termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Natka2505 (offline)

29-01-2019 14:33:03

Rafael o kurde... Szaszłyki eye rolling smiley aż slinotoku dostałam LOL chyba zrobię jutro... smiling bouncing smiley jadę dzisiaj na herbatę do siostry mojego niemęża to wjadę na małe zakupy jak będę wracala, przy okazji odbiorę paczkę bo dostałam SMS-a że paczka na mnie w paczkomacie czeka eye rolling smiley zamówiłam ręcznik dla maluszka, rogala do karmienia i troszkę drobnych rzeczy które mi brakowały.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

dusia30 (offline)

29-01-2019 14:41:07

Gliwice
ja wlasnie na nic takiego na szczescie nie mam ochoty .... nawet pomysłów na obiad brakuje... ale jutro to moze zupe ogórkową zrobie dawno nie bylo a to bym akurat zjadła smiling smiley
u mnie czy dzien czy noc młoda w brzuszku dokazuje nie powiem
dzisiaj rano miałam jakies dziwne bóle podbrzusza ale polozylam sie na 20 min i przeszlo
dalej mam problem z imieniem dla Malutkiej eh to trudny orzech ;p nic do mnie nie przemawia chociaz moj mowi do niej Nataszka ale jeszcze nie jestem przekonana na 100% ja zawsze chcialam miec Oliwie ale moj mowi ze nie bo jego siostra chciala kiedys miec to nie - glupie wytlumaczenie bo ma corke Julke a nie Oliwie ;/ ale czy mozna zrozumiec facetow ;p haha
jeszcze nic nie jest do konca powiedziane ... jak cos to tupne nogą winking smiley


dusia30 (offline)

29-01-2019 14:41:48

Gliwice
a Wy dziewczyny juz wszystkie macie imiona wybrane? czy tylko ja taka niezdecydowana w kropce dalej jestem ;( ?


Natka2505 (offline)

29-01-2019 14:43:10

My też jeszcze nie wiemy jakie imię wybrać smiling smiley dla dziewczynki mieliśmy wybrane na 100% ale że będzie drugi chłopak to nie mamy zielonego pojęcia...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Rafael (offline)

29-01-2019 15:04:23

Łomża
U nas będzie Franekwinking smiley. Dziewczyny co sądzicie o kupnie laktatora przed porodem? Dobry pomysł czy zbędny wydatek? Baaaardzo chcę karmić piersią a jednocześnie boję się,że nie pójdzie po mojej myśli.


Osa (offline)

29-01-2019 15:16:19

Rafael mam ten sam dylemat ale chyba kupie tylko później przed samym porodem.

Dusia my tez mamy dylemat z imieniem ciagle inne typy teraz stawiamy na Fryderyka jeszcze niedawno był Edward .... nie wiem już nie mam siły o tym myśleć.

Dziś będę zamawiać następne rzeczy , zamawiam partiami bo najpierw muszę poczytać opinie i się do czegoś przekonać zanim zamówię i strasznie się przy tym umecze ... No cóż taki charakter mam

Natka do mnie dziś przyszły już dwie paczuszki , pampersy i kapsułki z Lovela, pięknie pachną






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-29 15:19 przez Osa.

Evii91 (offline)

29-01-2019 15:38:51

Tychy
Mi dziś doszła paczka z pierdolami, między innymi właśnie laktator ręczny, taki najprostszy w formie gruszki. Płacilam chyba 6,50 więc nie będzie żal jak się nie przyda.

Imienia też jeszcze nie mamy, nawet pomysłu.

Wczoraj się z mężem poklocilismy tak porządnie o te sprawy. Już wybuchłam. Wkurzył mnie bo był wredny do tego. Poscielil potem łóżko i mi obok siebie, ale ja się wynioslam na inne. Rano dzwonił do mnie i mnie przepraszal. Ale to problemu nie rozwiąże.

Dziś była położna, strasznie ja lubię smiling smiley cieszę się z tych wizyt.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rafael (offline)

29-01-2019 16:58:38

Łomża
Macie wizyty położnej w domu przed porodem? Prywatne czy z przychodni? Pierwszy raz o tym słyszę.
Dziś przyszły koszule do karmienia. Polecam. Fajne jakościowo.
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Zamówię jeszcze z jedną i cienki bawełniany szlafrok u tego sprzedającego. Ma też ubranka dla dzieci, ale akurat nie zamawiałam.


Evii91 (offline)

29-01-2019 17:13:02

Tychy
Rafael ja mam tą samą na ramiączkach, super się śpi. Bardzo wygodna. Będę kupowala jeszcze.

Położna była u mnie już z 3-4 razy, normalnie wybrałam sobie jakąś, jaką mi pasowała z innej przychodni. I co tydzień co dwa przychodzi. Mogę zadawać wszystkie pytania, a nawet wygadać się jak kobieta kobiecie smiling smiley

Dziś znów dokupie am spodenki dla małej winking smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rinka (offline)

29-01-2019 17:51:23

Janówek
Kupilam Duphavit Pregna, skład ok.Dziewczyny ,a Wy przyjmujecie jakieś witaminki? Przez długi czas nie brałam nic.Na początku przez jakiś czas kwas foliwy .Staralam się naturalnie dostarczać witaminy.

Byłam dziś z synem w Muzeum Iluzji, na Starówce w Warszawie.
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Zdjęcia i filmy...
Dziś śniło mi się, ze poronilam,strasznie krwawiąc Koszmar.Nawet nie skomentuje.

Angelisia, czy musisz znosić aż dwie oparecje na raz?
Mariplosa jak się czujesz i dzidzia jak dzis?
Laktator miałam dobry medeli i nie mogę go znaleźć w domuuu!:/smiling smileysmiling smiley



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-29 18:04 przez Rinka.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548100, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.