Za duży pęcherzyk żółtkowy i brak bicia serduszka

Wysłane przez Bori 

Bori (offline)

05-08-2018 20:07:13

Płock
Piszę ponieważ mój lekarz nieźle mnie nastraszył. Na ostatnim USG stwierdził że pęcherzyk żółtkowy (6,7mm) jest duży, a u zarodka (3,8mm) nie widać bijącego serduszka. Powiedział że różnie bywa i że on też czasami się myli ale mam się trzymać i być przygotowana na to że ciąża się może nie rozwinąć. Kolejne badanie w czwartek. Poza tym mam zrobić przyrost bety.
Według niego jest to 6tc. Ponieważ wiem że do zapłodnienia doszło po 29.06 więc wychodzi na to że jest 5tc? Szukam porady wszędzie. Bardzo się stresuje że mogę stracić tą ciążę. Czy ktoś miał podobne problemy?


magdalenka84 (offline)

05-08-2018 21:53:38

Zakrzewo
Nie przejmuj sie, jest za wczesnie na bijące serduszko smiling smiley na nast usg za tydzien albo najlepiej za 2 bedziesz miala pewnosc.


Magda, lat 34
Ok. Poznania
Termin: 21.12.2018r. smiling smiley


Bori (offline)

05-08-2018 22:01:34

Płock
Dziękuję. Po wczorajszym przepłakanym dniu dziś stwierdziłam, że musi być dobrze. Że następne USG będzie z serduszkiem. Ale lekarz mnie bardzo mocno nastraszył. Muszę być silna.


pati_089 (offline)

05-08-2018 22:45:54

Sosnowiec
Tak jak pisze Magdalenka84 nie ma co byc złej myśli! Serduszko będziesz widzieć/słyszeć bardziej w okolicach 7/8 tygodnia, a niektórym dziewczynom co czytałam ukazywało sie w 10 tygodniu po tym jak lekarze na nich juz krzyżyki postawili.. nie martw sie winking smiley mi tez lekarka na pierwszej wizycie w 4/5 tygodniu powiedziała, że mam nieregularny kształt pęcherzyka i nie wiadomo co bedzie z ciąża..zaleciła badanie na przyrost bety..zrobiłam ale poszłam juz do innego lekarza w 5/6 tygodniu i okazało sie ze wszystko jest dobrze winking smiley serduszko tez usłyszałam chyba w 8 tygodniu, a teraz jestem w 21 winking smiley wiec nie ma co sie zamartwiać na zapas smiling smiley


Bori (offline)

06-08-2018 06:46:22

Płock
Więc będę dzielna i będę czekała. Tamtego dnia nigdy nie zapomnę tej rozpaczy w sobotę po wizycie. Najgorszy dzień w moim życiu.
Według lekarza jestem w ok 6 TC od zapłodnienia więc jakiś 8 od @. Ponieważ cykl mam nieregularny i wiem że do zapłodnienia doszło zaraz po 29.06 to wychodzi ok 5tc -7 od miesiączki. Jadę zaraz zrobić pierwsza betę.

Trzymajcie kciuki.


magdalenka84 (offline)

06-08-2018 06:55:28

Zakrzewo
Trzymam kciuki! Bedzie dobrze smiling smiley


Magda, lat 34
Ok. Poznania
Termin: 21.12.2018r. smiling smiley


Bori (offline)

11-08-2018 16:16:18

Płock
Ta historia niestety nie ma szczęśliwego zakończenia. Tak oczekiwana pierwsza ciąża, taka radość...
Pęcherzyk żółtkowy urósł aż do 11mm (max 6mm) zarodek zatrzymał się na 4mm. Serduszka nie słychać.
Beta wzrosła nieznacznie. W poniedziałek do szpitala na łyżeczkowanie.
;( Wielkie radosne oczekiwanie zamieniło się w wielki ból.


pati_089 (offline)

11-08-2018 20:12:23

Sosnowiec
Bori bardzo mi przykro sad smiley
W każdym razie nie możesz tracić nadziei! Ja tez poroniłam swoją pierwsza ciąże w 8 tygodniu i tez przechodziłam łyżeczkowanie w szpitalu..wiem jaki to ból i jak jest ciezko w tym momencie, ale nie możesz sie poddać bo to byłoby najgorsze co mogłabyś zrobic..jak dojdziesz do siebie to odrazu staracie sie o kolejna ciąże i idźcie do przodu nie oglądając sie za siebie bo uwierz to nic dobrego nie daje...mowię to z perspektywy czasu..
Trzymam mocno kciuki! I czekam na dobre wieści ;*


magdalenka84 (offline)

12-08-2018 00:07:54

Zakrzewo
Dokładnie tak, nie załamuj sie. Ja pierwszą ciąże poroniłam we wrzesniu, w 6 tyg. A teraz czekam na coreczke. To sie czasem zdarza, nie mozna sie załamywać.


Magda, lat 34
Ok. Poznania
Termin: 21.12.2018r. smiling smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561839, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.