termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Osa (offline)

30-10-2018 14:28:27

Ja mam na imię Ola a zakładając ten profil w bezsennej nocy przekrecily mu się litery w telefonie i wyszło Osa i nie mogę tego zmienić LOL zawsze lubiłam swoje imię od dziecka moim zdaniem jest ponadczasowe i jak ładnie brzmi Oleńka albo dostojnie Aleksandra


kathrin (offline)

30-10-2018 14:45:18

Szczecin
to prawda Ola vel Osasmiling smiley
Myślę, że decydujące dla mojej córki było, ze jej najlepsza przyjaciólka ma tak na imięsmiling smiley
Az strach pomyśleć co to będzie, jak w usg wyjdzie jednak chłopaksmiling smiley

Rinka (offline)

30-10-2018 15:18:10

Janówek
W pierwszej ciąży przytyłam 12kg.A w obecnej 4kg póki co.
Nie starałam się długo.W ciążę zachodzę szybko1-2msc.

Evii91 (offline)

30-10-2018 15:24:58

Tychy
Dziewczyny ja mam już dość wszystkiego... Już mam dość tego piekła... Ciągle w życiu mi idzie coś nie tak.

Wracam ze szpitala, zrobiło mi się słabo że stresu i brzuch mnie rozbolal.

Podjechalismy pod szpital odebrać moje wyniki z wymazu.... Coś domino z rury, mąż sprawdził i nic, chciał podjechać zaparkować żeby zobaczyć a gościu do nas biegnie, że auta nam się od spodu pali... Szybko dzieci z auta wyciagnelismy, ja uciekłam z nimi dalej, ludzie po straż dzwonili a mąż próbował gasic. Po kilku minutach od dymu już usłyszeliśmy wybuch. Mam już wszystkiego dość. Nie cały rok temu kupiliśmy te auto, nawet połowy kredytu nie splacilismy. Mam dość nie dość że na wynajętym, to jedyna wartościowa rzecz jaką mieliśmy poszła z dymem. Zostaliśmy z długami i niczym. Dobrze, że na czas ucieklismy z auta. Mam dość tego życia....




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rinka (offline)

30-10-2018 15:56:41

Janówek
Masakra jakaś, unikneliscie smierci.To najważniejsze.

Rafael (offline)

30-10-2018 15:57:52

Łomża
Evii...dobrze,że nic się wam się nie stało. To jest najważniejsze! Możecie ubiegać się o ubezpieczenie jeśli chodzi o auto. Ważne,że wy jesteście cali!


Delibird (offline)

30-10-2018 16:03:07

Byłam na wizycie. Dostałam euthyrox. Generalnie spoko.

I u mnie dziewczyna ;P

Evii trzymaj się. To rzecz nabyta. My też mamy długi, auto padło kilka miesięcy temu. Mieszkamy kątem u teściowej. Liczę na to że wytrzymamy.


Rinka (offline)

30-10-2018 16:06:16

Janówek
Te nieszczęśliwe przypadki w życiu są masakrycznesad smiley i ich konsekwencje.Teraz jesteś Evil w szoku, stala się okropna rzecz, dlugi i dzidzia w drodze...Po czasie wszystko się wyklaruje.Zyjecie.

Dziś w końcu odpocznę po pracy jak człowiek.Wiecznie jestem zabiegana i już zmeczona.Poloze na troszkę spać, glowa mnie boli.

Natka2505 (offline)

30-10-2018 16:08:25

Dlibird gratuluję smiling smiley

Evi o ja pierdziu eye popping smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Rinka (offline)

30-10-2018 16:12:28

Janówek
Delibird, tez gratuluję dziewczynki.
U mnie będzie Feliks, Felek.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546360, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.