termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Natka2505 (offline)

29-11-2018 14:24:29

Osa no jeśli plamienie jest usprawiedliwione np. badaniem to ok. Jednak jak jest takie samo z siebie to już coś może być nie tak. Mi ginekolog w szpitalu powiedział że w ciąży nie ma czegoś takiego jak normalne plamienie i tu uważam, że to jego jedyne mądre słowa które do mnie skierował LOL trzeba dmuchać na zimne czasami.

Lepiej być stukniętą nadwrażliwą przyszłą mamą niż później nie daj Boże mamą nie zostać wcale... Ja już jedno poronienie wiele lat temu przeżyłam i może dlatego jakoś tak mocno się boję wszystkiego ''innego''.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Angelisia446 (offline)

29-11-2018 14:29:26

Osa ja w pierwszej ciąży nic kompletnie przez 9 miesięcy winking smiley miałam zagrożona od początku, później się byliśmy pod koniec i tak wyszło smiling smiley
Ewelajn ja dostałam doraźnie dopochwowo bo miałam częste skurcze po wypadku. Ale tersz nie biorę. W poprzedniej ciąży miałam ale ta pod język w końskich dawkach.

Co do nospy dziewczyny mój lekarz mówił, że lepiej wziąć częściej ta zwykła niż jedną forte. Ale nie podał konkretnego powodu. I też co do tych twardnien i skurczu zapisał mi luteine dopochwowo,że lepsza luteina niż nospa ale oczywiście doraźnie nie zaszkodzi i spokojnie można brać.


Angelisia446 (offline)

29-11-2018 14:30:56

Natka dokładnie. Ja też właśnie wolę sprawdzić "pierdołę" niz później żałować...


Osa (offline)

29-11-2018 14:35:13

Ja tez latam i sprawdzam każda dolegliwość i tez jestem tego zdania Ze lepiej tak niż później czegoś żałować ale tez staram się przy tym nie zamartwiać za mocno , staram się właśnie tak myśleć bo tak gdzieś słyszałam czy mówił jakiś lekarz


Natka2505 (offline)

29-11-2018 14:41:30

Pocieszę was... jeszcze 4-5 miesięcy i skończy nam się stres związany z ciążą LOL wtedy zacznie nam się stres związany z noworodkiem LOL i tak już do końca życia będziemy martwiły się o nasze skarby... Tu pierwszy katar, tam pierwszy siniak na czole, później pierwszy dzień w przedszkolu, szkole... confused smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Rinka (offline)

29-11-2018 15:03:30

Janówek
Dziewczyny, pozytywnych rzeczy, to zamowilam film i list od Mikołaja na Elfi.pl dla Kajtka,List zostanie przysłany pod nasz adres, a filmik na mail.

Co do Nospy tez miałam brać przy bólach brzucha,jak przestał bolec to nie bralam leku.Wzielam tylko 2tabl, bo balam się, ze zaszkodze dzidzi.

A co do seksu, to mam ochotę i podzielam myśl,ze atrakcyjne piersi są ale jakby to nie działa.Strach dziala.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-29 15:04 przez Rinka.

Ewelaaaajn (offline)

29-11-2018 16:18:36

Angelisia446 a w poprzedniej ciąży jaka dawkę mialas tej luteiny podjęzykowej i do którego tc ja musiałaś brać? Ja 4 grudnia mam kolejna wizytę wiec na pewno się podpytam.. a co do nospy to zażywam ta forte, bo zwykła mi nie pomagała i musiałam zawsze jej więcej brać :confused:

Natka masz racje stres związany z naszymi maluchami zostanie zawsze, nawet po ciąży eye rolling smiley

Angelisia446 (offline)

29-11-2018 16:23:37

Ewelajn O ile dobrze pamiętam najpierw miałam 3×2 tabletki, później stopniowo mi zmniejszali dawkę. I brałam do ok 5 miesiąca (dokładnego tyg nie pamiętam bo to ponad 5 lat temu było) winking smiley

Natka dokładnie. Później im starsze tym obawy większe z czasem i coraz więcej nowych zagrożeń...

Rinkagdzieś mi się właśnie rzucił w oczy ten list. Super sprawa.


Angelisia446 (offline)

29-11-2018 16:25:15

Ja ostatnio miałam często te skurcze przepowiadające. Ale zauważyłam że nasililo się po odpowiedzi z Towarzystwa Ubezpieczeniowego i po tej feralnej wizycie. Dzisiaj tylko raz mnie złapało więc chyba też się wyciszaja smiling smiley


Rinka (offline)

29-11-2018 16:48:22

Janówek
Pamiętam ,jak po porodzie Kajtka prawie co noc sprawdzalam lunatykujac,czy Kajetan nie wpadł za łóżko.Tak sie o niego martwilam.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1575305, Użytkownicy: 73678.
Ostatnio dołączył/a Pinuka.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.