Ja to widzę że żadna z nas nie potrafi usiedzieć na miejscu LOL

Delibird narobiłaś mi smak na kapsalon :confused: i jutro zrobię bo nie wytrzymam...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

dusia30 (offline)

06-03-2019 16:18:27

Gliwice
ja mam pytanie co do imion ... teraz można jakie sie chce imie nadac dziecku ? czy moga zabronic i powiedziec ze to zdrobnienie .... wiem ze kilka - kilkanascie lat temu mogli zabronic a teraz?
bo chcialabym nazwac corke Lara i teraz to jest zdrobnienie od Larysy ale to akurat mi sie nie podoba a Lara tak ... i teraz moje pytanie czy nie bede miala problemu w urzedzie?
gdzies w necie mi mignelo ze od 2016 mozna nadawac jakie sie chce....
ale w czasach tych brajankow i jessik to juz zgupialam ... taka jessika moze byc a lara to juz nie?


Mariplosa (offline)

06-03-2019 17:02:18

Gorzów Wielkopolski
Cześć dziewczyny jak tam się czujecie?
Evii jak tam u Ciebie?

A z facetami już tak jest jak stracą to dopiero doceniają :/ ja na mojego też czasem sił nie mam no ale ćwiczę sztukę kompromisów. Tylko się czasem zastanawiam czemu do dziadka zawsze ja muszę ustępować wrr dlatego teraz już rzadziej to robię.

A więc co mojej znajomej powiedział lekarz jak była w37tyg ciąży? Że 37 tydzień to jak donoszona ciążazaskoczony

Dusia nie wiem jak to jest ale wydaje mi się że nie będzie z Lara problemu, mój kuzyn ostatnio dał córce na imię Anika :/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Osa (offline)

06-03-2019 17:33:44

Natka masz racje chyba same się prosimy o wcześniejsze porody eye rolling smiley może ta wiosna na nas tak wpływa ze tak nas nosi żartowniś
Lara bardzo ładne imię , wydaje mi się ze można już dawać jak się chce na imię gdzieś mi się o uszy obiło smiling smiley później tak głupio bo tak jakby się miało dwa imiona. Ja mam na imię Aleksandra a i tak wszyscy mówią Ola a rodzice mówili ze chcieli mi dać Ola ale chyba nie można było wtedy.


Natka2505 (offline)

06-03-2019 17:36:22

To przez ten syndrom wicia gniazda chyba smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2505 (offline)

06-03-2019 17:37:25

Można nadawać imiona jakie się chce o ile nie są prześmiewcze... Ale to już decyduje o tym urzędnik...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Osa (offline)

06-03-2019 17:38:41

Mariplosa a co u Ciebie i Twojego Bąbelka ? Jak rana po cesarce ? Kiedy Bąbelek wychodzi do domu ?






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-06 17:39 przez Osa.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547980, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.