MARZEC 2019 <3

Wysłane przez Mysza9 

adziulka28 (offline)

21-11-2018 06:33:51

Zabrze
No a moja mądra lekarka na ostatniej wizycie mi na to powiedziala " tak ma byc, to normalne" dobrze, ze na kolejna wizyte mam juz innego lekarza moze pomoze. Ja autem przestalam jeździć bo krecenie kierownica to jest porażka sad smiley


Kwiatuszek15 (offline)

21-11-2018 08:52:09

Olsztyn
Mi też zaczynają dokuczać plecy to kuż chyba ten czas intensywnego rozciągania i przyzwyczjenia mięśni do większego wysiłku


Andzia_89 (offline)

21-11-2018 09:10:06

Łaźce
A ja od x czasu mam ten sam objaw-brak oddechu.Ciągle brakuje mi powietrza jest mi duszno i bardzo często, zauważyłam że muszę oddychać ustami bo przez nos chybabym się udusiła!Bolą mnie nogi i puchną i ciągle ciągnie mnie w pachwinach.A plecy bolą mnie w krzyżu i to też tak że spać nie idzie,a na bok przekręcam się jak paralityk.Boli mnie po prostu wszystko a jak tylko w domu chcę coś ogarnąć to później z bólu nawet chodzić nie mogę,masakra jakaś.


[/url]

Natalia875 (offline)

21-11-2018 21:56:37

Zamość
Ja mam pozwolenie na ibuprofen, paracetamol a nawet na ketonal. Podpisali sie pod tym moj ginekolog i położna. Plastrów mam z ketonalem używać i z czyms tam jeszcze. Termofor w ruch.


[link widoczny po zalogowaniu]

adziulka28 (offline)

21-11-2018 22:40:18

Zabrze
To ze chodze do szkoky rodzenia to juz wiecie ale mam pytanie odnosnie spotkan z położną. Bo dzisiaj sie dowiedzialam, ze u mnie w przychodni jest mozliwosc spotkania z polozna na temat porodu i połogu. Warto chodzic tu i tu? Czy ta położna już sobie darowac?


tinka2019 (offline)

21-11-2018 22:53:08

Katowice
Ja ostatnio byłam świadkiem czekając na wizytę jak przyszedł facet i pytał położnej o żonę w połogu czy coś tam jest normalne. Myślę że jak się nasuwa jakieś pytanie to warto konsultować czy z położna czy na forum bo byłyśmy w różnych sytuacjach i każda może znać inne rozwiązania. Ja np teraz przypomnialam sobie ze jest coś takiego jak szkoła rodzenia... może się zapisze bo juz wszystko zapomniałam jak to jest się niemowlakiem zajmować. Ale żeby chodzić na spotkania na dwa fronty to już nie wiem kiedy chyba w nocy bym musiała ale jak ktoś ma czas wolny...

Natalia875 (offline)

21-11-2018 22:58:27

Zamość
Ja mam znajomą położną ktora na prawde bardzo mi pomogla w pierwszej ciąży i byla przy porodzie i pozniej z byle pierdola do niej pisalam smsy... Teraz tez tak jest. Cos mi przyjdzie do glowy I od razu pisze, nie czekam na wizyty. Wiem ze mam skarb bo kobieta prawie 30 lat w zawodzie.


[link widoczny po zalogowaniu]

Natalia875 (offline)

21-11-2018 22:59:34

Zamość
A co do szkoły rodzenia to jak dla mnie zbędna sprawa i strata czasu, ale to moje osobiste zdanie.


[link widoczny po zalogowaniu]

tinka2019 (offline)

21-11-2018 23:03:44

Katowice
Ja tam widzę jeden plus w szkole rodzenia. Jak się chodzi w szpitalu w którym się rodzi to ktoś może kojarzyć moją mordke i potem inaczej cie traktować przy porodzie. Ja jak weszłam do porodu 11 lat temu to pierwsze pytania od której jestem lekarki albo czy chodziłam tam do szkoły rodzenia. Ale nie wiem czy ja trafilam na taki syf czy tak nadal jest w szpitalach....

Natalia875 (offline)

21-11-2018 23:09:01

Zamość
Ja sie akurat nie wypowiem, bo ja jak trafiałam na oddział to już każdy wiedział kto ja jestem dzięki właśnie tej położnej więc mialam jak w niebie. Slyszalam tez opowieści ze patrzono na pieczątkę z karty ciąży czy chodzilo sie do prywatnego gabinetu czy na nfz.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.